Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 16d. 19:11

Nepriklausomybę klaipėdiečiai šventė su Andriumi Mamontovu

Andriaus Mamontovo koncertas Klaipėdoje
Karolio Bakūno nuotr. / Andriaus Mamontovo koncertas Klaipėdoje

Tūkstančiai klaipėdiečių Valstybės atkūrimo dieną plūdo į „Švyturio“ areną pasiklausyti Andriaus Mamontovo. Bilietai į koncertą „Mes tavo vaikai“, kainavę simboliškai, buvo išgraibstyti per porą valandų.

Dvi valandas trukusiame pasirodyme, A.Mamontovas atliko žymiausias savo solinės kūrybos ir grupės „Foje“ gyvavimo metu sukurtas dainas. Koncertą Klaipėdoje muzikantas užbaigė dviem kūriniais, suteikusiais impulsą tiek jo solinei karjerai, tiek ir grupės „Foje“ veiklai. Simboliškai pasirodymo pabaigai prieš 20 metų išsiskyrusios kultinės grupės lyderis pasirinko 1997 m. debiutiniame solo albume „Pabėgimas“ esančią dainą „Saulės miestas“ ir Lietuvos Nepriklausomybės ir laisvės muzikiniu šaukliu vadinamą kompoziciją „Laužo šviesa“.

„Koncertuoti tokią svarbią Lietuvai dieną sausakimšoje arenoje yra neįtikėtinas jausmas. Vasario 16-oji svarbi ne tik man ir mano šeimai. Ši diena ypatinga daugeliui Lietuvos kartų. Tokiomis dienomis kaip ši kitaip skamba ne tik „Geltona. Žalia. Raudona“ ar „Laužo šviesa“. Dar didesnį simbolinį, pilietinį ir patriotišką atspalvį įgauna visos dainos“, - po koncerto sakė A.Mamontovas.

Karolio Bakūno nuotr./Andriaus Mamontovo koncertas
Karolio Bakūno nuotr./Andriaus Mamontovo koncertas

Iš viso į šį atlikėjo pasirodymą parduoti 7000 bilietų, kainavusių po 2,5 euro. Pusė jų – stovimos vietos.

Dalis pasipiktinusių be bilietų likusių klaipėdiečių kaltino koncerto rengėjus – Žvejų rūmus. Tačiau rūmų direktorius Alvydas Lenkauskas patikino, jog iš tiesų per dvi tris valandas buvo parduoti visi bilietai ir jokių kvietimų organizatoriai nepasiliko.

Karolio Bakūno nuotr./Andriaus Mamontovo koncertas
Karolio Bakūno nuotr./Andriaus Mamontovo koncertas

Klaipėdos miesto savivaldybė, pagal sutartį su arenos valdytojais, turi teisę per metus čia surengti kelis miesto renginius nemokamai. Į pirmuosius renginius bilietai buvo dalinami, vėliau nuspręsta juos pardavinėti už simbolinę kainą.

Atlikėjas prisipažino, kad šis koncertas – tai ne tik dovana Klaipėdai ir jos krašto žmonėms, bet kartu ir labai svarbi įžanga prieš metų pabaigoje įvyksiantį solinį pasirodymą. Penkiasdešimtmetį šiemet švęsiantis Andrius Mamontovas savo kūrybos gerbėjus dar prieš Kalėdas pakvietė į koncertą „AM50“, kuris šių metų gruodžio 17 d. įvyks sostinės „Siemens“ arenoje. Specialiame muzikanto pasirodyme Andriaus Mamontovo ir grupės „Foje“ gerbėjai turės unikalią progą naujai išgirsti kultiniais tapusius muzikos kūrinius ir pamatyti atlikėją išskirtiniame amplua. Likus daugiau nei pusmečiui iki koncerto jau parduota daugiau kaip pusė visų bilietų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką