Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mados infekcija“ 2015: dizainerės Mari Butenko kolekcija „7“

Mari Butenko kolekcija „7“
Mari Butenko kolekcija „7“
Šaltinis: „Laima“
0
A A

Kovo 27-28 dienomis vyksiančio festivalio „Mados infekcija“ metu žiūrovai ant podiumo išvys ne tik lietuvių dizainerių, bet ir svečių iš užsienio darbus. Viena iš tokių viešnių – dizainerė Mari Butenko iš Rusijos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mari Butenko studijuoja Omsko valstybiniame universitete, kostiumo dizaino specialybę. Jaunoji dizainerė dalyvavo septyniuose mados konkursuose – du kartus tapo „Formula Fashion. East-West-2014" jaunųjų dizainerių konkurso nugalėtoja ir po vieną kartą „New Look 2012" ir „Kitezh-Grad 2011" mados renginių laureate.

2014-ųjų pabaigoje sudalyvavusi konkurse „Injekcija” ji iškovojo galimybę pademonstruoti savo kūrybą ant „Mados infekcijos” podiumo.

Apie kolekciją „7” 

Pagrindinis kolekcijos kūrybos šaltinis – septynios mirtinos ydos. Tai religijoje naudojamas terminas, apibrėžiantis septynias pagrindines žmogaus ydas, kurios sukelia daugybę nuodėmių. Yda – tai moralės ir dvasios stoka. Tai taip pat žmonių bruožas, kuris lemia charakterio ir asmenybės susiformavimą.

Pasak Marinos, septynias mirtinas nuodėmes, septynias mirtinas ydas – godumą, apsirijimą, geismą, išdidumą, pyktį, pavydą ir tinginystę - reikėtų keisti į septynius nedidelius prasižengimus. Ji mano, kad septynios nuodėmės nėra mirtinos, ir net neturėtų būti vadinamos nuodėmėmis. Tai yra charakterio trūkumai, kuriuos nuo senovės laikų turėjo išgalvoti herojai ir piktadariai.

Jaunoji dizainerė įsitikinusi, nuodėmės, kaip ir daugelis kitų veiksnių, padaro mus žmonėmis. Šios kolekcijos idėja – „naujo” žmogaus charakterio – su savomis nuodėmėmis, pokštais ir unikaliais bruožais – sukūrimas.

Dizainerė Mari Butenko                                                                                                      Dizainerė Mari Butenko
„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką