Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 22d. 13:46

„Nerealiuosiuose” – A. Kilkuvienės gulbių ežero šokis

Aušra Kilkuvienė su dukra
TV3 nuotr. / Aušra Kilkuvienė su dukra

Jau šį šeštadienį, sausio 24 dieną, 19.05 val. „Nerealiuosiuose” debiutuos žaidimo kovos ištroškusios mamos! Pirmosios tokiam iššūkiui pasiryžo laidos „Čia ir dabar” vedėja Aušra Kilkuvienė su dukra Gabija ir lietuviškų filmų prodiuserė Jurga Gluskinienė su sūnumi Roku.

Publiką šeimos apdovanos šiltais ir dainingais namų darbais, o Aušra net pademonstruos vaikystėje šokto gulbių ežero ištrauką, praneša TV3.

Apšilusios šeimynėlės netrukus pasiduos kovos azartui. Jau pirmajame – Nerealiojo sūnaus viktorinos – etape jos ims varžytis dėl kuo daugiau teisingai atsakytų klausimų. Ypač linksmai į juos atsakinės Aušra su Gabija. Kilkų mergiotėmis praminta komanda linksmai kikens, kol išgirs klausimą apie atominės bombos kūrėją...

„Nepažįstu nė vieno, nedraugavau su jais ir blynų jiems nekepiau! Kur klausimai apie namų ruošą, skalbimo miltelių kainas?” – kvatos žavioji TV3 laidų vedėja Aušra.

Galiausiai ji sugalvos tartis su Nerealiuoju sūnumi, deja, mažasis genijus visai nenorės padėti.
„O tu visada toks piktas? Ei, šis nerealusis nedraugiškas!” – kalbins jį Aušra.

Ar pasiduos jauniausias Nerealiosios šeimynos atstovams draugiškoms „Čia ir dabar” laidos vedėjos provokacijoms, TV3 žiūrovai sužinos jau šį šeštadienį 19.05 val.

Ne mažiau linksma bus ir tuomet, kai Kilkų mergiotėms teks „panardinus” veidą į želė ieškoti mažų raidelių, o vėliau iš jų per minutę sudėlioti žodį!

Publika pašėls ir išvydusi mamyčių dvikovą baseine, kur abi mamos sėdėdamos mažytėse pripučiamose valtelėse irstysis stalo teniso raketėmis. Iki ašarų kvatotis privers ir „Nerealiųjų” žaidime dalyvaujančio Roko pasakojimas apie mažesnę sesę bei mėginimas tapti saulės zuikučiu. O kur dar didžioji estafetė ir bėgimas per ledo lytis baseine ar galingas mamytiškas mostas kūju?

Nerealios linksmybės su Aušros Kilkuvienės ir Jurgos Gluskinienės šeima laidoje „Nerealieji. Lietuvos šeimų lyga” – šį šeštadienį, sausio 24 dieną, 19.05 val. tik per TV3!

Temos: 1 Šokiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką