Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 14d. 12:39

„Nerijos“ vokalistas A.Čapas – apie audringą jaunystę: „Gyvenau tai pas vieną moterį, tai pas kitą“

Antanas Čapas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Antanas Čapas

Legendinės „Nerijos“ vokalisto Antano Čapo ir jo žmonos Joanos meilės drama – išties neeilinė. Pora susituokė, vėliau išsiskyrė ir vėl susiėjo. Dabar prisiminęs audringus jaunystės laikus Antanas atviras – buvo priklausomas nuo alkoholio ir, kaip pats sako, gerai pažinojo kiekvieną sijoną.

Meilė tikrai yra visagalė ir neturi ribų. Štai Mindaugas Žilinskis į laidos „KK2 Penktadienis“ filmavimą atskubėjo su žmona, rašoma televizijos pranešime spaudai.

„Mylime vienas kitą, daugybę metų esame kartu“, – sako kunigas, o jo žmona Laura prisipažįsta ne kartą patyrusi piktų kaimynių atakas dėl to, kad, esą, gyvena su kunigu ir dar vaiką turi!

Vis dėlto paaiškėjo, kad Mindaugo ir Lauros meilė bei santuoka – legali, nors daug kam atrodo priešingai.

Ne ką mažiau intriguoja legendinės „Nerijos“ vokalisto Antano Čapo ir jo žmonos Joanos meilės drama. Jaunystėje susituokę ir kartu pagyvenę keletą metų, jiedu išsiskyrė. Du mažus sūnus auginusi Joana neapsikentė nuolatinių vyro gastrolių, priklausomybės nuo alkoholio. O itin populiarios grupės dainininkas dėl to nė kiek nesijaudino.

„Gyvenau tai pas vieną moterį, tai pas kitą. Kiekvieną sijoną gerai pažinojau“, – laidoje „KK2 penktadienis“ atvirai pasakojo estrados legenda.

LNK nuotr./Antanas Čapas su žmona Joana
LNK nuotr./Antanas Čapas su žmona Joana

Vis dėlto Antanas prisipažįsta – kuo labiau jis grimzdo į liūną, tuo labiau jį graužė sąžinė. Tad sykį, po 15 metų, sutikęs vieną iš savo sūnų jis išliejo širdį: teigė, kad jeigu mamytė atleistų, keliais pas ją pareitų ir, gavęs telefoną, išdrįso paskambinti prieš 15 metų paliktai žmonai. Ir ką gi – įvyko stebuklas, jau pirmojo pasimatymo metu Joana Antaną pakvietė į buvusius bendrus judviejų namus, o spintose Antanas išvydo, kad jo žmona 15 metų saugojo jo daiktus.

„Meilė atgimė ir ji liepsnoja jau daugiau nei 20 metų“, – neeilinei moteriai Joanai dėkojo Antanas. O Joana išdėstė savo teoriją, kodėl ji vėl patikėjo daugybę kartų suklydusiu žmogumi.

Nenuspėjami meilės keliai, posūkiai, klystkeliai ir audros – šį vakarą, 19.30 val., specialioje „KK2 penktadienio“ laidoje.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką