Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 28d. 15:10

Nerijus Numavičius su žmona Kaetana oficialiai pasikeitė pavardes: tapo Numomis

Nerijus Numavičius ir Kaetana Leontjeva-Numavičienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Nerijus Numavičius ir Kaetana Leontjeva-Numavičienė

Turtingiausias Lietuvos žmogus, verslininkas Nerijus Numavičius su žmona, ekonomiste Kaetana susitrumpino pavardę. Nuo šiol jie – oficialiai nebe Numavičiai.

Apie tai feisbuke pranešė Kaetana, kurios pavardė nuo šiol yra Numa. O Nerijus Numavičius nuo šiol – Nerijus Numa.

Kaetana teigė, kad yra laiminga dėl šio jųdviejų sprendimo, ir tikisi, kad dabar žmonėms bus lengviau tiek tarti, tiek rašyti jos ir vyro pavardę.

„Nuo vaikystės buvau pratusi, kad mano vardą sunkiai tardavo ir klaidingai rašydavo – pradžioje bėdų turėjo net giminės.

Bet po vestuvių sunkumai su vardu nublanko lyginant su dviguba pavarde, ypač gyvenant Jungtinėje Karalystėje. Problemų kildavo visur, kur tik reikalinga pavardė: medicinos įstaigose, oro uostuose, bankuose. Liūdniausia, kad trukdė profesinei veiklai, seminaruose niekas net nebandydavo pavardės tarti.

Tingėdama aiškinti antrą pavardės dalį, tebenaudodavau mergautinę, bet šalutinis poveikis – kelionėse Nerijus tapdavo Mr Leontjeva, buvo net ir Mr Leontjeva-Numavičienė bei Mr Numavičienė (užsieniečiams nepaaiškinsi skirtingų sutuoktinių pavardžių galūnių). Todėl abu susitrumpinome pavardes ir tapome Numomis. Dabar vėl galiu grįžti prie įprastos veiklos aiškinant, kad aš ne Katajana“, – socialinėje erdvėje rašė Kaetana.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:24
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką