Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 15d. 09:13

Nerimą kelia nesėkmės mylintis

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė

Laba diena, Ramune. Esu 50 m. vyras, prieš metus išsiskyriau, o kitos rimtos partnerės šiuo metu neturiu, tad kartais intymiai pabendrauju su moterimis. Pastebėjau, kad su vienomis moterimis seksualiniai santykiai labai sklandūs ir viskas einasi puikiai ir lengvai, o su kitomis tenka patirti ir nesėkmę.

Tai man labai kelia nerimą. Anksčiau to niekada nebūdavo. Kur mano problema? Ar čia jau kaltas amžius, ar kažkokios kitos priežastys, o gal tai priklauso nuo moters? Beje, nemanykite, kad esu koks donžuanas, tiesiog ieškau. Ačiū jums už atsakymą. Vytas.

Sveikas, Vytai. Ateinant brandai, seksualiniuose santykiuose paprastai vis svarbesnis tampa ne fizinis, o dvasinis ir emocinis santykių aspektas. Galbūt jums bendraujant su moterimis, su kuriomis intymus bendravimas nebuvo sklandus, kaip tik tokio bendravimo ir trūko?

O apskritai patarčiau nešokinėti nuo partnerės prie partnerės ir apsistoti ties viena, su kuria gera ir viskas „einasi puikiai ir lengvai“. Jausmų gilumas ir pasitenkinimo kokybė, kai santykiai puoselėjami ilgai, ilgainiui tampa tarsi išlaikytas geras vynas, gali atstoti kiekybę bei dažnumą, kuriuo galėjote didžiuotis jaunystėje. Kai poros santykiai yra paremti meile, atsidavimu, seksualumas gali tapti vis subtilesnis, rafinuotesnis ir ištobulintas. Tad gal neverta taip krimstis?

Susijaudinimo organas – širdis

Be abejo, su amžiumi keičiasi vyro seksualinės reakcijos ar formos, kuriomis patiriamas seksualumas. Kad susijaudintumėte, gali prireikti daugiau laiko nei jaunystėje, o ir erekcijos stiprumas gali silpnėti ar svyruoti. Vis dėlto skiriant pakankamai laiko ir tinkamai stimuliuojant, vyresnis vyras lytiškai santykiaudamas su mylima moterimi gali pasiekti reikiamą erekciją. Impulsas išmesti sėklą taip pat tampa ne toks intensyvus, bet tai leidžia prailginti seksualinį aktą. Orgazmas gali būti trumpesnis nei anksčiau ir su mažesniu spazmų skaičiumi, bet jis nepranyksta. Taip pat brandesnio amžiaus vyras gali daug greičiau prarasti erekciją,  jam prireikia daugiau laiko, kad pasiektų kitą erekciją ir galėtų vėl atlikti lytinį aktą. Vis dėlto nepamirškite, kad bet esant bet kokio amžiaus svarbiausias susijaudinimo organas yra smegenys, o dar tiksliau – širdis. Taip pat prisiminkite, kad svarbiausia ne kiekybė, o kokybė. Sėkmės jums atrandant šio savo amžiaus tarpsnio pranašumus!

Temos: 2 Širdis Santykiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką