Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 18d. 19:03

Nerimsta aistros dėl brolių Lavrinovičių: savo poziciją išsakė ir menininkas Algirdas Gataveckas

Broliai Lavrinovičiai, Algirdas Gataveckas
D.Lukštos, Vidmanto Balkūno nuotr. / Broliai Lavrinovičiai, Algirdas Gataveckas

Apie šią savaitę daug atgarsio sulaukusią brolių Lavrinovičių situaciją pasisakė ir menininkas Algirdas Gataveckas. Žinomas vyras sako nestojantis nei atlikėjų, nei krepšininkų pusėn, bet siūlo pažvelgi į kitą šio skandalo medalio pusę. Anot jo, nereikėtų smerkti Lavrinovičių už praeities klaidas, nes ateityje už jas gali skaudžiai kentėti ne tik jų artimieji, bet ir vaikai.

Dėstyti savo mintis viešame įraše Algirdas pradėjo teigdamas, kad jam labai patinka Jurgio bei Erikos veikla ir jis jokiu būdu nenorėtų jų smerkti, nes žavisi šios šeimos darbais.

„Tad sakau, tai tikrai nėra puolimas, nes iš dalies, Erikai ir Jurgiui pritariu, tačiau galvoju, kad šioje situacijoje patartina žiūrėti abi medalio pusės. Noriu paliesti tą, apie kurią mažai kalba.

Turiu likimo draugų kurie atliko bausmę už padarytus nusikaltimus. Jie kabinasi į gyvenimą ir nori tapti dorais. Žinau, jog Lavrinovičiai yra šiems pavyzdys, ko gero, ne tik jiems, bet ir kitiems bausmę atlikusiems buvusiems nusikaltėliams. Ar reikia ignoruoti pasitaisiusių žmonių kaip galimo pavyzdžio kitiems nusikaltėliams buvimą? Autoriteto, kuris įkvepia būti dorais?“ – feisbuke svarstė Algirdas Gataveckas.

Jis retoriškai klausė savo sekėjų bei draugų, jei Lavrinovičiai už nusikaltimą gavo bausmę ir atliko ją, tai ar teisiškai teisingas požiūris į krepšininkus žiūrėti kaip į nusikaltėlius, kurių veikla turi būti apribota visą likusį gyvenimą. Menininkas taip pat kvietė pasvarstyti, nejaugi iš brolių turėtų būti atimti ir jų medaliai už nuopelnus krepšinio aikštelėje.

„Taip nusikaltęs negali gauti valstybinių apdovanojimų, nes tai parašyta įstatyme. Valstybiniai apdovanojimai yra atimami, jei esi nuteisiamas. Tačiau nusikaltęs gali dalyvauti reklamose, taip, kaip gali gauti ir turnyrų medalius. Įstatymas to nedraudžia. Ar turėtų? Gal, o gal ir ne (dėl autoriteto, kuris įkvepia būti dorais atvejo). Jų situacijoje integracija į visuomenę (kaip normalių žmonių) teisėta. Norim to ar ne“, – toliau savo mintis dėstė A.Gataveckas.

Tiesa, jis pridūrė, kad Jurgis ir Erika yra žinomi žmonės, turi Lietuvoje didelį autoritetą, o jų pasakyti žodžiai paliečia ne tik brolius Lavrinovičius, bet ir jų artimuosius bei gali padaryti didelę žalą ateityje.

„Didelių autoritetu sudrebino taip, kad galimai kitokie skausmai paliečia jau ir Lavrinovičių artimus žmones, pavyzdžiui, jų vaikus. Atveria galimybę iš jų tyčiotis su lipdoma etikete „banditų vaikai“, – neslėpdamas liūdesio rašė menininkas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Istorija kartojasi: Jurgis Didžiulis dėl Lavrinovičių reklamos palieka „Telia“

TAIP PAT SKAITYKITE: Po kilusio ažiotažo „Telia“ nusprendė: stabdo „Ežio“ reklamą su broliais Lavrinovičiais

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

02:26
02:26
08:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką