Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 28d. 14:57

Neringa Nekrašiūtė, Vaida Genytė ir Renata Norvilė pristato muzikinį projektą „La forza“

„La forza“ narės Neringa Nekrašiūtė, Vaida Genytė, Renata Norvilė
Asmeninio albumo nuotr. / Neringa Nekrašiūtė, Vaida Genytė, Renata Norvilė

Trys žinomos dainininkės uždainavo kartu. „La forza“ – taip pasivadino jau ne vienerių metų patirtį scenoje skaičiuojančios ir bendram projektui susibūrusios žavios moterys Vaida Genytė, Renata Norvilė ir Neringa Nekrašiūtė.

Klausytojams jos pateikia pirmąjį kūrinį „Tau, meile“.

„Kuo skirsimės nuo kitų grupių? Visų pirma tuo, kad dainuosime populiariąją klasiką, ši niša dar nėra užimta, kadangi scenoje neesame naujokės ir kiekviena iš mūsų jau turime savo klausytojų ratą, tad kodėl nesujungus jo į vieną?“ – šypteli R.Norvilė.

Idėja susiburti su dar keliomis kolegėmis bendram projektui Renatai kilo prieš keletą metų, tik viskam savas laikas.

Tas laikas atėjo , kai savo idėją ji papasakojo Neringai Nekrašiūtei, kuri tuo metu dalyvavo projekte su Renatos vyru Deivydu Norvilu – Deiviu.

„Dvejus metus trise – Renata, Deivis ir aš – džiuginome savo klausytojus Kalėdiniuose koncertuose. Tuo metu kai Deivis vienas dainuodavo ant scenos, o mes su Renata užkulisiuose laukėme savo pasirodymų, ji vis prasitardavo: „Žinai, mums būtinai reikia dainuoti kartu“. Vienais metais palinksėjome, kad taip – reikia, antrais, o sausio mėnesį Renata ėmė ir man paskambino, pasakė, kad turi dainą, kurią jai sukūrė Deivis ir ją nori įrašyti. Taip viskas ir prasidėjo... “, – pasakoja Vaida Genytė.

Renata įsitikinusi, kad tiek daug laiko, kol mintis realizavosi ir virto kūnu prabėgo ne veltui. „Manau, atėjo tinkamiausias laikas. Niekas gyvenime nevyksta atsitiktinai. Per tuos metus visos sukaupėme daug patirties – ir gyvenimo, ir scenos, turime kuo pasidalinti “, – sako Renata.

Būtent tai – su metais augančią patirtį, išmintį, stiprybę – trejeto pavadinimas ir atspindi. „La forza“ išvertus iš italų kalbos – „jėga“. Norėjome, kad pavadinimas būtų reikšmingas, stiprus, o „La forza“ kaip tik toks ir yra. Supratome, kad visos kartu mes esame didelė jėga,– šypteli moterys.

Populiarioji klasika – mūsų arkliukas. Šis žanras leidžia šiek tiek nukrypti nuo griežtų klasikos taisyklių, bet reikalauja balso galimybių bei profesionalumo. Manau, mums to nepritrūks. Vaida, Renata ir Neringa aktyviai koncertuoja jau ne vienerius metus, dalyvauja kituose projektuose, tad „La forza“ bus dar vienas svarbus projektas jų ilgame sąraše.

„O ar nenukentės svarbiausias mūsų visų gyvenimo projektas – šeima? Ne, nes kai mama yra laiminga dirbdama širdžiai malonų darbą, tai ir šeima yra laiminga“ – Šypteli žinomos moterys.

VIDEO: La Forza - Tau, Meile

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką