Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 12d. 14:05

Neringa Šiaudikytė mokosi makiažo paslapčių: „Pamokoje praleidžiu po šešias valandas“

Neringa Šiaudikytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Neringa Šiaudikytė

Dainininkė Neringa Šiaudikytė pasinėrė į naują aistrą: pradėjo lankyti privačias vizažo pamokas. Antrus metus bičiulėms ir klientėms makiažus kurianti atlikėja iki šiol buvo šio amato savamokslė, o dabar nusprendė semtis žinių iš profesionalų.

Vizažo menu N.Šiaudikytė susidomėjo kiek daugiau nei prieš metus. Mokytis šio amato ji ėmėsi savarankiškai, o pastebėjusi, kad sekasi visai neprastai, „prie progos“ ir draugę kitą gražiai padažydavo. 

Taip ir nuolatinių klienčių atsirado. „Dirbu profesionaliai. Turiu tokias pat priemones, kokias naudoja ir profesionalūs vizažistai – nuo šepetėlių iki pudrų ar šešėlių...“ – Žmonės.lt sakė N.Šiaudikytė. 

Kaip Neringai sekasi dirbti vizažiste? „Stengiuosi įsiklausyti į kliento norus ir jų paisyti. Tik būna ir nesusipratimų: pasitaiko, kad klientas atsineša kokią nuotrauką smarkiai retušuotą, sako, kad „toks tamsus makiažas man labai gražus“, o profesionalo akis mato – nei ten tamsiai nei ką. Užtat ir stengiuosi visada išsiaiškinti, įsigilinti. Tenka kartais ir jau padarytą makiažą patvarkyti... Bet matau, kad dažniausiai klientės – tikrai patenkintos: ne tik pačios grįžta pas mane, bet ir drauges atsiunčia“, – džiaugiasi dainininkė. 

Tačiau pripažįsta – būna ir nusivylimų: „Yra keli žmonių tipai. Vieni, pavyzdžiui, tie, kuriems viskas visada negerai. Bet neimu to į galvą – dėl žmonių, kurie yra kompleksuoti, patys sau negražūs ir savimi nepasitikintys, nesuku galvos. Juk žinau, kas yra mano rankose, ką gali mano teptukai...“ 

Dainininkė norėtų, kad klientės į ją kreiptųsi dėl talento kurti makiažą, o ne dėl žinomumo. „Yra žmonių, kurie nori patikrinti, ką gi šita žinoma mergina sugeba. Bet nemanau, kad klientų ratą lemia būtent žinomumas – juk svarbiausias yra galutinis rezultatas. Niekas neina dažytis pas žinomą žmogų, jeigu rezultatai liūdina“, – svarsto atlikėja.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė be makiažo
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė be makiažo

Mokosi privačiai

Nors iki šio buvo tik savamokslė, neseniai Neringa suprato, kad vien savų žinių norint tapti nepranokstama vizažiste negana. Todėl nusprendė pasitobulinti – ėmė vizažo meno mokytis privačiai. 

„Tobulėti norisi ir dėl savęs, ir dėl klienčių. Susiradau profesionalų meistrą, kurio makiažo technika man labai patinka – Povilą Staniulionį. Man nesyk teko dirbti kartu su juo, taigi nusprendžiau paprašyti jo privačių pamokų. Taip dabar ir mokomės...  Ateinu asmeniškai pas jį, mokydamasi praleidžiu po šešias valandas – tokia ilga būna viena pamoka. Kartą ji truko net septynias valandas!“ – stebina N.Šiaudikytė.

Kol kas ji spėjo apsilankyti dar tik dviejose pamokose, pas meistrą ateina kartą per savaitę. „Tie du kartai pas meistrą prilygsta gal penkioms pamokoms. Juk viską ten darome nuo pat pradžių – paruošiame veidą, atsižvelgiame į žmogaus veido odą...“ – pasakoja dainininkė.

Kaip ilgai tęs šiuos mokslus, Neringa nežino: „Kažkiek kartų dar tikrai nueisiu pasimokyti, bet man atrodo, kad jau viską, žinau, viską moku. Tiesą sakant, man tiesiog buvo įdomi meistro technika – norėjau pamatyti, kaip jis dirba. Juk kiekvienas žmogus turi savo braižą, darbo eigą, pasiekia skirtingų rezultatų. Žinoma, neprošal ir pasitobulinti.“

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė Niujorke
Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė Niujorke

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką