Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 6d. 09:56

Neringai Nekrašiūtei gyvenimo džiaugsmą grąžino 20 metų vyresnis sutuoktinis

Neringa Nekrašiūtė
Stop kadras / Neringa Nekrašiūtė
Dainininkė ir aktorė, vaikystėje buvusi populiaraus „Olialia“ choro lyderė Neringa Nekrašiūtė (30) po ilgo tylos periodo vėl grįžo į viešumą. Interviu gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ jauna moteris prisipažino, kad užgriuvusi šlovė jai buvo tapusi didžiule našta, nuo kurios net norėjosi užsidaryti vienuolyne. Už sugrąžintą ramybę Neringa dėkoja savo 20-čia metų vyresniam vyrui.

Praeityje itin garsi dainininkė ir visų paauglių numylėtinė N.Nekrašiūtė itin atvira. Nuo šešerių metų dainuojanti atlikėja, kaip pati sako, galiausiai pavargo nuo aplinkinių dėmesio, nustojo džiaugtis gyvenimu ir dingo iš viešumos.

„Aš visada buvau nepatenkinta savo būtimi, savo gyvenimu. Ir galvojau, ką man reikia daryti, kad aš tapčiau laiminga? Netenkino manęs kasdienybė, žmonės, pati savęs netenkinau. Labai daug atima tas nuolatinis buvimas scenoje“, – atvirai pasakoja atlikėja.

Išskirtiniame interviu Neringa sekmadienį atskleis ir dar daugiau nežinomų detalių iš savo gyvenimo. Jauna moteris prisipažins, kad mokydamasi aktorystės buvo įsisukusi į nesibaigiančių vakarėlių liūną: „Kažkokie vakarėliai, nepriklausomybė... Iš viso moteriai neturėti vyro yra pražūtis! Nes moteris eina laukais, kai neturi vyro. Aš ėjau laukais! Man rūpėjo tik linksmybės, tūsai. Tai smagu, bet paskui tu savo energiją taip išdrabstai, kad viena dieną ima rodytis, jog tiesiog išprotėsi.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Neringa Nekrašiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Neringa Nekrašiūtė

Laidai „Raudonas kilimas“ N.Nekrašiūtė atskleidė, kad prieš sukurdama šeimą ji galvojo net apsigyventi vienuolyne.

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Nekrašiūtė su sūnumi
Asmeninė nuotr./N.Nekrašiūtė su sūnumi

„Man taip buvo blogai, kad aš galvojau, kad išeisiu kur nors į vienuolyną, užsidarysiu ir ten gyvensiu. Tada aš suradau vyrą, kuris man pasakė žingsnis po žingsnio, ką turiu daryti, kad save subalansuočiau.“

Neringa tikina, kad už gražintą ramybę ir gyvenimo džiaugsmą ji dėkinga tik savo vyrui. Aktorė ir dainininkė su 20-čia metų vyresniu sutuoktiniu augina trejų sūnelį Mohaną ir džiaugiasi šeimos laime.

„Jis yra bakhti jogas, propaguoja šį gyvenimo būdą jau daugiau nei 20 metų. Mūsų gyvenime nėra vietos rūkalams, alkoholiui“, – apie dabartinį savo gyvenimo būdą sekmadienį TV3 laidoje pasakos atlikėja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktorė Neringa Nekrašiūtė – apie motinystę, išvaizdos pokyčius ir norą vesti TV laidą

Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr./Neringa Nekrašiūtė
Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr./Neringa Nekrašiūtė

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką