Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 19d. 11:49

Neringos Šiaudikytės atvirumas, kad „pupytės“ kritikavo jos figūrą, sulaukė Oksanos Pikul atsako

„Naujos pupytės“
Vilmanto Žilinsko nuotr. / „Naujos pupytės“

Neseniai sklandė kalbos apie grupės „Naujos pupytės“ pabaigą. Oksana Pikul-Jasaitienė su vyru Simu Jasaičiu išvyko į Siciliją. Vita Jakutienė laukėsi vaiko nuo Deimanto Bugavičiaus, kuris buvo nušautas. Ir nors dabar Oksana paskelbė grįžusi į grupę bei atgaivinanti skandalingą prekinį ženklą „Olialia“, Neringa Šiaudikytė nusprendė palikti „pupytes“.

„Visuomet galvojau, kad būsiu rimta dainininkė, išgarsėjusi savo vokaliniais sugebėjimais ir manęs klausys tūkstančiai gerbėjų. Tikrai nemaniau, kad būsiu tokios grupės narė, kuri balansuoja ties seksualumo ir vulgarumo riba“, – laidoje „Nuo... Iki...“ sakė Neringa.

Televizijos projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi mergina suvokė, kad retas muzikinių šou dalyvis ilgai išlieka populiarus.

Ji prisipažįsta, kad prisijungti prie „Naujųjų pupyčių“ sutiko todėl, kad tai buvo lengviausias ir greičiausias būdas išpopuliarėti. Netikėtai pramogų pasaulyje atsidūrusiai merginai teko suvokti populiarumo kainą.

„Tas nuolatinis ir nepaliaujamas kilogramų ir kūno linijų sekimas yra labai sunkus. Kūno kultas lietuviškame šou versle klesti. Aš jausdavau tokį spaudimą, kad, atrodo, mažai trūko iki depresijos“, – prisipažįsta Neringa.

Vilmanto Žilinsko nuotr./Neringa Šiaudikytė
Vilmanto Žilinsko nuotr./Neringa Šiaudikytė

Spaudimą Neringa sako jausdavusi ne tik iš žiniasklaidos atstovų, bet ir iš kolegių – Oksanos Pikul-Jasaitienės ir Skaistės Steikūnaitės.

Kūno kultas lietuviškame šou versle klesti. Aš jausdavau tokį spaudimą, kad, atrodo, mažai trūko iki depresijos, – sako Neringa.

Ne vieną plastinę operaciją ar procedūrą pasidariusios merginos Neringai nebijodavo pasakyti – tu per stora, tu netelpi į sceninius kostiumus ir privalai susiimti.

„Mūsų darbas buvo atrodyti patraukliai, tad spaudimas dėl grožio buvo nuolatinis. Todėl mes drąsiai pasakodavome apie grožio procedūras, apie kūno formas, propaguodavome seksualumą. Tuomet apie tave rašo, apie tave rodo televizijoje ir tai yra verslo dalis, tai kelias į populiarumą“, – LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ pirmadienio vakarą pasakojo Neringa Šiaudikytė.

Į šį pirmadienį išplatintą pranešimą spaudai netruko sureaguoti Oksana Pikul-Jasaitienė. Feisbuke ji paviešino štai tokį komentarą:

Vilmanto Žilinsko nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė
Vilmanto Žilinsko nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė

Ačiū, Neringai Šiaudikytei, už brangų laiką skirtą Naujųjų Pupyčių projektui. Mes esame dėkingos Gerbiamai Neringai, uz SVARŲ jos vokalinį indėlį, kuris Solidžiai pastiprino grupę.

Nuoširdžiai Linkime Neringai sėkmės siekiant jos Fantastiškai Didelių Svajonių Įgyvendinimo Solinėje Karjeroje.

Pagarbiai,
Oksana Pikul Jasaitienė
Olialia Music Group Projekto Vadovė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką