Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 15d. 13:45

Neseniai dukros susilaukusi Rūta Ščiogolevaitė pasirodė ant scenos su nauja šukuosena

Rūta Ščiogolevaitė
Sauliaus Paukščio ir asmeninio albumo nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė

Ovacijų sulaukusiame „Enyas Songs Show 2019“ koncerte, skambėjusiame Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje, į sceną atlikti garsiosios airių atlikėjos Enya užburiančių dainų žengė net penkios mūsų šalies muzikos divos. Tarp jų – ir neseniai dukrelės susilaukusi Rūta Ščiogolevaitė.

Žinoma atlikėja pirmą kartą viešai publikai pasirodė po didžiulio gyvenimo pasikeitimo – vaikelio gimimo.

Didžiausi R. Ščiogolevaitės gerbėjai iki šiol jos gyvai nebuvo matę ir pasikeitusia šukuosena – gerokai trumpesniais plaukais.

R.Ščiogolevaitė apie asmeninio gyvenimo pokyčius nėra linkusi atvirauti, bet apie muziką mintimis mielai dalinasi.

Sauliaus Paukščio nuotr./Rūta Ščiogolevaitė
Sauliaus Paukščio nuotr./Rūta Ščiogolevaitė

„Enyos dainų klausydavosi mano tėtis, todėl ši muzika mane lydėjo nuo vaikystės“, – pasakojo atlikėja, dar kartą jai parinktus Enyos kūrinius atliksianti gruodžio 20 d. Palangos koncertų salėje.

Pirmą kartą ji Enyos dainas kartu su kolegėmis Lietuvoje atliko dar 2013 metais. Tačiau nuo to laiko projektas buvo gerokai patobulintas ir pristatytas publikai pernai. Būtent susižavėjusių gerbėjų prašymu jį nuspręsta į sceną sugrąžinti ir šįmet.

Koncertuose Vilniuje ir Palangoje nepakartojamų Enyos dainų repertuarą atlieka geriausių Lietuvos primadonų komanda – 2017 metais Eurovizijoje dalyvavusi ir visų širdis pavergusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė, garsi dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Rūta Ščiogolevaitė, džiazo atlikėja, 2011 metais taip pat atstovavusi Lietuvą Eurovizijoje Evelina Sašenko, šviesiausios karmos bei angeliško vokalo Vaida Genytė. 2019 metais kartu su koncerto žvaigždėmis į sceną žengs nepaprasto balso solistė Dovilė Kazonaitė – ją galima matyti bei girdėti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje atliekančią vaidmenis operose ar operetėse.

Sauliaus Paukščio nuotr./Rūta Ščiogolevaitė
Sauliaus Paukščio nuotr./Rūta Ščiogolevaitė

Kartu su solistėmis scenoje pasirodo maestro dirigentas Donatas Katkus bei jo vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, padedantis atskleisti stebuklingą Enyos dainų skambesį.

Originalios muzikos ir „Enyas Songs Show 2019 “ aranžuočių autoriai yra koncertų muzikos prodiuseris ir atlikėjas Linas Adomaitis bei Jievaras Jasinskis.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką