Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 25d. 10:35

Netikėtas faktas apie M.Katlerį ir J.Nainį: kas sieja šiuos du žinomus vyrus?

Mantas Katleris ir Jonas Nainys
Organizatorių nuotr. / Mantas Katleris ir Jonas Nainys
Televizijos žaidimas „galvOK“ išbandė jau ne vienos garsios šeimos stiprybę, o šįkart vienas prieš kitą į kovą stojo pramogų pasaulio numylėtiniai Jonas Nainys ir Simona Nainė. Abu jie ne tik įsitraukė į žaidimą, bet ir pasidalino dar niekam negirdėtais faktais iš savo gyvenimų.

Simona ir Marijonas žaidė vienoje komandoje, o daug panašumų radę Jonas ir Mantas bandė juos įveikti ir į sukčiausius klausimus atsakyti priešingoje komandoje, rašoma pranešime spaudai. Šią laidą žiūrovai išvys šeštadienį 19:30 val. per TV3 televiziją.

Prieš kelias savaites Nainiai minėjo ypatingą progą – 8-ąsias savo vestuvių metines. Vis dar pakilių nuotaikų lydimi sutuoktiniai neslėpė vienas kitam šiltų jausmų, o Andriui Žiurauskui pasiteiravus, kurioje srityje žmona yra stipriausia, Jonas iškart atsakė už ją: „Santykiai!“

„Šiandien Jonas vietoje gėlių galėtų leisti man laimėti“, – juokavo Simona, o jos komandos kapitonas M.Mikutavičius pridėjo, kad jei Jonas žmonai laimėti visgi neleis, kitų vestuvių metinių gali jau ir nebebūti…

TV3 stopkadras/Mantas Katleris ir Jonas Nainys
TV3 stopkadras/Mantas Katleris ir Jonas Nainys

Mantas ir Jonas, besirinkdami pirmąjį žaidimo klausimą, rado nemažai juos vienijančių detalių. Pasirodo, kad abu jie yra kilę iš Pasvalio krašto. Tačiau net ir tai – ne vienintelis juos siejantis dalykas.

„Mūsų mamos yra kartu dirbusios toje pačioje kirpykloje“, – nustebino Jonas.

S.Nainė taip pat pasidalino dar niekam nežinomu faktu apie save. Gavus klausimą apie dulkių siurblį, drabužių kūrėja atskleidė, kad anksčiau juos yra pardavinėjusi telefonu, tad apie jų galingumą ir įvairiais specifikas žino išties nemažai.

Šio šeštadienio laidoje įvyks ir dovanų lietus, tačiau šįkart apdovanoti buvo ne svečiai ar kapitonai. Gražus M.Mikutavičiaus gestas buvo sutiktas audringais plojimais, o kas tiksliai įvyko, bus galima pamatyti laidoje.

Vis dėlto šįkart netrūko ir daugiau staigmenų. „galvOK“ pasirodė žinomas vyras, retai besilankantis Lietuvoje. Čia, kartu su savo grupe, jis sukūrė tikrą šou, kuris privertė dainuoti kartu ir svečius, ir publiką.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką