Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2015 sausio 13d. 13:59

Netikėtas repo duetas: Giedrius Savickas ir Marius Repšys

Marius Repšys ir Giedrius Savickas
Stop kadras / Marius Repšys ir Giedrius Savickas

Komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ aktoriai Giedrius Savickas ir Marius Repšys fimavimo aikštelėje negailėjo geros energijos. Filmavimo komandą jie linksmino per pertraukėles – vienoje iš jų užfiksuotas į reperių klipą pretenduojantis vaizdas.

Minėtas įrašas štai čia:

VIDEO: "Saulius ir Paulius" repuoja filmavimo aikštelėje

Neįprasta žadanti būti komedija visos Lietuvos kino teatrus pasieks vasario 6 d. Filmas pasakos apie du draugus – Saulių (Giedrius Savickas) ir Paulių (Marius Repšys). Vaikinai gyvena mažame miestelyje, kuriame jų dienos slenka vienodu ritmu. Bet vieną dieną Sauliaus mylima mergina ima ruoštis vestuvėms – ji tekės už turtingo gruzino.

Nuliūdęs Saulius su Pauliumi sulaukia netikėtumo: vietinis verslininkas pasiūlo jiems prasilėkti nepaprasto grožio senoviniu automobiliu. Padauginę pašėlusiame vakarėlyje, Saulius ir Paulius automobilio ryte neberanda. Verslininkas už tai pareikalauja šokiruojančios duoklės – apiplėšti traukinyje vyksiančias vestuves. Kitaip jiems – galas. Nuo tos akimirkos Sauliaus ir Pauliaus  gyvenime prasideda pavojingi nuotykiai, o  jų draugystei skersai kelio stoja pinigai ir meilė.

Filmo režisieriai: Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus.

Filme vaidina: Giedrius Savickas, Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena Džaniašvili, Balys Latėnas, Rita Žliobaitė bei kiti.

Oficialus „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ anonsas: 

VIDEO: "Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius" oficialus treileris nr. 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką