Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 15d. 06:02

Netikėtumas civilinės metrikacijos sąrašuose: tarp planuojančių santuoką – Monika Marija ir Dovydas Laukys

Dovydas Laukys, Monika Marija Paulauskaitė
Vido Černiausko, Juliaus Kalinsko nuotr. / Dovydas Laukys, Monika Marija Paulauskaitė

Jau kuris laikas netyla kalbos, kad Monika Marija ir grupės „120“ narys Dovydas Laukys puoselėja vienas kitam šiltus jausmus. Ir nors kalbos neretai lieka kalbomis, Vilniaus santuokų rūmus pasiekė atlikėjų prašymas tuoktis. Ar iš tikrųjų jiedu ruošiasi susituokti, o gal tai tik gerai suplanuotas pokštas, nei Monika Marija, nei Dovydas nekomentuoja.

Dar rugpjūčio mėnesį akyli Monikos Marijos gerbėjai pastebėjo, kad mergina nieko neslėpdama instagrame dalijasi nuotraukomis, o jose – ant kairės rankos bevardžio piršto – sužadėtuvių žiedą primenantis papuošalas.

Netrukus forumuose ir socialiniuose tinkluose pradėta diskutuoti, kad naujasis atlikėjos mylimasis yra ne kas kitas, o grupės „120“ narys Dovydas Laukys, pora buvo kartu pastebėta neva romantiškai leidžianti laiką.

Į jokias diskusijas apie tokius galimai naujos poros pareiškimus apie bendrą ateitį nei Monika Marija, nei pats Dovydas nesileido. Dar vasarą žinomas vaikinas 15min žiniomis puoselėjo romantiškus jausmus kitai merginai, todėl buvo diskutuota, kad Monikos Marijos ir D.Laukio jausmai – tik gerai apgalvota reklama.

Tačiau juokai juokais, pasirodo, kad viskas gali būti kur kas rimčiau nei atrodo. Niekada apie savo santykius atvirauti nemėgusi Monika Marija ir Dovydas Laukys galimai ruošiasi vestuvėms. Kaip nurodoma civilinės santuokos registracijos kalendoriuje, jiedu planuoja susituokti rugsėjo 25-ąją.

15min susisiekus su Monika Marija Paulauskaite, tai komentuoti ji nesutiko.

„Šio įvykio nekomentuosime. Linkiu gražios dienos“, – mandagiai atsakė atlikėja.

O klausimą apie santuoką išgirdęs Dovydas Laukys, panašu, ir pats nežinojo, kad ruošiasi sumainyti vestuvinius žiedus.

„Kokios vestuvės?“, – juokdamasis į klausimą apie jo ir Monikos Marijos santuoką atsakė šiuo metu Socialinių mokslų kolegijoje dėstantis Dovydas.

Kiek vėliau surimtėjęs jis pasiūlė kreiptis į Moniką Mariją: „Kalbam draugiškai, o jūs skambinote jau Monikai Marijai? Aš šiuo metu turiu susitikimą, pakomentuočiau normaliai, bet turiu susitikti su studentais. Koks komentaras, nežinau, klauskite Monikos. Duokite man pusę valandos, pakomentuosiu normaliai. Kol kas negaliu komentuoti, kas čia atsitiko.“

O pakomentuoti „normaliai“ Dovydas Laukys nesutiko ir paskambinus vėliau: „Negaliu komentuoti, labai atsiprašau. Man tai juokinga, bet negaliu komentuoti.“

15min primena, kad Dovydas Laukys vestuvinius žiedus buvo sumainęs su aktore Marija Chlebopaševaite, bet 2018 metais jiedu išsiskyrė.

„Mes likome puikūs draugai ir kolegos. Supratome, kad šiuo metu užsiimti kūryba ir saviraiška mums pavyksta kur kas geriau nei puoselėti santykius. Nors ir nesame vyras ir žmona, esu dėkinga jam už visas patirtis ir pamokas. Jis talentingas, atkaklus ir labai darbštus žmogus, parodęs man, kas iš tiesų yra valia“, – gražių žodžių buvusiam sutuoktiniui anksčiau negailėjo Marija.

Beje, Dovydas ir Marija tradicinių sutuoktinių žiedų nenešiojo – jų kaires rankas puošė žiedų tatuiruotės.

Santuokoje Dovydas ir Marija pragyveno metus, iki tol penkerius metus draugavo – nuo pat draugystės pradžios abu gyveno po vienu stogu, kaip šeima.

O atlikėja Monika Marija šiltus jausmus puoselėjo šokėjui Vladislavui Volkovui. Kartu jie buvo pasidarę net vienodas tatuiruotes – rankas papuošė laimės hormono formulėmis. Po metų draugystės muzikiniame projekte susitikę Monika Marija ir Vladislavas pasuko skirtingais keliais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Marija dainos premjeros proga įsigijo svajonių automobilį: „Tai man labai svarbus simbolis“

Komentarai: 8

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

KARTU SU MAXIMA: VERTINAME LIETUVIŠKĄ KOKYBĘ

Video

01:16
01:18
19:55

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką