Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nijolė Pareigytė: „Į „teliką“ vėl grįžti nesinori...“

Nijolė Pareigytė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Nijolė Pareigytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Žiniasklaidos puslapius savo noru apleidusi dainininkė ir televizijos laidos vedėja Nijolė Pareigytė švyti džiaugsmu. Jauna moteris tikina besijaučianti daug geriau galėdama „darbinį“ telefoną numesti į stalčių ir neatsakinėti į įkyrius klausimus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Leidžiu laiką daug kur. Mano tėvai laimingi, nes dabar dažnai būnu Klaipėdoje, būnu su tėvais. Užsuku ir į Vilnių, Kauną. Gruodį bene visą leisiu sostinėje. Taip ir gyvenu“, – su šypsena 15min.lt pasakojo N.Pareigytė.

Pokalbiai televizijoje nebevilioja

Praėjusią savaitę naujo Kauno klubo atidaryme apsilankiusi 27-erių mergina tikino, kad kvietimų lankytis renginiuose sulaukia daug, tačiau dabar nebesijaučia privalanti į juos atsakyti. „Esu nuolat visur kviečiama, tik tenka atsirinkti, kur noriu eiti, o kur ne. Į vakarėlį Kaune ėjau žinodama, kad atvažiuos daug vilniečių, tad buvo puiki proga pasimatyti“, – sakė N.Pareigytė.

Jos teigimu, žavesį prarado ir televizijos filmavimai, kuriuose anksčiau ji buvo dažna viešnia. „Į „teliką“ vėl grįžti nesinori... Labai džiaugiuosi sumažėjusiu savo viešumu ir kiekvieną pasiūlymą praktiškai ignoruoju, nebekeliu telefono. Mane surasti dabar gana sunku, tą darbinį telefoną palieku stalčiuje, tik kartais pasižiūriu“, – valiūkiškai pasakojo mergina, vedusi projektą „Ūkininkas ieško žmonos“.

Anot N.Pareigytės, ūkininkų piršlybomis ji dar užsiims. „Ūkininkų dar bus – pavasarį laukia filmavimai. Bet šiaip labai džiaugiuosi dabartine pertrauka. Pačioje pradžioje gal veiklos ir trūko, atrodė, kad kažkas iš tavęs atimta, nebeturi to, kuo gyvenai, bet paskutiniu metu labai džiaugiuosi, kad galiu sau leisti nekelti telefono ragelio, neprivalau važiuoti filmuotis. Tai – nebe mano darbas, o dėmesio man netrūksta“, – atviravo atostogų neribotam laikui išėjusios grupės „69 danguje“ narė.

Tas lengvas gyvenimas, pakankamai lengvi pinigai pripratino. Pasiūlymų eiti dirbti turiu nemažai – man siūlo organizuoti renginius, dirbti su rinkodara, bet dirbti kažkam kitam dar nesu pasiruošusi.

Norėtų nuosavo verslo

Šiuo metu Nijolė prisipažįsta gyvenanti sau. „Aš dabar sportuoju, žaidžiu tenisą, lankau pilateso treniruotes, užsiimu kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimais. Labai puikiai leidžiu laiką. Žinau pati, kad turi ateiti laikas, kai baigsis santaupos ir reikės dirbti, kai reikės laužyti galvą, kaip gauti pinigų“, – tikina ji. Tačiau darbo nebijanti atlikėja žino, kad po kurio laiko teks nutarti, kuo užsiimti.

„Labai sunku atitrūkus nuo koncertinės veiklos, kuri buvo pragyvenimo šaltinis, bristi kitur, veikti ką nors kita. Tas lengvas gyvenimas, pakankamai lengvi pinigai pripratino. Pasiūlymų eiti dirbti turiu nemažai – man siūlo organizuoti renginius, dirbti su rinkodara, bet dirbti kažkam kitam dar nesu pasiruošusi. Man norisi kurti ką nors savo. O tam, kad padaryčiau gerą nuosavą verslą, reikia tą idėją kruopščiai išgvildenti“, – aiškina N.Pareigytė.

Apie meiles nebesipasakoja

Rudens pradžioje pasirodė žinia, esą dainininkė daugiau kaip po dvejų metų draugystės išsiskyrė su „Lietuvos ryto“ komandos krepšininku Artūru Jomantu. Tuomet sportininkai tik miglotai kalbėjo apie skyrybas, o pati N.Pareigytė atsitvėrė tylos siena. 15min.lt paklausta, kaip gi asmeninis gyvenimas išties pasisuko, Nijolė išliko nebyli, nors geros nuotaikos ir nepametė. „O kas sakė, kad jis buvęs vaikinas? Apie santykius nenoriu nieko kalbėti. Džiaugiuosi, kad galiu į tokius klausimus neatsakyti ir nebesipasakoti – laiminga aš ar ne“, – sakė ji.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką