TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nijolė Pareigytė-Neli: „Dabar mama manęs klausia, ne „ką prisidirbau“, o „kaip gyvenu“ (papildyta vasario 12 d.)

Nijolė Pareigytė-Neli
Žurnalo "Privatu" viršelis / Nijolė Pareigytė-Neli
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Apžvelgdama savo karjerą dainininkė N. Pareigytė (26) kaip visada džiugina atvirumu. Nuo ašarų iki euforijos, nuo skandalų iki ramybės periodo – ko tik nebuvo per šešerius jos muzikinės veiklos metus. Neli tikina: jei būtų galima atsukti laiką atgal, ji nieko nekeistų. „Svarbiausia, kad pasimokiau, patobulėjau ir nekartoju klaidų“, – sako ji.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nijole, prisimink savo karjeros pradžią. Kaip pramogų pasaulis Tau atrodė tada ir kaip jį vertini dabar?

Anksčiau pramogų pasaulis man atrodė toks nepasiekiamas. Iki šiol atsimenu, kaip paauglystėje laukdavau grupės „Skamp“ narių autografų, kaip norėjau įsiamžinti su Alanu Chošnau. Kai pati įsiliejau į pramogų verslą, iš pradžių buvo nerealu bendrauti su žinomais žmonėmis. Jaučiau euforiją. O dabar į viską žiūriu natūraliai. Kaip į paprastą veiklą. Nebeteikiu didelės reikšmės garsių žmonių draugijai.

Sakoma, kad nė vienas atlikėjas neišvengia vadinamosios žvaigždžių ligos. Kada Tau ji pasireiškė?

Nesuklysiu pasakydama, kad man žvaigždžių ligos nebuvo. Nuoširdžiai taip manau. Esu toks žmogus, kuris neatsuka kitam nugaros. Žinoma, nebendrauju su visais iš eilės, tačiau juk tai ir neprivaloma. Manau, kad žvaigždžių liga susirgsiu ateityje (juokiasi).

Oksanos Točickajos nuotr./Nijolė Pareigytė-Neli
Oksanos Točickajos nuotr./Nijolė Pareigytė-Neli

Kokia buvo tikroji šlovės kaina?

Nemaloniausia tai, kad žinomas žmogus praranda privatumą, neturi asmeninės laimės. Juk visi aplinkui žino, ką veiki, su kuo draugauji, ką valgai... Po audringo vakarėlio tik kitą rytą pagalvodavau, ar neprisidariau bėdų, ar nepasirodys viešumoje kokia nors netinkama nuotrauka. Kartais dėl to būdavo baugu.

Karjeros pradžioje buvai labai naivi, patikėdavai žurnalistams savo gyvenimo smulkmenas. Dabar pasikeitei.

Baisiausia būdavo, kai po atviro interviu sulaukdavau artimųjų, grupės kolegių kritikos. Kartais nesuprasdavau, ką negerai padariau. Maniau, jei turi savo nuomonę, reikia ją garsiai pasakyti, o ne meluoti į akis. Tokia jau buvau. Dabar irgi nesakau netiesios, tiesiog kartais patyliu. Reikėjo laiko, kad įsisąmoninčiau šią gudrybę. Gyvenime visada mokiausi tik iš savų klaidų.

Vienu metu buvai didžiausia Lietuvos skandalistė, o dabar esi šventuolė, besilaikanti 10 Dievo įsakymų...

Stengiuosi stengiuosi (šypteli). Ir tikrai labai džiaugiuosi, kad manęs nebevargina skandalai. Dabar mama paskambinusi telefonu klausia, ne „ką prisidirbau“, o „kaip gyvenu“. Tai džiugina.

Prisipažink, kiek kartų per karjerą esi verkusi?

Esu labai emocionali, todėl ašaros man nesvetimos. Esu skaičiusi, kad reikia išsiverkti, o ne savyje viską laikyti. Tiesą pasakius ašaroju net tada, kai vištai plunksnas peša. Ką jau kalbėti apie su manimi susijusius skandalus! Daug ašarų praliejau. Bet tokia populiarumo kaina.

Niekam ne paslaptis, kad per šešerius metus scenoje Tavo figūra nuolat keitėsi: sulieknėdavai ir vėl priaugdavai svorio... Skaudžiai išgyvenai svorio metamorfozes?

Taip, tai viena iš didžiausių mano problemų. Kai priaugdavau svorio, jausdavausi šlykščiai, nepatikdavau sau, net nenorėdavau iš namų išeiti. Manau, taip jaučiasi visos moterys, o gal net ir vyrai. O norint palaikyti normalų svorį, reikia įdėti daug pastangų. Bet tikrai verta stengtis. Juk kur kas geriau atsikratyti poros nepageidaujamų kilogramų nei skaityti niekinančius komentarus internete!

 

Grupė
Grupė "69 danguje"

„69 danguje“ 6-eri metai scenoje: nuodėmės, skandalai ir pakilimai

Su kokiu užsienio atlikėju ar grupe „69 danguje“ narės svajoja sudainuoti?

Gal nuskambės keistai, tačiau labai norėtume užtraukti duetą su tokiomis grupėmis kaip „Prodigy“, „Depeche Mode“ ar „Rammstein“. Būtų super scenoje pakvailioti su šiais nutrūktgalviais.

Išskirk skandalą grupės „69 danguje“ istorijoje, kurio nesinorėtų prisiminti ir dar kartą išgyventi.

Tai istorija, nutikusi kolektyvo gyvavimo pradžioje, kai buvo viešai aptarinėjami mano bei Karinos Krysko santykiai su grupės prodiuseriu Egmontu Bžesku. Nenorėtume dar kartą išgyventi to skandalo, nes būtų per skaudu. Labai sunku išgyventi istorijas, kurios nėra dirbintai sukurtos, liečia asmeninį gyvenimą ir yra viešai aptarinėjamos!

Prisimink nuostabiausią akimirką per visą grupės gyvavimo istoriją.

Sunku išskirti vieną akimirką, nes jų buvo labai daug. Tačiau turbūt fainiausias momentas – 2007 metų „Radiocentro“ apdovanojimai, kai pelnėme „Metų debiuto“ laimėjimą. Kaip dabar atsimenu: grupės YVA merginos, kurios taip pat pretendavo į laimėjimą, jau beveik žengė į sceną, nes buvo įsitikinusios, kad laimės, tačiau vis dėlto pasisekė mums. Buvo nerealu!

Grupė „69 danguje“ gyvuos...

...tol, kol būsime klausomos, mylimos ir įdomios. Žinoma, iki pensijos netempsime, visą gyvenimą scenoje nesirodysime. Bet bent metus mus tikrai dar matysite (šypteli).

Kokios „69 danguje“ dainos geriausiai reprezentuoja Jūsų grupę?

Tokios yra net trys. Pirmiausia išskirsiu „Devintam danguj“. Manau, tai puikus popmuzikos pavyzdys, kuris skamba profesionaliai, o ne pigiai. Taip pat mums labai svarbi daina „Gyvenu“. Iki šiol šiuo kūriniu baigiame savo pasirodymus. Trečioji mūsų daina yra  „Meilės simfonija“. Ji tinka ir patinka ir suaugusiesiems, ir vaikams, tiek vyrams, tiek moterims.

Išduok didžiausią grupės nuodėmę, padarytą scenoje.

Prisipažinsiu: didžiausia mūsų grupės nuodėmė, kaip ir kitų atlikėjų, – pasirodymai scenoje tinkamai nepasiruošus. Taip neturėtų būti. Nemeluosiu: kartais vėluojame į filmavimus ar koncertus. Tai mūsų nuodėmė, kurios derėtų nekartoti!

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką