Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 18d. 16:22

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė: „Nuo vaikystės kovoju su beribiu apetitu“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
LNK nuotr. / Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

Nijolė, ilgus metus kovojanti su beribiu noru valgyti ir ne mažesniu troškimu išlaikyti tobulas kūno formas yra pasiruošusi iš esmės pakeisti savo gyvenimo būdą. Tiesiausias kelias tai padaryti – pasinaudoti sveikos gyvensenos specialistų rekomendacijomis.

„Mūsų gyvenimo tempas darosi tiesiog beprotiškas. Visi skubam gyventi, tačiau dažnai pamirštame apie pilnavertę, o svarbiausiai – taisyklingą mitybą. Pati nuo vaikystės kovoju su beribiu apetitu, todėl įtemptomis dienomis tikrai primirštu sveiką gyvenseną“, – LNK laidoje „Mes pačios“  šį sekmadienį pasakos jos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.  

Pasak Nijolės,  tokiais atvejais labai gelbėja profesionalų pagalba ir iš naujo, pagal gyvenimo tempą, sudėliotas mitybos planas. „Buvau nustebinta, kad ta mitybos piramidė, kurią iki šiol žinojome, šiandien jau atrodo visai kitaip. Nuolat skubančios ir tinkamai pavalgyt nesugebančios moterys ją gerokai pakoregavo“, - šypsosi žinoma moteris.

Mitybos specialistai teigia, kad vidutinio ūgio ir sudėjimo moteris, nedirbanti fizinio darbo, per dieną su maistu turėtų gauti 1800–2000 kcal. Gerai subalansuotą kasdienę mitybą turėtų sudaryti apie 10–15 procentų baltymų, 30 procentų riebalų ir 60 procentų angliavandenių. Kad būtų užtikrintas geras virškinamojo trakto darbas, reikėtų gauti maždaug apie 30 gramų skaidulinių medžiagų.

Šio sekmadienio laida „Mes pačios“ daug dėmesio skirs mitybos piramidės analizei ir patarimams, kaip sveikai susidėlioti dienos maisto planą.  Kartu su specialistais Nijolė Pareigytė-Rukaitienė aiškinsis, kas sveikiausia yra šiuolaikinei moteriai ir kokiais būdais galima būtų ištaisyti padarytas klaidas mityboje.  

„Mes pačios“ laidos kūrėjai  taip pat žada atskleisti paslaptį, kokiais naujais technologiniais sprendimais Holivudo žvaigždynas be vaistų ir chirurgijos įsikišimo koreguoja savo kūno linijas. Kaip visada laidoje jautrūs, bet svarbūs ginekologiniai patarimai savimi besirūpinančioms moterims.

„Mes pačios“ - privaloma laida visoms šiuolaikinėms moterims su Nijole Pareigyte-Rukaitiene sekmadienį 9.30 val. per LNK  su rytmečio kava.  

LNK nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
LNK nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką