Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 20d. 12:51

Nijolei Pareigytei plyšo krūtų implantas: apie tai suprato ne iš karto

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė visai neseniai apsilankiusi pas gydytoją išgirdo ją sukrėtusią žinią – plyšo krūtų implantas, kuris sukėlė dešinės krūties skausmą. Pirmadienį žinoma atlikėja ruošiasi dar vienai operacijai.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė 15min pasakojo, kad implantas plyšo visiškai netikėtai. Apie tai jai apžiūros metu liepos pabaigoje pranešė gydytojai.

„Man skaudėjo dešiniąją krūtį, todėl nusprendžiau nueiti pas gydytojus, pasidariau echoskopiją, pasirodo, kad plyšo kairiosios krūties implantas. Toks jis buvo jau kelerius metus“, – sakė dainininkė.

Mindaugo Navicko nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Mindaugo Navicko nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

Vasarą sužinojusi netikėtą naujieną, Nijolė buvo paguldyta į ligoninę, tačiau operacijos atsisakė. Jos laukė daug koncertų ir kitos veiklos. Dainininkė nusprendė apsilankyti ir pas kitą gydytoją, kuri patikino, kad nereikia skubėti ir gultis ant operacinės stalo. Implantas plyšęs viduje, kūno audinių pažeidimo nėra, todėl sveikatai tai nebuvo pavojinga.

„Skausmo iki šiol nejaučiu, tai tik psichologiniai dalykai. Prabundu kiekvieną naktį, bijau, kad neatsigulčiau ant kairės krūtinės. Didelis diskomfortas, jaudulys, nuolat galvoju apie operaciją. Jau buvau ir suabejojusi, ar tikrai man reikia tos krūtinės“, – 15min pasakojo N.Pareigytė-Rukaitienė.

Krūtų operacija Nijolei pirmą kartą atlikta prieš daugiau kaip metų, jau tada dainininkė buvo įspėta, kad ateityje gali tekti pasikeisti implantus. Antroji operacija laukia pirmadienį. Tik šį kartą, kaip juokauja pati dainininkė, implantai bus amžini.

Karolio Bakūno nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė 2017-aisiais
Karolio Bakūno nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė 2017-aisiais

„Kai man atliko operaciją, silikoniniai implantai buvo kitokie nei dabar yra, buvo naudojamos kitos medžiagos. Prisimenu, kad pasirašant sutartį buvo sakyta, jog po kurio laiko implantus reikės pasitikrinti ir pasikeisti. Tarp mano draugių tokių, kurias ištiko panašios bėdos – ne viena. Visos jos jau pasikeitė implantus“, – sakė Nijolė.

Dainininkė tikina, kad dabar norėtų mažesnės krūtinės, tačiau tai dėl jos fizinio sudėjimo, vaiko maitinimo daryti neleido gydytojas. Nijolė neslepia, kad kalbėdama apie savo problemą ji šiek tiek raudonuoja, tačiau savo pavyzdžiu nori paskatinti kitas moteris tikrintis.

„Plastikos chirurgai sako, kad moterys daugiausia darosi krūtinės didinimo, nosies operacijas. Problema, su kuria aš susidūriau, opi ne tik šou verslo, bet ir provincijoje gyvenančioms moterims.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė 2014-aisiais
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė 2014-aisiais

Visos mes trokštame turėti gražią krūtinę. Savo pavyzdžiu noriu paraginti moteris dažniau tikrintis, ir nebijoti apie tai kalbėti“, – moteris drąsino N.Pareigytė-Rukaitienė.

Patekti pas gydytoją Nijolei nebuvo lengva, kaip pati juokauja – padėjo pažintys. Krūtų didinimosi operacijų klinikose laukia daug moterų. O ir pasiruošti operacijai reikėjo psichologiškai – Nijolė ieškojo rekomendacijų, kalbėjosi su draugėmis, skaitė straipsnius. Bet jaudulys sako dar niekur nedingo.

„Draugės, kurios šią operaciją darėsi, sakė, kad gijimo procesas labai trumpas. Jos jau po kelių dienų ėjo į darbą. Organizmas prie svetimkūnio jau yra įpratęs, jam nebus tokio streso. Tikiuosi, kad viskas bus gerai“, – apie pirmadienį laukiančią operaciją kalbėjo N.Pareigytė-Rukaitienė.

Komentarai: 38

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką