Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norvegijoje karūnuota konkurso „Mis Vestfoldo lietuvė“ nugalėtoja Evelina Janulionytė

Evelina Janulionytė
Liudo Masio nuotr. / Evelina Janulionytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį Norvegijoje, Sandefjordo mieste, vyko konkursas „Mis Vestfoldo lietuvė“. Dėl gražiausiosios titulo susirungė dešimt Norvegijoje šiuo metu gyvenančių lietuvių, tačiau karūnuota buvo tik viena. Komisijos sprendimu gražiausia Vestfoldo lietuve paskelbta 18-metė Evelina Janulionytė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Gražiausios lietuvės rinkimai Sandefjordo mieste vyko pirmą kartą. Renginį organizuoti ėmėsi Vestfoldo lietuvių bendruomenė. Susikūrusi mažiau nei prieš metus, bendruomenė aktyviai puoselėja lietuvybę Norvegijoje ir organizuoja skirtingus renginius bei šventes, kurių metu Vestfoldo apylinkėse gyvenančius lietuvius vienija į būrį. 

Mis Vestfoldo lietuvės titulą laimėjusi E.Janulionytė – šįmet dvyliką klasių baigusi kaunietė. Kitąmet grįžusi į Lietuvą Evelina ketina stoti į Lietuvos kūno kultūros akademiją ir įgyti turizmo bei sporto vadybos specialybę.

„Man patinka sportas ir dailė. Penkerius metus lankiau choreografijos mokyklą, kurioje mokiausi klasikinių ir šiuolaikinių šokių, baleto, dramos ir sceninės raiškos. Dvejus metus lankiau dziudo bei aerobikos treniruotes. Prieš atvykstant čia lankiau sporto klubą. Turiu daug apdovanojimų iš įvairių dailės konkursų“, – taip save grožio konkurso komisijai pristatė E.Janulionytė. 

Liudo Masio nuotr./Mindaugas Mickevičius-Mino
Mindaugas Mickevičius-Mino

Karūnuota gražuolė – viena jauniausių konkurso dalyvių. Dešimties rinkimuose dalyvavusių lietuvių amžius svyravo nuo 18-os iki 28-erių metų. E.Janulionytė nugalėjo iš Rokiškio, Biržų, Skuodo, Šilutės, Kauno ir Klaipėdos kilusias konkurentes. 

Konkurse „Mis Vestfoldo lietuvė“ gražuolės varžėsi šokio ir talentų rungtyse, demonstravo skirtingas sukneles, taip pat scenoje rėžė prisistatymo kalbas. 

Savo pasirodymą susirinkusiai publikai dovanojo ir čia atvykęs dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino. Renginį vesti patikėta Dangiui Cholinui. 

„Mis Vestfoldo lietuvės“ konkurso laimėtojai E.Janulionytei įteikta karūna, tautinė juosta ir galimybė fotografuotis 2014-ųjų kalendoriui. Likusios konkurso dalyvės apdovanotos rėmėjų dovanomis – gėlėmis, papuošalais, kosmetika. Jos taip pat kviečiamos fotografuotis kalendoriui.

Liudo Masio nuotr./Mis Vestfoldo lietuvės rinkimai
Liudo Masio nuotr./„Mis Vestfoldo lietuvės“ rinkimai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką