Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Numerologas Darius: „Maksas Tarelkinas turi galimybę tapti įvaizdžio kūrimo diktatoriumi“

Maksimas Tarelkinas
Viganto Ovadnevo nuotr. / Maksimas Tarelkinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seniai viešumoje matytas stilistas Maksas Tarelkinas šiuo metu gyvena kiek ramesnį gyvenimą – mąsto apie ateities perspektyvas, svajoja apie šeimą. Pasak numerologo Dariaus Pronskaus, jei šis jaunas vyras išmoks diplomatijos, jam pasiseks ne tik darbinėje, bet ir asmeninėje srityje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Darius Pronskus
Darius Pronskus

Makso gyvenimo kelias pažymėtas 4 – tai praktiško, kruopštaus ir darbštaus žmogaus skaičius. Tačiau Maksas turi vieną ypatingai išreikštą parametrą – savo individualumą, valios stiprumą ir mokėjimą nepasiduoti aplinkybėms. Džiugu, kad jis gyvenime sugebėjo save nukreipti tokia linkme, kur gali pilnai atsiskleisti. Jis puikiai žino savo neigiamas puses, todėl jų nekomentuosiu. Maksas, galima sakyti, sėdi savo rogėse. Beveik visi jo gyvenimo periodai susiję su kūryba, laisvumu, dalyvavimu visuomenės veikloje. Šiam žmogui yra puikios galimybės ištobulinti savo dabartinę veiklą ir netgi tapti savotišku įvaizdžio kūrimo diktatoriumi, tik svarbu mokėti valdyti savo ambicijas ir matyti aplink save kitus.

Manau, Maksas neįsižeis, jei pasakysiu, kad šiuo metu jo gyvenimas pradeda tekėti nauja, kiek ramesne linkme. Laikas burti komandą – tiek veikloje, tiek asmeniniame gyvenime, o palankiausia tai daryti po kelerių metų. Daugiau dėmesio reikia skirti partnerystei, rodyti daugiau diplomatijos. Išorinių trukdžių atsiradimas galimas tik Makso iniciatyva. Patarimas: neskubėti, įvertinti ir nuosekliai eiti į priekį.

Maksas Tarelkinas
Maksas Tarelkinas

MAKSO TARELKINO komentaras

„Esu stilistas. Nuo vaikystės mane mama rengdavo kitaip nei mano bendraamžius. Jei visiems tėvai pirko dryžuotus marškinius, mane mama rengė vienspalviais, labai stilingais marškinukais. Tarp kitko, mano mama – nusipelniusi plaukimo trenerė ir ji turi puikų skonį gyvenimui, drabužiams, maistui. Mane mama išmokė, kaip gražiai atrodyti, apsirengti ir nesižvalgyti į kitus. Aišku, iš pradžių buvo sunku, visos tos pašaipos… Juk Lietuvoje daug kas laikosi „ant pašaipų“ – jei apsirengi ne taip, kaip visi, arba elgiesi ne taip, kaip visi, iš tavęs juoksis, trauks per dantį. Bet jei į tai nekreipi dėmesio, gyveni savo gyvenimą ir gyveni taip, kaip tu nori gyventi, per laiką išmoksti nebereaguoti. Tikrai jaučiuosi savo rogėse. Ir galiu pasakyti vieną dalyką – talentingas žmogus yra talentingas visur.

Būna, atsikeliu ryte, pasižiūriu į veidrodį ir sakau sau:  „Koks grožis gatve vaikšto!“.

Dėl įvaizdžio kūrimo diktatoriaus perspektyvų, pastebėjau, kad jei susižaviu kažkokiu stiliumi, pradedu jį matyti ir gatvėse. Pavyzdžiui, aš pradėjau nešioti raudoną megztą šaliką prieš daug metų ir jau pastebiu, kad tokį pradėjo nešioti daug žmonių. Jie žino, kad aš stilistas, ir jeigu nešioju tokį šaliką, vadinasi, tai madinga. O iš tikrųjų man jį numezgė draugė iš Anglijos ir atsiuntė. Jis tiesiog labai gražiai atrodė. O su ambicijomis išties blogai… Būna, atsikeliu ryte, pasižiūriu į veidrodį ir sakau sau:  „Koks grožis gatve vaikšto!“.

Man jau išties metas pradėti ramiau gyventi, kiek galima tūsintis, jau reiktų pagalvoti apie kažkokį sustabarėjimą, šeimos kūrimą. Net nežinau, ar tai bus klasikinė šeima, ar tai bus kažkas įdomaus… Nors aš savo šeimą įsivaizduoju ne kaip dviejų žmonių sąjungą, o bent 3-4, noriu gyventi bendruomenėje. Žinot, kaip arabiškose šeimose, kiekviena žmona turi savo vaidmenį. Juk visiems kartu gyventi lengviau nei dviese. Pavyzdžiui, Lietuvoje tokia nestabili situacija, kai vieną dieną uždirbi, kitą dieną jau nebe. O jei gyveni keturiese ar netgi šešiese, tokioje bendruomenėje visada vieni kitiems galime padėti“, – samprotauja M.Tarelkinas.

SKAITYTOJŲ KLAUSIMAI

Atrodo, esu komunikabili ir draugiška asmenybė, tačiau niekaip šalia manęs neatsiranda tas vienintelis, su kuriuo norėčiau praleisti likusį gyvenimą. Ar man lemta būti su kažkuo? Kad ir kiek bendraučiau su žmonėmis, po kurio laiko visi nuo manęs nusisuka. Ką aš ne taip darau? Kodėl nuo manęs visi pabėga?

Esate neeilinis žmogus. Turite begalinę vidinę energiją, nepailstate bendravime, jumyse žmonės ieško įkvėpimo, semiasi energijos, o kai visa tai gauna, užleidžia vietą kitiems. Nenuostabu, kad vyksta jų kaita. Tai nereiškia, kad turite nustoti bendrauti ir kaupti savo energiją, tiesiog gamta Jus tuo apdovanojo ir privalote šia energija dalintis. Be to, turite nemažai ambicijų, nemokate tinkamai atsipalaiduoti. Dabartinio periodo problema – kompromisas, ir nors tai Jums neturėtų būti būdinga, tačiau, ko gero, mėgstate dėlioti viską į „lentynas“, turiu omenyje, žmones, nes, ko gero, nesuklysiu, matote juos kiaurai.

Mano problema yra ta, kad niekaip nesiseka surasti vyro, pastovaus draugo. Kartais man atrodo, kad čia kažkoks prakeikimas. Jei sutinku, tai visiškai ne savo tipo, atrodo, iš kito pasaulio, ne man skirtas. Ir taip metų metais... Taip pat puola ligos, tokios, kaip depresija, iš kurių turiu kapstytis vaistų pagalba. Gal tai tikrai užkoduota mano likime?

Gyvenime keliate sau per daug aukštus tikslus ir nerealius planus, o galimybių ar suvokimo, kaip tai įgyvendinti, neturite. Be to, turite labai tvirtą savo nuomonę, kurią vargu ar galima pakeisti, galbūt čia ir slypi pagrindinė problema. Jūsų tipo žmonės linkę į viską įsigilinti iš pagrindų ir yra pakankamai uždari. Jie mąstytojai, filosofai, dažnai nesuprantami kitų žmonių, tačiau neretai nesupratantys ir patys savęs. Nemėgstate paviršutiniškumo, todėl Jums draugai tik tie, kurie sugeba mąstyti analitiškai, įžvelgti prasmę.

Jūsų prigimtyje visiškai neišreikšta šeimos linija, o tai reiškia, kad Jūs puikiai sugebate susitvarkyti viena ir šeima nėra pagrindinė Jūsų vertybė. Iš kitos pusės, Jūsų pašaukimas gali būti daug daugiau nei šeima, turite daug galimybių pasireikšti visuomenėje. Kol kas bendravimas – viena pagrindinių Jūsų problemų, Jums trūksta vidinės energijos, stipriai skirstote žmones, tačiau nuo 2015 metų situacija sušvelnės ir dėl visų kylančių problemų beliks kaltinti tik save. Pabandykite įvertinti savo asmenybę iš priešingos pusės, nepasiduokite stereotipams, Jums gyvenime daug duota, bet daug ir reikalaujama iš Jūsų.

Kas manęs laukia gyvenime? Ar sutiksiu gyvenimo draugą? Jau norėčiau kiek ramesnio gyvenimo, bet, deja, jis man pateikia vis naujų netikėtumų. Visą savo gyvenimą teko kas kelerius metus keisti gyvenamą vietą, darbą, specialybę. Darbe dažniausiai jausdavausi, kad čia ne mano vieta, ne su šitais žmonėmis man reiktų dirbti. Vyro taip pat neturiu. Vyrai mano gyvenime egzistavo tik tam tikrais laikotarpiais. Jaučiuosi šiame gyvenime taip, kaip laivas, blaškomas audros. Stengiuosi į kiekvieną gyvenimo pateiktą netikėtumą žiūrėti pozityviai, mokausi naujų dalykų. Sugebu pasidžiaugti net ir pačiais mažiausiais gerais dalykais.

Ramesnio gyvenimo dar teks kelerius metus palaukti. Šiuo metu Jums gyvenimas suteikia šansą iškilti kaip asmenybei, sustiprinti savo savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi, o iš kitos pusės trukdoma tai padaryti. Paradoksalu, tačiau šie trukdžiai būtent Jus stiprina ir ruošia naujam, stabiliam etapui. Pasitikėkite tik savimi, stenkitės gyventi pagal save, Jums pakanka įžvalgos ir gyvenimo patirties. Praeitis lieka praeitimi, iš ten galite paimti tik sukauptą patirtį, o visa kita ten ir palikite. Gyvenimas Jus nuo pat gimimo mokė būti savimi ir nesuteikė taip trokštamos ramybės, nes turėjote įgauti pasitikėjimo, suprasti vertes, išmokti užsidirbti ir išgyventi. Jūsų ramybės ir stabilumo periodas priešaky, o kol kas stiprinkite save.

Niekaip negaliu susirasti sau draugo. Jau ilgą laiką esu vieniša. Nesuprantu, kas negerai. Vis užsimezga kažkokie artimesni santykiai ir neužilgo nutrūksta. Jau pavargau būti viena, norisi artimo žmogaus šalia savęs... Reikia patarimų ir pagalbos!

Tavo asmenybė gan konfliktiška. Tavo gyvenimo kelias praktiškas, siela harmoninga, o išoriškai Tu laisva ir nepriklausoma, o tai neduoda Tau apsispręsti, kokia norėtum būti iš tikrųjų. Problemos patariu ieškoti savyje. Turi pakankamai aukštai užkeltą kartelę, mėgsti, kai viskas yra savose vietose ir pagal Tavo suvokimą, iš čia iškyla reikalavimai šalia esančiam žmogui. Bandai atsipalaiduoti, tačiau prigimtis to padaryti neleidžia, ir vėl esi kryžkelėje. Pasistenk save nuraminti, ištrauk į paviršių viduje slypinčius harmoniją ir švelnumą, parodyk rūpestį, nepraeik pro šalį aukštai pakelta galva, kai tavęs prašo pagalbos. Esi švelnaus charakterio, tačiau iš giminės pusės turi užsispyrimą ir nuomonės tvirtumą. Pabandyk pažvelgti į viską kitu kampu, daugiau reikšmės ir dėmesio suteik jausmams, o stereotipus palik nuošaly. Tai tikrai turi padėti.

Jei norite pasitarti su mūsų numerologu, suformuluokite aiškų klausimą, nurodykite savo vardą ir pavardę bei gimimo datą (duomenys viešai nebus skelbiami) ir siųskite adresu: gyvenimoskonis@zmones.lt

Dėl asmeninės konsultacijos galite kreiptis darius.pronskus@gmail.com

Temos Grožis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką