Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 1d. 19:17

Numerologas Darius: „Nijolė Pareigytė turi įgimtą auksinį charakterį“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Algirdo Kubaičio nuotr. / Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

Pradėkime nuo to, kad Nijolė Pareigytė-Rukaitienė yra išskirtinis žmogus numerologijos požiūriu ir ne tik. Tai meistriško skaičiaus 33/6 atstovė, žmogus, turintis didesnę ir kilnesnę gyvenimo misiją. Jos gyvenimo kelias – tai nuolatinis rūpestis ir atsidavimas kitiems žmonėms, ypač tiems, kurie stokoja pagalbos, kenčia nuo gyvenimo sunkumų.

Žmogus, turintis tokį gyvenimo kelią, niekada nenusisuks nuo kitų žmonių. Dėmesys, paslaugumas, nuomonės paisymas, harmonijos bei jaukumo kūrimas – neatsiejama jų gyvenimo dalis. Tai pat negaliu nepaminėti meniškosios prigimties, nes šio skaičiaus žmonės turi įgimtą polinkį menui, muzikai, grožiui, jaukumui, be to, yra atsidavę savo šeimai, vaikams, apdovanoti jautrumu meilei ir jausmams.

Darius Pronskus
Darius Pronskus

Nijolė turi įgimtą auksinį charakterį, kuris jai leidžia puikiai sutarti su visais žmonėmis, ji sugeba ir nusileisti, ir atstovėti savo poziciją. Ji pasiruošusi kompromisams bei harmonijos kūrimui, tačiau turi ir užslėptą energijos užtaisą, kurio proveržis gali būti gan ryškus, ją išvedus iš kantrybės. Beje, tokie energijos išlaisvinimai jai labai naudingi, nes Nijolė daug ką kaupia viduje, o ilgalaikis energijos uždarymas savyje gali sukelti sveikatos sutrikimų. Gamta Nijolės neapdovanojo intuicija bei logika. Tokį trūkumą turintiems žmonėms būdinga viską matyti rožinėmis spalvomis, gyvenimo tikslai gali būti neįvertinti ir paremti iliuzijomis, tačiau tai gan svajinga asmenybė, save atskleidžianti kūryboje. Tiesa, jai gali būti sunku atlaikyti kritiką, o tai gali sukelti atitinkamo laipsnio depresijas.

Gyvenimas Nijolei dažnai pateiks situacijų, mokančių lankstumo, laisvumo, suteiks galimybę keliauti bei kuo daugiau pažinti. Taip pat nuolat atsiras naujos sritys, reikalaujančios pažinimo, mokslo. Gyvenimas mokys neprisirišti prie sukurto, pasiekto, taip pat mokys suprasti, kas yra laisvė, avantiūra, iššūkiai. Negaliu nepaminėti, kad Nijolė pasižymi savimeile bei aukštokai iškelta kartele, o tai retkarčiais iššaukia viduje slypintį pavydo, neapykantos jausmą ar net depresiją. Tačiau išoriškai tai beveik nepasireiškia, tokius jausmus Nijolė laiko užrakintus viduje.

Pirmasis gyvenimo periodas, kurio negalima nepaminėti, suteikė galimybę atsiskleisti neeiliniams sugebėjimams ir talentams. Sveikintina tai, kad Nijolė jį sugebėjo sėkmingai pajusti ir pasinaudoti jo teikiamais privalumais – tapti įžymia, įtakinga, sugebančia atskleisti save, o taip pat, kažkuria prasme, įkvėti, prikelti kitus žmones.

Santykiuose su žmonėmis galima būtų išskirti Nijolės gerumą, paslaugumą, vaišingumą, pasiruošimą bet kokiai pagalbai, mokėjimą išklausyti ir užjausti. Tai savybės, kurios ypač sustiprės antroje gyvenimo pusėje. Be to, noriu pabrėžti išskirtinį dėmesį šeimai bei namų jaukumui.

Nijolė Pareigytė
Nijolė Pareigytė

NIJOLĖS PAREIGYTĖS-RUKAITIENĖS komentaras

„Esu atsidavusi mama“

„Mėgstu kompanijas, mėgstu žmones, mėgstu bendrauti ir kažkaip jaučiu tą grįžtamąjį ryšį, bet bendrauju tik su tais, kurie man patinka. Tie, kurie nepatinka, gali patys suprasti, kad kažkas galbūt ne taip, nes tiesiog nerodau dėmesio tiems žmonėms, kurie man neįdomūs. Pati kažkada domėjausi astrologija ir skaičiau, kad gyvenu kažkelintą gyvenimą, kad galėčiau būti mokytoja, kažkuo rūpintis. Kiekvieną kartą, kai paskambina, pavyzdžiui, kokie likimo nuskriausti žmonės ir prašo koncertuoti, nė sekundės nedvejoju. Žmonėms ar gyvūnams, kuriems reikalinga pagalba, niekada nepasakyčiau „ne“. Tikrai niekuomet nepraeinu pro ištiestą ranką, jei tik galiu duoti litą ar du, kurie man galbūt nieko nereiškia, o kitam žmogui padės, aš tai ir padarau. Net ir tiems, kurie ateina ir šiaip sako: „Duok buteliui“, aš duodu, nes galbūt jam nuo to butelio bus geriau. Manęs kartais prašo: „Duok 10 litų“, aš tiek ir duodu, tikrai negaila padėti žmonėms, kurie yra silpnesni už mane.

Tikrai tiesa, kad esu šeimai atsidavęs žmogus. Man vaikas – didžiausia dovana. Nors ir pavargstu, visko būna, aišku, tačiau manau, kad esu gera mama. Dukrą vis dar maitinu krūtimi, nors galėčiau to ir nebedaryti – juk dabar tik dešimt procentų mamų savo vaikus maitina ilgiau nei metus. Man tiesiog ranka nekyla nutraukti maitinimo, noriu, kad vaikelis būtų sveikas. Sutinku, kad esu atsidavusi mama“, – sako Nijolė.

SKAITYTOJŲ KLAUSIMAI

Mano klausimas susijęs su asmeniniu gyvenimu. Jau 8 metai kaip  esu visiškai viena ir vieniša. Nesukūrusi šeimos, vaikų neturiu. Laikas eina, o man nesiseka susipažinti su kažkuo. Ar taip ir liks viskas, ar man rinktis kitą gyvenimo kelią? Mane kankina baimė visame kame. Jaučiuosi nereikalinga, menkavertė. Mano kantrybė ties 100 % sprogimo banga. Kaip susiklostys mano asmeninis gyvenimas?

Vertinant Jus numerologiniu požiūriu, esate pakankamai aktyvi, draugiška bei laisva asmenybė, tačiau tiek viduje, tiek išorėje, esate labai nestabili. Jūsų gyvenimo kelias – kūryba, saviraiška, aktorystė, todėl ilgalaikių santykių bei šeimyninės ramybės Jums tikėtis nevertėtų. Suprantu, kad to trokšta kiekviena moteris, tačiau kiekvienas gauname savą užduotį gyvenimui. Jūsų užduotis šiame gyvenime yra žmonės, visuomenė, todėl pilnai suprantu, dėl ko Jūs sielvartaujate. Atraskite savyje talentą, gamta Jus apdovanojo išskirtine sėkme, žinoma, gaila, kad ne ilgalaikiuose santykiuose, tačiau pabandykite atskleisti save, raskite savo talentą ir pabandykite atrasti kitus prioritetus gyvenime. Jūsų periodas, kurio metu galėjote sukurti šeimą jau, deja, praėjo ir greitai tikrai neateis, todėl visomis jėgomis bandykite atskleisti save, neužsidarykite, nepulkite į depresiją, problemos taip neišspręsite.

Šeimos linija pas Jus nėra išreikšta, todėl vargu, ar tai Jums suteiktų ilgalaikės laimės, greičiau jau būtų nusivylimas. Jūsų negalima uždaryti į kasdieninius rūpesčius, negalite gyventi pagal standartus ir stereotipus, tai Jus sugniuždys tiek morališkai, tiek fiziškai. Visas gyvenimo džiaugsmas slypi jumyse, juo labiau, kad išorinių problemų artimiausius septynerius metus Jums niekas nesudarys, visos Jūsų negandos ir nesėkmės kyla iš Jūsų pačios ir sprendimus turite rasti Jūs pati. Kuo daugiau bendravimo, atsiskleidimo, kūrybos, tai suteiks Jums pasitikėjimo, nugalėsite baimes ir rasite kitas gyvenimo vertybes. Likimas Jums suteikia šansą tapti žymia ir įtakinga. Esate labai protinga, turite gerą atmintį, tik nugalėkite prigimtinį tingumą. Šie metai vieni palankiausių Jūsų, kaip asmenybės, atsiskleidimui bei pateikimui savęs visuomenei. Sugebėsite tai savyje atskleisti – pajusite gyvenimo džiaugsmą.

Norėčiau sužinoti, kas manęs laukia netolimoje ateityje, tiksliau, ar ir toliau gyvensiu šiame užburtame rate, ar visgi kas nors keisis? Esu gana priklausoma nuo mamos nuomonės, ji iš tų žmonių, kurie visada viską žino ir visada teisūs. Ji jau suplanavusi mano gyvenimą, nes juk pati „nieko nesuprantu“, o ji juk geriau žino ir jos reikia klausyti. Buvo laikas, kai norėjau išvažiuoti į užsienį, bet šeimyna greit ant žemės nuleido, taip ir likau užburtame rate, kur žemė sukasi aplink mamą. Nesakau, kad ji labai neteisi, suprantu, kad nori gero, bet kodėl aš negaliu būti nors kartais teisi? Iš tiesų, klausimų būtų gana daug, bet dabar bent norėčiau sužinoti, ar tikrai mama geriau viską žino ir visgi klausyti jos, ar bandyti gal išsikraustyti ir toliau nuo jos įtakos kurti gyvenimą savo galva?

Visų pirma, noriu paklausti, ar tai tikroji Tavo mamos gimimo data? Jei data teisinga, tai Jūs esate visiškai priešingos asmenybės, todėl nenuostabu, kad gyvenimą priimate iš skirtingų pusių. Tu esi unikali dvasinga asmenybė, su mama sutampi tik savo vidumi, siela, kas, beje, padeda rasti bendrą kalbą, nes dalinai tu ją supranti viduje, tačiau, gal juokingai nuskambės, bet mokytojo vaidmenį tarp judviejų užimi būtent Tu. Tėvai yra šventas dalykas, blogo jie tikrai nelinki, tik bėda tame, kad ne visi tėvai suvokia, kad vaikai taip pat yra ne mažesni mokytojai, o kartais ir visa galva aukštesni. Neatsitiktinis ir Jūsų atvejis.

Kadangi Tu esi visiškai dvasinė asmenybė, šalia Tavęs yra mokytojas, šiuo atveju mama, kuri mokytoja yra viduje, ji jaučia tai savo sieloje ir tuo naudojasi. Jos gyvenimo perioduose bei likime viskas yra orientuota į žemiškumą ir materialumą, todėl gyvenimišką laimę ji supranta savaip ir to moko Tave. Beje, Tau to reikia, nes materialine prasme Tu nesi stipri. Nesakau, kad Tavo gyvenimas bus skurdus, tiesiog pinigai nebus Tavo prioritetas, tačiau Jų vertę Tu turi suvokti ir tame kol kas Tau padeda mama. Žinoma, būtų puiku, jei mama suprastų kitokią Tavo prigimtį ir ją gerbtų, o dar būtų puikiau, jei ji sugebėtų rasti ir sau pamokų Tavyje, tačiau būkime realistai ir supraskime, kad to, ko gero, laukti nevertėtų. Tavo gyvenimo kryptis yra intelektualinė, galėtum būti puiki mokytoja, rašytoja, tyrėja. Turi unikalią atmintį, puikų protą, įgimtą stiprią intuicija, galėtum puikiai save realizuoti teisės srityje. Nežinau ar tiesa, tačiau turėtum atkreipti dėmesį į sapnus, manau, jie kartojasi.

Dėl išsikraustymo ir savo gyvenimo kūrimo, manau, kad nieko nepraloštum, metai tam palankūs. Tu puikiai jauti tai pati, tiesiog reikia daugiau pasitikėjimo, kurio, be abejo, Tau trūksta. Mama pradėjo gyventi naujame periode, kuris bus gerokai švelnesnis nei prieš tai, ji suminkštės ir galų gale supras Tave. Nesakau, kad turi mamos klausyti, bet privalai mokėti išklausyti, o sprendimus visgi turi priimti pati.

Dabar gyvenu tarp žemės ir dangaus. Prieš du metus išvykau į užsienį pas mylimą žmogų, kaip tada maniau, bandau mokytis, tobulėti, susirasti darbą. Bet dabar atėjo toks laikotarpis, kai niekaip negaliu suvaldyti situacijos ir jaučiuosi lyg būčiau įvaryta į kampą. Finansinė padėtis šeimoje prasta (o dėl to ir barniai), mokausi, bet nebeturiu jėgų, darbo dar neturiu, su mylimu žmogumi pastoviai barniai. Labai dažnai savęs klausiu, ar teisingą žingsnį padariau, kad pasirinkau šį žmogų. Vis kyla mintys jį palikti ir nieko niekam nesakius dingti. Gįžti atgal jau nebėra kur, nes viską, ką prieš 2 metus turėjau, ką dirbau ir kuo buvau (karjerą Lietuvoje buvau padariusi, turėjau geras pajamas, gyvenau normalų gyvenimą ir t.t.), palikau. Vis savęs klausiu, kada gi ateis ta ramybė, kada galėsiu ja mėgautis? Kaip man elgtis ir ko man dar laukti? Ar mes vienas kitam skirti?

 Jūs galite būti puikūs partneriai, abu esate veiklūs, ambicingi, mokantys valdyti situaciją, suprantantys verslą bei galintys pasiekti karjeros aukštumų, bet Jūsų santykiai tuo ir apsiriboja. Kaip sutuoktiniai, gyvenimo partneriai Jūs abu esate vienas kitam nuobodūs, turbūt nesuklysiu, jei pasakysiu, kad Jus sieja daugiau materialiniai dalykai nei šilti šeimyniniai santykiai. Jūsų draugas yra užkietėjęs darboholikas, ir romantika jo gyvenime, galima sakyti, baigėsi 2006 metais. Ateinantys jo gyvenimo periodai bus susiję su darbu, karjera, o probleminėje pusėje bus bendravimas ir santykiai, todėl, manau, kad gyvenimiškų perspektyvų Jūs su juo neturite.

O Jūs, priešingai, įžengėte į dvasinį periodą, kada žmogus jaučiasi tartum atitrūkęs nuo žemės ir viską pradeda matyti kitomis akimis, todėl nenuostabu, kad vyksta tokie dalykai. Deja, nudžiuginti dėl materialinės padėties artimiausiu metu tikrai negaliu. Tai dvasinis periodas, kuris žmogui duodamas tam, kad suvoktų ir kitas gyvenimiškas vertybes bei pajustų aukštesniųjų jėgų įtaką, suvoktų, kad ne viskas gyvenime pasiekiama vien tik savomis jėgomis. Jums tai gan sunku, nes gyvenimo kelias išreikštas materialumu, o tiek sieloje, tiek kaip asmenybė esate dvasiška, todėl vyksta neišvengiami vidiniai konfliktai bei nežinomybė. Tai sudėtingas periodas, tačiau jei suvoksite, kad esate ypatinga, galite pasiekti daug. Patikėkite, Jūs tikrai esate stipri ir galite kurti stambius projektus.

Tačiau yra vienas „bet“ –  tai neturi tapti prioritetu. Patarčiau įgytą savo gyvenimo patirtį panaudoti kitų žmonių mokymui. Pabandykite perduoti tai kitiems, tapkite mokytoja, konsultante, patarėja, dabar tai palankus metas ir truks jis iki 2020 metų, taip kad laiko į valias. Galima sakyti, kad Jūs dabar kaip tik ir esate ramybės zonoje, tačiau nesugebate jos priimti. Tai, kas liko praeityje, reikia pamiršti. Paimkite iš praeities savo patirtį, žinias ir panaudokite jas kitoje srityje.

Jau 15 metų esu išsiskyrusi. Labai ilgai neieškojau sau artimo draugo, kadangi pasinėriau į naujo gyvenimo kūrimą sau ir savo vaikams. Tačiau, kai vaikai paaugo, supratusi, kad vieną dieną liksiu viena, pradėjau pažinčių svetainėse ieškoti draugo. Buvo keletas vyrų, kurie mane sudomino, bendravome, buvome ne kartą susitikę, susiskambindavome. Deja, visos tos pažintys ilgai netrukdavo. Buvau nutraukusi paieškas, tačiau šią vasarą pabandžiau vėl. Ši pažintis baigėsi grasinimais man. Visa tai labai išgyvenu. Noriu paklausti: ar verta gaišti laiką bergždžioms paieškoms? Kur ieškoti gyvenimo pilnatvės?

Jūsų situacija gana sudėtinga. Prigimtyje esate uždara, paslaptinga, tuo pačiu įžvalgi ir daug analizuojanti. Tai gali kitiems žmonėms sudaryti atstumiantį, vienišiaus įvaizdį. Jūs esate septynetukas, o septynetukai dažniausiai yra nesuprantami kitų žmonių, jie ir patys savęs dažnai nesupranta. Jums tinka gyvenimo partneris, kuris sugebėtų Jus išblaškyti, ištraukti iš Jūsų minčių, iš savo uždaro pasaulio.

Žvelgiant į Jūsų gyvenimo periodus, Jums, ko gero, nėra lemta užmegzti ilgalaikius santykius su kitu žmogumi, tačiau suburti draugų ratą ir linksmai, nerūpestingai gyventi Jums dabar yra suteikiama proga. Pažvelkime iš kitos pusės: periodas, kuriame dabar esate, suteikia ne tik laisvę ir nerūpestingumą, tai taip pat palankus periodas žinioms kaupti, mokslui. Jums patinka paslaptingi dalykai, todėl gilinkitės į juos, susiraskite mėgstamą užsiėmimą, galite užsiimti ezoterika, studijuoti netradicinius dalykus. Stenkitės daugiau keliauti, plėskite savo akiratį, nevenkite naujų žmonių, draugus rinkitės linksmus, laisvus.

Vilčių ilgalaikiams santykiams puoselėti nepatariu. Stenkitės gyventi nerūpestingai, juolab, kad vaikai jau suaugę.  Visos Jūsų dabartiniu metu įgytos žinios, pažintys bus Jums reikalingos ateityje. Bet turite tuo pačiu vengti avantiūrų, abejotinų, neteisėtų dalykų, nes pagundos jiems tikrai bus, balansuokite ir vertinkite, tik jokiu būdu nesistenkite užsidaryti savame pasaulyje.

Jei norite pasitarti su mūsų numerologu, suformuluokite aiškų klausimą, nurodykite savo vardą ir pavardę bei gimimo datą (duomenys viešai nebus skelbiami) ir siųskite adresu: gyvenimoskonis@zmones.lt

Dėl asmeninės konsultacijos galite kreiptis darius.pronskus@gmail.com

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką