Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 12d. 18:28

Numerologė Galina Šmidt: „Ar tik Jonas Nainys neserga žvaigždžių liga?“

Jonas Nainys-Jovani
Viganto Ovadnevo nuotr. / Jonas Nainys-Jovani
Nors radijo ir televizijos laidų vedėjų Jonas Nainys ne kartą interviu yra pasakojęs apie tai, kaip jam pavyko išvengti žvaigždžių ligos, tačiau numerologė Galina Šmidt sako, kad jauno vaikino gimimo datoje užfiksuoti neišvengiami puikybės priepuoliai.

Jonui gimus, jam buvo suteiktos trys svarbios duotybės – naudos uoslė, turtingumo ženklas ir vystymosi bei tobulėjimo potencialas. Jonas yra nepastovaus, silpno charakterio, egocentriškas, gali būti linkęs į egoizmą. Vaikinui sunku susitvarkyti su jo gyvenimą lydinčiu populiarumu, todėl galimi netgi puikybės priepuoliai.

Galina Šmidt
Galina Šmidt

Tai labai ryžtingas, atkaklus, užsispyręs, rizikuoti linkęs žmogus. Jonas – emociškai stabilus, storaodis, todėl jį nelengva nei įžeisti, nei sukritikuoti. Kai reikia, gali būti įžūlus. Jonas mėgsta planuoti, daug dirba, net neleidžia pailsėti savo protui. Tai žmogus, kuris aplinkiniams lengvai gali tapti autoritetu, priversti kitus dirbti. Jonas yra nuotaikos žmogus, todėl jam būtina vienatvė.

JONO NAINIO komentaras

„Visi esame žmonės ir kartais norisi visko – ir puikybės, ir paprastumo. Žmogaus širdis didelė. Aš nemanau, kad esu labai išpuikęs, bet gal iš šalies kitaip matosi. Dėl „storos odos“ – teisingas pastebėjimas. Pagal zodiako ženklą esu Vėžys ir tikrai turiu šarvą. Pakeliui į laimę tikrai reikėjo daug stiprybės, kad įveikčiau sunkumus. Tikrai turiu šarvą, kuriame ir esu linkęs laikyti savo emocijas. Kalbant apie egoizmą, manau, kad kiekvienas žmogus turi sveiko egoizmo gyslelę, nors aš labiau mėgstu rūpintis kitais, ypač lepinti savo sužadėtinę“, – sako Jonas.

SKAITYTOJŲ KLAUSIMAI

Dirbu su lietuvių kalba susijusį darbą. Darbas įdomus, teikia malonumo, bet užima labai daug laiko ir, svarbiausia, įdėtas nuoširdus darbas nepamalonina širdies iš finansinės pusės. Tiksliau tariant, už pastangas, darbą, sugaištą laiką gautas atlygis, mano galva, neatsiperka. Todėl seniai audžiu mintį mokytis kitos profesijos, susijusios su moters grožiu – norėčiau baigti profesionalių vizažistų kursus. Ši sritis man irgi teikia daug malonių jausmų, be galo patinka. Taigi – ar man verta ryžtis is esmės keisti profesiją? Ar pagerėtų mano finansinė padėtis, nes man tai labai svarbu? O gal tai būtų klaidingas mano poelgis?

Dabar yra svarbus momentas jūsų gyvenime, keičiasi gyvenimo ciklai. Tai laikas, kai reikia paruošti dirvą ateities darbams. Tai gali būti išsiskyrimų ir krizių metas. Skubėti neverta, viską gerai apskaičiuokite. Pokyčiams ir naujiems darbams, mokslams pradėti jums labiau tinka kiti metai. Noriu pabrėžti, kad sprendimą dėl profesijos keitimo turite priimti pati. Tai viena iš jūsų gyvenimo pamokų – išmokti prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Jūs esate labai jautri ir labai reikli. Jei lūkesčiai nepasiteisins, galite stipriai nusivilti. Siūlau išmokti džiaugtis tuo, kas yra, ir dėkoti Visatai už tai, ką gaunate. Tada finansinė padėtis tikrai pagerės.

Pagijau po chemoterapijos, birželį darys tyrimus vėl. Nežinau ko imtis, kad kiek finansiškai sau padėti ir būti savarankiškai, nes dabar mano gaunami pinigėliai išeina už butą susimokėti ir seilę varvinu norėdama vaisių, daržovių...

Jūs neparašėte, kuo anksčiau dirbote, ką mokate ir mėgstate daryti. Aš ne būrėja, tam, kad paskaičiuočiau, reikia kažkokių konkrečių duomenų. Jūsų ligos energetinė priežastis – nuoskaudos, pretenzijos ir gailestis sau. Pagal jūsų skaičius matau, kad esate nesuprasta, neįvertinta taip, kaip norėtumėte. Siūlau paleisti situaciją, nieko nedaryti kenkiant sau. Gal jums reikia išmokti priimti artimųjų pagalbą?

Kažkaip ne taip bendrauju su vaikinais, kad jie į mane pradeda žiūrėti tik kaip į draugę. Kol bendrauji laiškais ar telefonu, viskas labai gerai. Susitikus per pirmą pasimatymą taip pat viskas labai gražu ir gerai, bet daugiau viskas baigta. Gal mano gyvenime taip užprogramuota? Nors aš nesu verkšlenanti... Džiaugiuosi gyvenimu. Dirbu darbą, kuris man patinka. Ką reikėtų keisti?

Jūs turite kietą vyrišką  charakterį. Tikėtina, kad vyrai jūsų tiesiog prisibijo. Jūs jiems galite atrodyti griežta. Jūs esate tiesos ieškotoja. Jums reikia labai stipraus vyro, tokį internete sunku sutikti. Jei vyras pabėga po pirmo pasimatymo, tai reiškia, kad ne viskas gražu. Vyrai mato situaciją kitaip. Išeitį matau tik vieną – neskubėkite vyrams rodyti savo pranašumo.

Esu išsiskyrusi, auginu du sūnus. Esu menų mokytoja. Esu naivi, geraširdė, gan patikli ir darboholikė. Jau keletą metų ieškau sau gyvenimo draugo, bet nerandu, nors vyrų dėmesio stoka skųstis negalėčiau. Teko sutikti porą vyrų, kurie man labai patiko, bet jie vedę. Dabar turiu gerą draugą, bet emocinio ryšio su juo neturiu. Būdama su juo prisitaikau, bet artumo poreikio nėra. Nėra ir tarpusavio supratimo. Apie tai kalbamės abu, bet jis manęs atsisakyti nenori, o aš irgi abejoju, viena būti nebenoriu. Atrodo, jog geriausia išeitis – plaukti pasroviui.

Skaičiai rodo situaciją kitaip. Jūs esate perdėtai jautri, nemėgstanti kritikos, lengvai pažeidžiama. Turite turtingumo ženklą, pinigai jums yra labai svarbu. Draugo nerandate, nes nemokate išsirinkti, kadangi esate pedantiška, aukštai iškėlusi kartelę.  Esate egocentriška, su puikybės priepuoliais. Jūs ieškote gyvenimo draugo, o būtų geriau, jei leistumėte, kad jus surastų.

Jei norite pasitarti su numerologe Galina Šmidt, suformuluokite aiškų klausimą, nurodykite savo vardą ir pavardę bei gimimo datą (duomenys viešai nebus skelbiami) ir siųskite adresu: gyvenimoskonis@zmones.lt

Numerologė Galina Šmidt dirba www.numerologai.com

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:51
03:08
00:29

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką