Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 30d. 13:00

Numerologė Galina Šmidt: „Radžis – materialistas, jo meilė – egoistiška“

Radžis Aleksandrovičius
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Radžis Aleksandrovičius

Dainininko Radžio gyvenimą nagrinėjo ne vienas numerologas ir astrologas. Pasak Galinos Šmidt, jam gimus buvo duotos net trys ypatingos savybės – naudos uoslė, turtingumos ženklas ir vystymosi bei tobulėjimo potencialas. Deja, visų galimybių Radžis neišnaudoja.

Radžis Aleksandrovičius drąsiai gali būti vadinamas materialistu – pinigus jis užuodžia, moka juos uždirbti, labai mėgsta grožį ir komfortą. Tai talentingas žmogus, mokantis save pateikti visuomenei, mylimas aplinkinių. Sprendimus Radžis priima sunkiai, dažnai blaškosi, pervertina savo jėgas.

Vaikinas yra jautrus ir lengvai pažeidžiamas, tačiau jo tvirtas charakteris neleidžia aplinkiniams pademonstruoti savo silpnumo. Radžis labai mėgsta būti įvykių centre. Dainininką galima vadinti tinginiu, nes jis labai mėgsta, kai visus darbus už jį atlieka kiti.

Meilėje Radžis – egoistiškas. Jis bendrauja tik su tais, iš kurių gali išpešti naudos, kurie padeda jam eiti gyvenimo keliu. Artimiausiais metais vaikinas šeimos nekurs.

Galina Šmidt
Galina Šmidt

SKAITYTOJŲ KLAUSIMAI

Noriu pasiteirauti del vyro. Paskutiniai keli metai jam nesėkmingi finansine prasme. Bandė dirbti finansų srityje, kur nėra nuolatinio atlyginimo (priklauso nuo to, kiek nupirksi/parduosi valiutos). Jokio stabilumo, nes, jei atrodo, jau kažką uždirbo, staiga viską praranda. Atitinkamai reaguoja psichologiškai. Laiko save nevykėliu. Atsiranda ir savižudiškų minčių. Alkoholis. Aš vis palaikydavau jo tikėjimą, kad taip galima uždirbti, bet jau daug prarasta. Daugiau investuoti nesinori. O ir nėra ką. Nes reikia iš kažko gyventi. Turim mažą vaiką ir daug įsipareigojimų. Gal jį paskatinti imtis kokios kitos veiklos? Kokia sritis jam būtų tinkama ir naudinga? Kaip jam išbristi iš šitos finansinės duobės? Nes tai tikrai negerina ir santykių. Jaučiu ir pati, kad mano kantrybė senka. Bijau priimti skubotų sprendimų. Vis dar bandau tikėti, kad viskas susitvarkys.

Finansinė sritis – tikrai ne jo veikla. Jam tinka visuomeninė ir humanitarinė veikla, darbas socialinėje sferoje. Jis yra labai jautrus, daug jautresnis už jus. Pagal skaičius matosi, kad alkoholis ir visos kitos nelaimės yra dėl jūsų kieto charakterio. Jūs viską norite reguliuoti, neleidžiate jam savarankiškai pasireikšti kaip vyrui. Gal ne visada moterys turi būti tokia aktyvi? Siūlau jums pasikalbėti tarpusavyje, nes nė vienas neišsisakote iki galo.

Esu inžinerijos mokslų studentė, nuo vaikystės apie tai svajojau, mokslai visada sekėsi, atrodo, net neįdedant per daug pastangų, žinojau, ko noriu ir tikslingai to siekiau. Dabar liko jau visai nedaug iki baigimo, bet atrodo, kad nebenoriu tokio darbo, pradėjau tapyti, auginti gėles, noriu vaikų, šuns, ir būti namų šeimininke. Su vaikinu pradėjome gyventi kartu, prieš tai buvo daug nesėkmingų santykių, dabar atrodo, kad pagaliau radau žmogų, su kuriuo viskas gera, ramu, nusistovėję. Bet jis niekur neskuba gyvenime, nieko nesiekia, tiesiog gyvena šia diena, todėl negaliu sau leisti prabangos visko mesti. Vis dažniau pradedu ant jo pykt, atrodo už nieką, tiesiog dėl to, kad aš atsakinga už visą mūsų abiejų gyvenimą. Neseniai mirė vaikinas, kurį kadaise labai mylėjau, jis nusižudė. Nuo tada, atrodo, išvis nebesuprantu aplink esančio pasaulio ir pykstu ant viso jo. Pradėjo streikuoti sveikata, prasidėjo įvairios ligos. Kaip man susitvarkyti su savimi, kad jausčiausi gerai ir viskas būtų gražu kaip atrodo iš šono?

Bėda tame, kad norite visko iš karto. Jūsų charakteris yra kietas, vyriškas, esate labai reikli, ambicinga. Galite būti agresyvi, mėgstate ieškoti kaltų arba dažnai kaltinate save. Siūlau peržiūrėti savo norus ir poreikius, įvertinti realias savo galimybes. Sveikatos sutrikimai turi energetines priežastis, apie save duoda žinoti senos neatleistos nuoskaudos. Jūsų atveju jos gali būti pamirštos, bet nėra atleistos. Vėliau tai gali tapti įvairių nesėkmių priežastimi.

Dirbu nuo šešiolikos metų, turiu savo įmonę, finansiškai skųstis negaliu, bet po paskutinių santykių, kurie truko 3 metus, neužmezgu artimesnių santykių su moterimis, nes pabendravus keletą dienų ar savaitę paprasčiausiai jos tampa nebeįdomios...

Viskas yra labai aišku. Jūs ieškote tokios pat (arba labai panašios) kaip jūsų buvusioji. Naujų santykių nepavyksta užmegzti dėl to, kad jums patiko tie, kurie buvo, ir kitų jūs nesąmoningai nenorite. Turiu labai mažai informacijos, todėl išsamaus atsakymo duoti negaliu. Rašote, kad santykiai truko 3 metus. Ar buvote susituokę? Gal nebuvote, ir tai yra skyrybų priežastis? Gal reikia susituokti su ta savo drauge ir neieškoti naujų santykių? Vedybos jums yra labai sunkus žingsnis, nes jūs esate laisvės vaikas, lyderis su dideliais reikalavimais, nuolat skeptiškai nusiteikęs. Tokiam tikrai nelengva surasti moterį. Turite vieną didelį minusą – užsispaudžiate emocijose. Išlaisvinkite save, atsikratykite baimės dėl ateities. Neužspauskite savęs pareigomis ir atsargiau su alkoholiu. Atėjo laikas  pasitikėti savimi ir pasauliu. Mažiau klausykite, ką sako kiti, ir viskas bus gerai.

Visada numaldau norą kažką sužinoti apie savo ateitį. Ji juk kas dieną kuriama. Skaitau daug ezoterinės literatūros, domiuosi viskuo, kas su tuo susiję. Skaitydama jūsų patarimus žmonėms labai susidomėjau, man labai patinka jūsų stilius, rašymo charakteris (kiek apie jį galima spręsti iš to, ką rašote). Aš pati esu gan griežta, tiesmuka, bet kartu būnu tikra lepšė, kai reikalas liečia mane. Su manim man pačiai sunku. Problema mano mąstymas? Darau daug klaidų, sprendžiant iš to, ką rašote. Nesugebu paleisti sunkios vaikystės, nors žinau, kad reikia. Nemoku atleisti. Man sunku priimti situacijas. Pati „pamokyti gyventi“ kitus nepraleidžiu progos ir žinau, kad patariu teisingai, bet sau nieko nepritaikau. Kartais „baudžiu“ artimus žmonės, kai jų nuomonė nesutampa su manąja. Visada jaučiuosi teisi. Paklausti konkrečiai noriu apie savo gimimo tikslą. Kartais paminite jį, o apie tai aš daug galvoju. Norėčiau žinoti, kam esu skirta šioje žemėje ir atlikti savo „misiją“. Taip pat man įdomu, ar aš turiu kokį ryšį su „kitu pasauliu“, energija ir pan.? Nuo vaikystės jaučiu, kad galiu daugiau, jaučiu daugiau ir žinau daugiau. Tik turbūt laukiu patvirtinimo, paskatinimo gilintis. O gal tai tik mano sapalionės?

Dažnai save užspaudžiate, tampate egocentriška, pasaulį matote per prizmę „ AŠ, MANO“. Kaltųjų paieška ir savęs nuolatinis kaltinimas gali tapti jūsų gyvenimo kredo. To nepadariau, to nepadariau... Tai paimkite ir padarykite. Kartelė pakelta aukštai, skeptiškumas nerealus. Nepasitikite niekuo. O gimus duota taikdarystė, gimimo tikslas – kūryba, šeimos (kolektyvo) kūrimas. Atleisti tikrai mokate, bet nenorite, nes kalba jūsų „aš“. Daugiau laiko skirkite kūrybai ir peržiūrėkite savo reikalavimus sau ir kitiems. Jūs mokate bendrauti, mokate palaikyti, bet pati užsispaudžiate emocijose, neleidžiate sau pasireikšti kaip moteris. Tai gal paleiskite vaikystę?

Jei norite pasitarti su numerologe Galina Šmidt, suformuluokite aiškų klausimą, nurodykite savo vardą ir pavardę bei gimimo datą (duomenys viešai nebus skelbiami) ir siųskite adresu: gyvenimoskonis@zmones.lt

Numerologė Galina Šmidt dirba www.numerologai.com

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

RESTA 2019

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką