Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 26d. 11:03

„Nuo... iki...“: kriminalinė byla tampa „Santa Barbara“

Asta Ramanauskaitė
LNK nuotr. / Asta Ramanauskaitė

Panašu, kad kriminalinė byla meilės peripetijomis nenusileidžia garsiai muilo operai „Santa Barbara“.

Po pedofilijos skandale nušauto teisėjo Jono Fumanavičiaus ilgametės draugės Astos ašarų per televiziją – triukšmas LNK redacijoje. Atsirado dar viena nužudyto teisėjo draugė ir nužudyto teisėjo draugės sužadėtinis.

Laidos „Nuo… iki...“ vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei rytas po laidos, kurioje kalbėjo aštuonerius metus su Jonu Furmanavičiumi draugavusi Asta Ramanauskaitė, išaušo karštas.

„Apsiverkiau, nes ji melavo“, – nerinko žodžių 30 metų kaunietis Rimvydas. Jaunas vyras žunalistę tikino nesusivaldęs, kai per „Nuo... iki...“ išvydo savo buvusią draugę ir sužadėtinę odontologę Astą Ramanauskaitę, kuri pasakojo apie santykius su 18 metų vyresniu nušautu teisėju. Jauna moteris „Nuo... iki...“ tikino, kad teisėjas, su kuriuo draugavo net 8 metus, jai buvo antras žmogus po motinos, su juo planavusi kurti šeimą. Į žunalistės klausimą, ar būdama tokia daili nesidairė į jaunus ir gražius vyrus, ji atsakė kategoriškai: „Ne, Jonas turėjo daugiau už juos.“

„Su manimi ji buvo beveik metus. Jai įteikiau sužadėtuvių žiedą, tačiau po kelių dienų ji žiedą atidavė. Jaučiau, kad Jonas buvo šalia visą tą laiką. Kad ji išbraukė mane iš gyvenimo, mane šokiravo“, – kimdamas nuo emocijų pasakojo Rimvydas.

Tačiau „Santą Barbarą“ primenanti istorija tuo nesibaigė, kai netrukus paaiškėjo, kad po laidos šoką patyrė dar vienas žmogus. „Aš buvau teisėjo Jono Furmanavičiaus draugė. Kad yra tokia Asta, nežinojau“, – laidos autoriams jau guodėsi kita jauna moteris.

Paini jausmų imperija jau šį pirmadienį laidoje „Nuo... iki...“ 19.40 val. 

Temos: 1 Kriminalas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką