TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šok su manimi“ metu sulaikyta Irma Jurgelevičiūtė nepripažįsta vagysčių, jos kolegos nustebę (atnaujinta 18.07 val.)

Irma Jurgelevičiūtė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugelį Irmos Jurgelevičiūtės gerbėjų sukrėtė žinia, kad šeštadienio vakarą nespėjus pasibaigti TV3 projekto „Šok su manimi“ tiesioginei transliacijai dainininkė buvo išvesdinta policijos pareigūnų. Toks įvykių posūkis nustebino kai kuriuos kitus šokėjus, nes apie vagystes jie nieko nežinojo. Sekmadienį 38-erių I.Jurgelevičiūtė per apklausą pareigūnams neprisipažino vogusi, todėl lieka už grotų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Skelbiama, kad žvaigždė sulaikyta policijos dėl mestų įtarimų vagystėmis. Tai, kad I.Jurgelevičiūtė buvo išvežta pareigūnų, patvirtino ir TV3 televizijos atstovė Rima Olberkytė-Stankus. Tiesa, ji susilaikė nuo komentarų dėl vykstančio ikiteisminio tyrimo.

Dainininkė ir šokėja jau kuris laikas buvo įtariama iš kitų projekto dalyvių vogusi įvairius daiktus. Kai kurie projekto dalyviai po transliacijos sekmadienio naktį vyko į apklausą Policijos departamente. Sekmadienį čia buvo apklausiama ir pati I.Jurgelevičiūtė.

Sekmadienį 15min.lt kalbinami dainininkės šokių projekto kolegos ir bičiuliai teigė esantys nustebę ir dar nesusitaikę su žinia.

Ž.Šilgalis nustebęs

Per projektą „Šok su manimi“ su Karina Jeremian (teigiama, kad ji viena iš apvogtųjų, – aut. past.) ant parketo besisukantis Seimo narys Žilvinas Šilgalis teigė nepastebėjęs jokių I.Jurgelevičiūtės nusikaltimų. „Aišku, ypač jos nestebėjau. Užkulisiuose visi užsiėmę, turi savo reikalų. Man buvo labai netikėtas toks atvejis. Nors jei tyrėjai išsivežė, matyt, ne šiaip sau“, – svarstė politikas.

Anot jo, natūralu, kad darbą atliekant operatyviniams pareigūnams niekas ir neturėjo pastebėti jų buvimo. „Matyt, kažkas pasiskundė... Tik vakar pastebėjau, kad buvo vyrukai mūsų rūbinėje. Tada tik pagalvojau: „Velnias žino, ką tai galėtų reikšti“, – pastebėjimais dalijosi Ž.Šilgalis. Jis tikino, kad šokių partnerė K.Jeremian su juo apie galimas vagystes nekalbėjo ir dėl dingusių daiktų nesiskundė. „Jei kažkas dingo, gal policijai pasakė. Mes kalbame apie šokius. Žinoma, tai, kas nutiko, – ne smulkmena. Man pačiam nieko nedingo. Aš ir pinigus palikdavau, ir drabužius. Kur palikdavau, ten rasdavau. Galbūt kam nors buvo kitaip“, – sakė projekto dalyvis.

Ž.Šilgalis neabejojo, kad „gyvenime būna visko“, bet galėjo sunkiai patikėti, kad kas būtų norėjęs sąmoningai susidoroti su I.Jurgelevičiūte. „Ji nei politikė, nei labai reikšmingas asmuo, kad kalbėtume apie sąmokslą. Kas žaistų tokiais dalykais, juk kalbama apie žmogaus likimą. Nemanau, kad policijos pareigūnai ar kiti atsakingi asmenys galėtų domėtis šiuo reikalu be rimto pagrindo. Nebūna ugnies be dūmų. Kažkas vyko, o kas ir kaip, tikiuosi, bus išsiaiškinta. Klausimų dabar daugiau nei atsakymų“, – sakė Ž.Šilgalis.

Pasiskundė šokusiam komisarui R.Matoniui

Sekmadienį kalbėdamas su 15min.lt, Policijos departamento prie VRM l. e. Komunikacijos skyriaus viršininko pareigas Ramūnas Matonis šmaikštavo, kad jo paties dalyvavimas šiame šokių projekte nebuvo speciali slapta užduotis sekti įtartinus šokėjus.

Tačiau taip išėjo, kad projekto „Šok su manimi“ organizatoriai būtent jam pirmieji prasitarė, jog  užkulisiuose dedasi negerų dalykų.

Komisaras R.Matonis patarė oficialiai kreiptis į policiją, projekto organizatoriai parašė pareigūnams pareiškimą.

„Jai yra pareikšti įtarimai dėl vagysčių. Įtariamoji buvo stebima nuo tada, kai prieš 3–4 savaites į policiją kreipėsi projekto organizatoriai. Kai jie parašė oficialų pareiškimą, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kelias dienas dalyviai pasigedo tam tikrų daiktų. Pradžioje visi tylėjo, manė, gal viskas paaiškės. Tačiau po to pradėjo dingti tam tikros pinigų sumos. Kol kas I.Jurgelevičiūtė yra sulaikyta 48 valandoms“, – 15min.lt pasakojo R.Matonis.

Ar I.Jurgelevičiūtė dėl to, kad yra žvaigždė, areštinėje turėjo tam tikras išskirtines sąlygas – minkštesnį gultą ar švaresnę kamerą?I.Jurgelevičiūtė neigė įtarimus dėl vagysčių. Jei būtų prisipažinusi, pareigūnai sekmadienį po apklausos moterį būtų paleidę namo.

„Manau, kad ne. Viskas kaip ir visiems. Kažkokių ypatingų sąlygų ji tikrai neturėjo. Yra tam tikri reikalavimai, susiję su moterimis. Pavyzdžiui, kratos darymas – ją gali atlikti tik tos pačios lyties asmenys“, – kalbėjo Policijos departamento atstovas spaudai R.Matonis.

Tikriausiai atsipirks bauda

15min.lt šaltinių duomenimis, sekmadienį apie 11 val. I.Jurgelevičiūtė buvo atvežta į Policijos departamento patalpas. Dalyvaujant atlikėjos advokatui, surengta jos apklausa.

Neoficialiomis žiniomis, I.Jurgelevičiūtė neigė įtarimus dėl vagysčių. Jei būtų prisipažinusi, pareigūnai po apklausos moterį būtų paleidę namo.

Baudžiamojo kodekso 178 straipsnis „Vagystė“ numato, kad tas, kas pagrobė svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki 3 metų.

A.Šedžius būtų paskolinęs pinigų

Asmeniškai su I.Jurgelevičiūte pažįstamas kitas Seimo narys Andrius Šedžius prisipažino, kad jam šis atvejus nemalonus. Jis teigė nežinąs, ar visas šis incidentas tiesa. „Jei man skambina žurnalistai, klausia, ko gero, tai rimtas atvejis. Žmogaus į areštinę neveža, jei jis nekaltas“, – sakė anksčiau LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ dalyvavęs politikas.

Jis draugyste su I.Jurgelevičiūte pagarsėjo tuomet, kai pavasarį paaiškėjo, kad dainininkė pas parlamentarą Vilniuje dažnai apsistodavo filmuodamasi dainų projekte. „Aš apie Irmą galiu tik gera pasakyti, blogo žodžio – nė vieno. Pažįstu jos mamą, susipažinau per „Žvaigždžių duetų“ filmavimus, ji – darželio direktorė, labai padori moteris. Irma visada turėjo galimybę kreiptis į mamą, jei jai reikėjo pinigų. Galų gale, jei būtų prašiusi manęs, be problemų būčiau paskolinęs, net jei būtų neatidavusi, nebūtų buvusi didelė tragedija“, – sakė milijonierius Seimo narys. A.Šedžius teigė nežinąs, kiek ko galėjusi paimti I.Jurgelevičiūtė, jei kaltinimai pasitvirtintų. „Man keista. Nesuprantu, situacija absurdiška. Jei Irma man pasakytų, kad jai reikia kosmetikos, kvepalų, aš jai tikrai padovanočiau“, – suglumęs sakė dainininkės bičiulis.

Beje, anksčiau tarp A.Šedžiaus ir buvusio atlikėjos vyro už žmogžudystę kalinčio Rolando Lavinsko buvo užsimezgęs konfliktas, tačiau politikas nebuvo linkęs sieti I.Jurgelevičiūtės praeities su jos suėmimu. „Irma, kiek man teko ją asmeniškai pažinoti... Labai sunku patikėti, kad taip įvyko“, – pridūrė politikas.

(Atnaujinta 18.07 val.) Buvo jaukas ir vaizdo kameros

Jau nuo pat šios istorijos pradžios neoficialiai buvo kalbama, kad grynųjų pinigų TV3 studijos užkulisiuose buvo padėta tyčia, kaip jaukas projekto dalyvei. „Šito mes nekomentuojame“, – sekmadienį dieną sakė R.Matonis, vykstant ikiteisminiam tyrimui negalintis komentuoti ir kitų su šiuo skandalu susijusių detalių.

Tačiau vakare duodamas interviu „Lietuvos ryto“ televizijai R.Matonis patvirtino, kad jaukas  – pažymėtos kupiūros – I.Jurgelevičiūtei buvo paliktas, taip pat buvo įtaisytos vaizdo kameros, kuriomis viskas ir nufilmuota.

Remiantis išankstine informacija, iš projekto dalyvių dingo kvepalų, taip pat apie 5 000 litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką