Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 27d. 10:33

O.Pikul užminė mįslę: mano, kad auksinių vestuvių metinių su S.Jasaičiu nebus

Simas Jasaitis ir Oksana Pikul-Jasaitienė
Ievos Jonelytės nuotr. / Simas Jasaitis ir Oksana Pikul-Jasaitienė
Vizažo meistrė, atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė užminė mįslę apie savo ir vyro, krepšininko Simo Jasaičio santykius.

Kaip rašoma televizijos pranešime spaudai, Oksana Pikul lankėsi laidoje „Šeškinės 20“.

Joje moteris pasidalijo mintimis, pavyzdžiui, apie dalyvavimą projekte „Kaukės“, kur buvo pasislėpusi po ryškiai raudona Lūpų kauke. Kaip teigia Oksana, šis projektas buvo vienas geriausių, kuriuose jai teko dalyvauti.

„Kaukių“ projektas man labai patiko. Nerealus dalykas. Vienas dalykas yra stebėti iš šalies, kitas dalykas – jame dalyvauti. Visa ta didelė kompanija, atmosfera, kaip vyksta viduje, tai iš tiesų užburia. Visas tas slaptumas. Paslaptį padėjo išlaikyti griežtos sutartys, kurių teko laikytis“, – apie projektą pasakojo Oksana.

Kadangi projektas reikalavo itin didelio slaptumo, dainininkė jo sąžiningai laikėsi, tačiau atskleidė, kad iš artimiausių žmonių sulaukė įtarimų, kodėl taip vėlai grįžta į namus.

„Visiems sakiau, kad dirbu. Ir šiaip, esu darboholikė, todėl man pasislėpti ar pabėgti išties nėra sudėtinga, nes aš viską galiu suversti darbui. Vyrą gal paprasčiau būtų apgudrauti, tačiau mama nuolat įtariai klausinėjo, kodėl aš taip vėlai grįžtu ir ar tikrai buvau darbe“, – šį trečiadienio vakarą 20 val. pasirodysiančioje LNK laidoje „Šeškinės 20“ juoko neslėpė Oksana Pikul.

Moteris atviravo ir apie plastines operacijas. Anot jos, tai nėra naujovė. Kartais plastikos chirurgai gali ne tik padailinti kūno ar veido formas, bet tai gali būti naudinga ir sveikatai. Taip pat laidos viešnia atskleidė ir savo sutuoktinio Simo Jasaičio požiūrį į jos norus.

„Simas į plastines operacijas reaguoja natūraliai. Prieš 10 metų požiūris buvo ganėtinai griežtas ir, sakyčiau, netgi piktas. Šiais laikais tai yra ne tik grožio ar estetikos klausimas, bet kartais net ir sveikatos. Nemanau, kad operacijos yra kažkas vau. Aš pati savo kūno šeimininkė ir tikrai pati jaučiu, ko man reikia. Su metais pamatai pokyčius, kurie tau trukdo“, – nuomone dalijosi O.Pikul.

Prieš daugiau nei aštuonerius metus meilės žiedais apsimainę ir ką tik bronzines vestuvių metines paminėję Oksana Pikul ir krepšininkas Simas Jasaitis užminė mįslę. Vizažo meistrė atviravo apie savo asmeninį gyvenimą ir vienu teiginiu pribloškė laidos vedėjus. Paklausta apie auksines vestuvių metines, pateikė netikėtą atsakymą.

„Jau atšventėte bronzines vestuves su Simu. Tai ar bus auksinės?“ – teiravosi Džiugas Siaurusaitis.

„Ko gero, nebus“, – atrėžė Oksana.

„Kodėl taip sakai, galvoji, kad numirsite?“ – nustebęs klausė Džiugas.

„Ne, ne, bet negali žinoti, skaičiuoti“, – aptakiai atsakė O.Pikul.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
26:48
03:08

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką