Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

O.Valiukevičiūtės dukra Giedrė: „Pažadėjau sau: jei dukrytė išgyvens – dainuosiu!“

Giedrė
Igno Grambos/„JP music“ nuotr. / Giedrė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ryžtingai į muzikos olimpą kopianti Onos Valiukevičiūtės dukra Giedrė prisipažino: prieš dvejus metus šeimą sukrėtusi nelaimė privertė į viską pasižiūrėti kitaip.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Giedrė augina dvi dukrytes – Augustę, kuriai sausį jau bus dešimt, ir Gabiją, kuriai dabar dveji su puse, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Nelaimė, apie kurią sunkiai rinkdama žodžius kalba Giedrė, būtent ir nutiko mažiausiajai: vos dešimties mėnesių mergaitei buvo nustatytas prieširdžių pertvaros defektas, sutrikęs širdies ritmas, o širdelė padidėjus dvigubai.

„Gabiją medikai iš karto perkėlė į Santariškėse esantį kardiochirurginį skyrių ir bandė širdies ritmą atstatyti elektro šoku. Jokių garantijų, kad dukrelė išgyvens nebuvo. Galvojau, kad mirsiu kartu su ja...“, – jaudinančias gyvenimo akimirkas prisimena Giedrė, tuo metu davusi sau žodį, jei likimas susiklostys palankiai, Giedrė būtinai įgyvendins savo seną svajonę – dainuos.

Po metų atlikėjos dukrytei buvo atlikta širdies operacija, kuri tik kvalifikuotų medikų dėka, pavyko. „Jau ne kartą esu sakiusi, kokie kompetentingi Lietuvos kardiochirurgai, bet gero žodžio niekada nebus per daug. Esu pasirengusi žemai nulenkti galvą prieš VU Santariškių klinikų Kardiochirurginio, įgimtų širdies ydų skyriaus gydytojus ir reanimacijos darbuotojus. Visiškai jais pasiklioviau ir jų rankas atidaviau savo kūdikio gyvybę... Kaip ir kitos mamos, iš čia išeinančios su sveikais vaikučiais, visiems jiems jaučiu begalinį dėkingumą ir pagarbą“, – šiltų žodžių dukrytei gyvybę išgelbėjusiems medikams negailėjo Giedrė.

Ne vieną dieną kardiochirurginiame skyriuje praleidusiai Giedrei pasikeitė visos gyvenimo vertybės: „Tai buvo pats stipriausias suvokimas ir išgyvenimas... Bet tai supratau, tik pabuvusi tarp tų mamų tikinčių, nemiegančių, einančių kas dieną po tris kartus į reanimaciją pabūti su vaiku, kuris neaišku, ar išgyvens... Kelių vaikučių, su kurių mamytėmis susipažinau, jau nebėra gyvųjų tarpe. Sužinojusi tai, verkiau kartu su nenusakomą sielvartą išgyvenančiomis mamomis“, – išgyventą košmarą prisimena Giedrė.

Dainininkė pasakoja, kad pasveikus dukrelei, ji turi laiko ir palankių galimybių duoto pažado išpildymui: siekti profesionalios dainininkės karjeros. Mergina laiminga, kad aplink yra artimų žmonių, draugų ir gerbėjų, kurie palaiko, leidžia tobulėti ir eiti savo svajonių keliu. Duotas žodis pildosi su kaupu: įrašytos pirmosios teigiamo atgarsio sulaukusios dainos, o neseniai kartu su Giedriumi Leškevičiumi įdainuota daina „Švenčiam laimę“ jau pasiekė Lietuvos muzikos mylėtojų širdis. „Džiaukimės kiekviena akimirka“, – sako Giedrė. Nes nežinia, kas mūsų visų laukia rytoj...“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką