Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 10d. 20:31

Olegui Šurajevui teks susimokėti ne tik už nuomotą suknelę: po mitingo – bauda

Olegas Šurajevas buvo sulaikytas per mitingą
Laisvės TV nuotr. / Olegas Šurajevas buvo sulaikytas per mitingą

Gruodžio 10-ąją Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo atversta Olego Šurajevo byla. Prieš mėnesį prie LRT vykusio mitingo metu sulaikytas komikas išgirdo nuosprendį. Paaiškėjo, kad jam teks susimokėti ne tik už mėlyną suknelę.

15min primena, kad lapkričio 9-ąją prie Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) vykusio mitingo metu Olegas Šurajevas pasirodė persirengęs moterimi, ant galvos buvo užsidėjęs šviesių plaukų peruką. Kaip pats teigė, vaidino vaikus auginančią mamą. Vis dėlto ilgėliau pabūti mitinge Olegui neteko – jis netrukus buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Policijos atstovas spaudai Ramūnas Matonis aiškino, esą komikas netinkamai elgėsi mitingo metu, trukdė žmonėms, lipo į sceną ir nevykdė policijos nurodymų.

Ši situacija socialinėje erdvėje sulaukė didžiulio susidomėjimo, O.Šurajevui buvo išreikštas nemažas palaikymas. Pats komentuodamas situaciją 15min komikas teigė, kad visi „šiame spektaklyje atliko savo vaidmenis“. Jis vėliau pridūrė, kad atsidūręs policijos pareigūnų automobilyje buvo paprašytas nenusivilkti suknelės, bet privalėjo, mat ši buvo nuomota.

Gruodžio 10-ąją taškas didelio susidomėjimo sulaukusioje byloje buvo padėtas Vilniaus miesto apylinkės teisme. Kadangi Olegas Šurajevas teisme nepasirodė, byla buvo nagrinėjama rašytinio proceso tvarka.

15min Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė spaudai Rimantė Kraulišė patvirtino, kad šiandien byla buvo išnagrinėta.

Už viešosios tvarkos trukdymą ir pasipriešinimą policijai (vengė sulaikymo – red.past.) bylos teisėjas nusprendė paskirti baudą. Už administracinį nusižengimą Olegui Šurajevui paskirta 90 eurų dydžio bauda.

Sprendimą per 20 darbo dienų galima apskųsti Vilniaus apygardos teismui.

15min kol kas nepavyko gauti O.Šurajevo komentaro. Apie paskirtą baudą jis sužinojo iš žurnalistų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mitinge sulaikytas komikas O.Šurajevas: visi atlikome savo vaidmenį šiame spektaklyje

15min primena, kad prie Lietuvos radijo ir televizijos rūmų vyko mitingas, į kurį rinkosi žmonės, pasipiktinę spalio pradžioje portale LRT.lt parodyta laida „Spalvos. Gėjai tėčiai“. Laidoje buvo pasakojama apie gėjus tėčius, pasinaudojusius surogatine motinyste.

Mitinguotojai išreiškė poziciją, esą toks laidos turinys daro neigiamą įtaką nepilnamečiams.

Tuo pačiu metu prie televizijos vyko ir kontrmitingas, kuriame rinkosi žmonės, pasisakantys už žmogaus teises, žiniasklaidos laisvę ir kritikuojantys diskriminaciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką