Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus. Bučinys pasako daugiau nei žodžiai (papildyta spalio 2 d.)

Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus
Žurnalo "Privatu" viršelis / Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Pramogų pasaulyje kilo nemažas erzelis, kai viename vakarėlyje buvo užfiksuoti aistringai besibučiuojantys TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai O. Kolobovaitė ir A. Butkus. Kol kas jiems ši tema labai nemaloni. Vis dėlto profesionalus šokėjas Andrius žurnalui „Privatu!“ išsiduoda: „Taip, mes esame pora!“

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nutarė nebetylėti

Pokalbis su A. Butkumi vyko praėjus kelioms dienoms po skandalingo vakarėlio, kuriame jis ir operos solistė Ona buvo užfiksuoti vienas kito glėbyje. Vaikinui per tą laiką teko atsakyti į ne vieną žiniasklaidos atstovų užduotą klausimą.
„Nesuprantu, kodėl turiu visiems aiškintis?! Juk nieko bloga su Ona nepadarėme! Mes nesibučiavome kur nors bažnyčios viduryje per mišias“, – šypteli pašnekovas.
Viskas įvyko uždarame vakarėlyje, kuriame fotografai nebuvo pageidaujami. Tad Andrius ir Ona galėjo ramiau atsikvėpti ir neslėpti vienas kitam savo jausmų. Pavargę po pasirodymo tiesioginiame eteryje ir atsipalaidavę, jie prarado budrumą – Andriaus ir Onos lūpos susiliejo. Nuotrauka pasako daugiau nei žodžiai...
„Nereikia čia jokių pasiaiškinimų! Taip, mes esame pora! O kokia, tegul kiekvienas sprendžia pagal save“, – tiesiai šviesiai žurnalui „Privatu!“ rėžia šokėjas.

Onai žarsto komplimentus

Andrius mano, kad šiai istorijai skiriama per daug dėmesio – esą visi aplink bučiuojasi, ir žiniasklaidos tai nė trupučio nedomina. Juk viskas taip elementaru: jie jauni, žavūs, aistringi... Be to, jaunuolius sieja bendra veikla. Taigi nėra jokių kliūčių būti kartu.
Paklausus, kuo Andrių žavi Ona, šokėjas neišsisukinėja. „Ji miela, graži, seksuali, – vieną po kito komplimentus partnerei žeria vaikinas. – Nėra taip, kad mes nesipykstame. Per repeticijas esame ne kartą susiginčiję, tačiau dažniausiai mes randame kompromisą.“
O. Kolobovaitė šiuo metu kaip niekada vengia žurnalistų dėmesio ir stengiasi  išsisukti nuo klausimų apie pastaruoju metu itin audringą jos asmeninį gyvenimą.

Šaltinis teigia: „Jie įsimylėję vienas kitą!“

A. Butkui ir O. Kolobovaitei itin artimas šaltinis žurnalui „Privatu!“ patvirtino, kad neverta abejoti dėl artimų šokėjų santykių. „Jie tikrai yra pora. Dalyvavau bendruose vakarėliuose, kuriuose Ona buvo su Andriumi. Negaliu pasakyti, jog vienas iš jų yra labiau įsimylėjęs. Beje, Andrius šokių partnerę dažniausiai vadina mažybiniu vardu Onute. O jai tai  patinka... Neabejokite, jie tikrai įsimylėję vienas kitą“, – sako savo tapatybės norėjęs atskleisti šaltinis.

V. Ovadnevo nuotr./Gintarė Valaitytė ir Andrius Butkus
V. Ovadnevo nuotr./Gintarė Valaitytė ir Andrius Butkus

Gintarė Valaitytė (26): „Esu priblokšta!“

Buvusi A. Butkaus simpatija, grupės YVA narė G. Valaitytė tik iš žurnalo „Privatu!“ sužinojo apie bundančius Andriaus ir Onos jausmus ir neslepia patyrusi šoką.

Gintare, kaip sureagavai išgirdusi apie Andriaus ir Onos jausmus vienas kitam?

Man labai netikėta, nes nieko nežinojau... Jei jau Andrius ir Ona bučiuojasi, matyt, jiems dviese labai gera (atsidūsta).  Esu priblokšta!

Ar Andrius su visomis moterimis linkęs viešai bučiuotis? Ar dažniausiai vengia tokių situacijų?

Jis nėra iš tų, kuris kabinėjasi prie visų, simpatizuoja ir bučiuojasi. Andrius – ne palaidūnas. Pasakysiu atvirai: įtariau, kad tarp jo ir Onos gali įsiplieksti jausmai... Du jauni, gražūs žmonės, dalyvaujantys šokių projekte... Juk dažnai tokiuose šou tarp partnerių gimsta jausmai.

Kaip suprantu, Tau nebuvo malonu, kai sužinojai apie Andriaus ir Onos draugystę...

Neslėpsiu – man šokas, esu nustebusi! Man tikrai nenusispjauti į šią situaciją.

Kokie dabar Tavo santykiai su Andriumi?

Mes su Andriumi niekada vienas kito nelaikėme ir vienas kitam nekėlėme jokių sąlygų. Kai du žmonės draugauja, jie neturėtų vienas kito varžyti. Buvome sutarę: kol mes kartu, privalome vienas kitam jausti pagarbą, bet jokiu būdu vienas kito „neužspausti“.
Prisipažinsiu – man nemalonu apie tai kalbėti, tačiau dar kartą noriu pabrėžti, kad Andrius – nuostabus vyras. Jei jam su Onute seksis kurti santykius, palinkėsiu jiems tik sėkmės.

TV3 nuotr./Neringa Kavaliauskienė
TV3 nuotr./Neringa Kavaliauskienė

Neringa Kavaliauskienė (44) džiaugiasi dėl užgimusių šokėjų jausmų

Projekto „Šok su manimi“ prodiuserė N. Kavaliauskienė yra tas žmogus, kuris taria lemiamą žodį rinkdamas šokių poras. Sprendimą į vienas gretas pakviesti O. Kolobovaitę ir A. Butkų taip pat priėmė ji. Moters teigimu, jai būna be galo smagu, kai projekte du žmonės atranda vienas kitą.
„Džiaugiuosi, kad pavyksta taip suporuoti šokėjus, jog tarp jų vėliau įsižiebia jausmai. Ne veltui labai ilgai renkamės žmones, prieš kviesdami juos kartu šokti“, – pabrėžia prodiuserė.
Įdomi detalė! Kadaise N. Kavaliauskienė viename šokių projekte suporavo iki šiol drauge gyvenančius Saulių Skambiną (32) ir Kariną Krysko (29). Juos sutikusi prodiuserė visuomet ištaria: „Nepamirškite manęs pakviesti į vestuves!“ Kas žino, gal ji kada nors sulauks kvietimo į asmeninę Onos ir Andriaus šventę? Neringa tikina, kad ją tai labai nudžiugintų.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką