TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ona Kolobovaitė: proga save tobulinti

Ona Kolobovaitė
Gretos Skaraitienės nuotrauka / Ona Kolobovaitė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

„Todėl, kad labai noriu šokti!“ – džiaugsmingo pasiryžimo rudenį dalyvauti šokių projekte „Šok su manimi“ net nebando slėpti dainininkė Ona Kolobovaitė (25). Rimtąją muziką populiarinusiame projekte „Triumfo arka“ laimėjusi mergina dabar žada tobulumo siekti šokiuose.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nė akimirką nesuabejojai?

Jau labai seniai norėjau, visą laiką svajojau, kad pasitaikytų kokia nors proga...

...laukei, kad pakviestų būtent į televizinį šokių projektą?

Ne, tikrai nebūtinai į projektą. Sutikau ne dėl to, kad galėčiau rodytis televizoriuje, o dėl to, kad tai – puiki proga išmokti šokti.

Nori mokytis šokti, eini į šokių klubą. Kam tai daryti televizijos projekte visiems matant?

Todėl, kad turėsiu galimybę šokti su profesionaliu šokėju. O tai, kad būsi matomas per televizorių, vers pasitempti. Televizija įpareigoja maksimaliai gerai pasiruošti kiekvienam pasirodymui. Nori nenori repeticijoms turėsi skirti daugiau laiko ir jėgų, nei lankydamas šokių pamokas privačiai.

Ką bendro su šokiais turėjai anksčiau?

Mokydamasi mokykloje trumpai lankiau pramoginių šokių būrelį. Labai patiko, bet reikėjo skirti laiko ir pamokoms, ir muzikos mokyklai, ir įvairiausioms varžyboms, konkursams, todėl teko apsispręsti dėl kurios nors vienos veiklos. Kadangi muzikos mokyklą lankiau nuo pirmos klasės, dalyvavau „Dainų dainelės“ konkursuose, nusprendžiau eiti dainininkės keliu. O studijuodami Muzikos akademijoje kelerius metus turėjome privalomas šokių paskaitas, mokėmės klasikinio šokio. Išmokti valdyti savo kūną, tobulinti plastiškumą – viena iš mano svajonių.

O dabar neteks rinktis: šokiai ar pagrindiniai darbai? Juk visi, sutikę dalyvauti tokiuose projektuose, vėliau guodžiasi neįsivaizdavę, kad tiek daug laiko reikės skirti repeticijoms.

Suprantu, kad turėsiu ypač daug darbo. Bet jeigu jau sutikau, stengsiuosi laiko ir jėgų skirti maksimaliai.

Jau tradicija tampa, kad laimėję ar gerai pasirodę pirmame projekte atlikėjai vėliau eina iš vienos laidos į kitą. Kada tu pasakysi „stop“?

Gal tai ir tradicija, bet ne pats gi veržiesi į tuos projektus. Pakviečia, pasiūlo... Jeigu tai būtų koks kitas televizinis projektas, nebūtinai sutikčiau. Žiūrint, ką reikėtų daryti. Man įdomu, kai turiu progą save tobulinti. Šokis, dainavimas, aktorinis meistriškumas yra neatskiriami dalykai. Šiuolaikiniam atlikėjui svarbu būti kuo lankstesniam.

Bus sakančių, kad pasiilgai televizinio dėmesio, reklamos...

Aš koncertuoju, dalyvauju spektakliuose, ruošiu naujas muzikines programas. Turiu daug darbo, veiklos, kurią šokių pamokos tik papildys. Sutinku, kad televizija padeda pritraukti daugiau žmonių į teatrą, koncertų sales. Jeigu ji tam padeda, kas gi čia blogo?

Kaip įsivaizduoji, tau būtų lengviau ar sunkiau, jeigu šokant salėje sėdėtų palaikymo komanda: artimieji, draugai, mylimasis...

Palaikymas visada yra šaunu. Aš ne prieš.
 

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką