Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 5d. 18:41

Operoje „Jonas ir Greta“ debiutuoja solistė Justina Gringytė

„Jono ir Gretos“ repeticija
Tomos Kaliukevičiūtės nuotr. / Justina Gringytė ir Maria Nazarova

Jau ketvirtadienį Vilniaus Kongresų rūmuose žiūrovai galės išvysti atsinaujinusį Vilnius City Operos spektaklį jaunimui „Jonas ir Greta“. Šį kartą scenoje – jauna ir ryški Justina Gringytė, neseniai nominuota prestižiniam tarptautiniam operos apdovanojimui „The International Opera Awards 2015“ jaunojo solisto kategorijoje. Ji, kartu su mūsų publikai jau pažįstama Maria Nazarova leisis į kelionę mišku, kuris, pasak režisieriaus Gedimino Šeduikio, kiekvienam suaugusiam primins jo paties jaunystės kelius, o mažąjį žiūrovą su juo supažindins.

Tomos Kaliukevičiūtės nuotr./„Jono ir Gretos“ repeticija
Tomos Kaliukevičiūtės nuotr./„Jono ir Gretos“ repeticija

Scenoje taip pat išvysime charizmatiškiausią Lietuvos operos „blogietį“ – Rafailo Karpio Vampyrą. Pats solistas ir jaunas tėvelis, neseniai prisipažinęs apie savo vaikystės ir jaunystės išdaigas ir nuodėmes, aktyviai kviečia visus galinčius užsukti į „Jono ir Gretos“ spektaklį. Čia skamba be galo įdomi E. Humperdincko muzika, diriguojama Ričardo Šumilos ir atliekama Lietuvos Valstybinio Simfoninio orkestro.

Dalios Ibelhauptaitės ir Gintaro Rinkevičiaus mokinių darbas Kongresų scenoje – profesionalus ir detalus jų savarankiškas debiutas Vilnius City Operoje. Pirmą kartą pasirodęs rugsėjo mėnesį, šį kartą vėl pareikalavo nemažai darbo ir repeticijų, siekiant ne tik atkurti detales, bet ir atrasti naujų spalvų.

Žiūrovų laukia ir dar vienas siurprizas: be Motinos rolėje debiutuojančios Jovitos Vaškevičiūtės, jie galės susipažinti ir su dar vienu nauju veidu – soliste Vera Talerko (Latvija), atliksiančia Fėjos vaidmenį. Taigi, „bohemiečiai“, tęsdami tradicijas vėl pristato jaunuosius talentus, tačiau šį kartą dar ir kviečia talentingus jaunuosius žiūrovus jų įvertinti!

Iki susitikimo miške, o kol kas – naujosios kelionės akimirkos!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

31:58
00:39
02:39

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką