Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 25d. 14:27

Operos solistų nuotykiai: pelyno arbata, atsegtas kelnių užtrauktukas ir į lūpas įsisiurbęs kolega

Liudas Mikalauskas ir Nomeda Kazlaus
Projekto „Kadagys“ ir Viganto Ovadnevo nuotr. / Liudas Mikalauskas ir Nomeda Kazlaus

Laidos „VIDO VIDeO“ studijoje garsiausi Lietuvos operos solistai pasakojo apie savo profesijos subtilybes ir darbo užkulisius. Operos solistas Liudas Mikalauskas sakė, kad šunybių krėtimas tarp kolegų – operos solistų kasdienybė.

Vienas dažniausiai pasitaikančių pokštų – kai vietoje taurės šampano, ar kokio kito gėrimo, kuris turėtų būti pagal scenarijų, kolega paduoda taurę kefyro, karčios pelyno arbatos ar nepaprastai saldaus limonado. Dažniausiai tai būna „Kriaušė“.

„Ji tokia saldi, kad šlykščiau nebūna. Po jos kaupiasi gleivės. Nors didžiausia kiaulė artistui – citrina“, – sakė operos solistas.

Pamirštas kūrinio tekstas – viena dažniausiai pasitaikančių situacijų operos solistų kasdienybėje. „Svarbiausia nepasimesti, o pasilinksminti. Kartą pamiršau itališką tekstą, tai dainavau visus itališkus žodžius kokius moku. Kitą sykį pats paklausiau, pats atsakiau – kaip koks beprotis. Žiūrovai tokių situacijų nepastebi“, – sakė Liudas Mikalauskas.

Stopkadro nuotr./Liudas Mikalauskas
Stopkadro nuotr./Liudas Mikalauskas

Dar vieną linksmą kolegų pokštą L.Mikalauskas prisiminė, kai pirmoje eilėje pasirodymo metu sėdėję bičiuliai rodė, kad jam atsisegęs kelnių užtrauktukas: „Visą pasirodymą jaučiau stresą ir įtampą. Paaiškėjo, kad apgavo. Bet nuo to laiko prieš eidamas į sceną, visada pasitikrinu ar užtrauktukas užtraukas.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./Nomeda Kazlaus
Luko Balandžio / 15min nuotr./Nomeda Kazlaus

Laidoje dalyvavusi operos primadona, vokalo pedagogė Nomeda Kazlauskaitė – Kazlaus pasakojo, kad savo karjeroje taip pat patyrė įvairių kuriozų. Dainininkė kaip vieną didžiausių netikėtumų prisiminė, kai jai teko vaidinti Dezdemoną V.Šekspyro tragedijoje „Otelas“.

„Mano Otelas taip įsisiurbė man į lūpas... Pradėjo bučiuoti... Bet taip normaliai.... O aš galvoju: tai nejaugi aš nekaifuosiu?! – juokėsi scenos primadona. – Visa tai nutinka, nes operos solistai be galo linksmi, įvairiapusiai, kūrybingi žmonės“.

Nuotaikinga „VIDO VIDeO“ laida su Nomeda Kazlauskaite – Kazlaus, Liudu Mikalausku, Egidijumi Bavikinu, Kęstučiu Alčauskiu ir Aiste Pilibavičiūte jau šią pirmadienio pavakarę, 17.30 per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką