Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 20d. 14:47

P.Gražulis nesijaučia „prisišokinėjęs“ ir Seimo narių kritikos nepriima: „Man visiškai nusispjaut“

Petras Gražulis
Stopkadras / Petras Gražulis
Skandalais garsėjantis Seimo narys Petras Gražulis praėjusią savaitę nusifilmavo vaizdo klipe, kuriame girdimi žodžiai sukėlė audringą visuomenės reakciją. Tačiau savo teisumu įsitikinęs politikas ir toliau stebina neįtikėtinais sprendimais bei puola kritikuoti jo nesupratusių kolegų politikų, sakydamas, kad jam vis tiek „nusispjaut“.

Vaizdo klipe su būriu vaikinų specialius spyruokliuojančius batus avėjęs ir iš visos širdies dainą „Kas nešokinės“ traukęs P.Gražulis papasakojo, kokia, anot jo, buvo viso šio veiksmo idėja. Tačiau toks Seimo nario šokinėjimas pritraukė ir Seimo Etikos komisijos dėmesį – tiesa, net ir čia P.Gražulis visus nustebino, nes etikos sargams apskundė pats save.

Kaip dabar jau žinoma, ne Gražulis buvo skandalingojo vaizdo klipo iniciatorius – Seimo narys pasakojo, kad tai jis sulaukė pasiūlymo iš Klaipėdoje esančio sporto klubo. Kaip rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai, laidoje „Prieš srovę“ pasisakė ir minėto sporto klubo atstovas, kuris pasakojo, kad Gražulis buvo ne vienintelis politikas, gavęs klubo pasiūlymą pašokinėti pagal dabar skandalu virtusią dainą.

„Ta dainelė – „Kas nešokinės“ – yra labai sena, žinoma ir nėra uždrausta. Esu kreipęsis raštu į Valstybinę lietuvių kalbos komisiją, ar žodis „pederastas“ yra vartotinas. Gavau atsakymą raštiškai, kad vartotinas“, – savo pasirinkimą dalyvauti protesto akcijoje aiškino politikas.

Tačiau jei kilus skandalui Petrui pavyko išsisukti nuo pasekmių dėl dainoje vartojamo žodžio, sporto klubui ir jo atstovams baigėsi kitaip.

„Tokios reakcijos nesitikėjome“, – sakė vaizdo klipe nusifilmavęs treneris Tadas, kuris kartu su kitais „proteste“ sudalyvavusiais treneriais buvo atleistas iš darbo ir neteko licencijos.

„Jei jau pasakai žodį „gėjus“, visas pasaulis puola piktintis ir tai smerkti. Bet ateis laikas ir jūs juoksitės iš tokio uolumo lygiai taip, kaip dabar juokiatės iš komunistinių idėjų, kurias atnešęs Leninas sakė, kad jos – visiems laikams.

Praeis ir šitos idėjos, ir visi sakys, koks kvailas pasaulis – stebėsitės ateityje, kaip galėjome šitaip tikėti, kad vyrai lygūs su moterimi ir gali gimdyti, ir kad yra daug lyčių, o ne dvi. Patikėkite manimi, tikrai juoksitės, nes Dievas sukūrė vyrą ir moterį, ir šitie homoseksualai nieko neperdarys“, – savo tiesų antradienio vakarą pasirodysiančioje laidoje neatsisakė Seimo narys.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

58:09
00:32
06:29

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką