Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 18d. 14:12

P.Gražulis nutarė atsiprašyti B.Navickaitės: į Palangą vyko su gėlėmis, lydimas televizijos

Petras Gražulis, Birutė Navickaitė
TV3 nuotr. / Petras Gražulis, Birutė Navickaitė

Seimo narys Petras Gražulis, ilgą laiką išsisukinėjęs nuo atsakomybės už balandį gimusią dukrą ir jos motiną Birutę Navickaitę, laidos „Prieš srovę“ įkalbėtas, ryžosi padėti tašką šiame skandale. Lydimas televizijos kamerų vyras nutarė atsiprašyti vaiko motinos ir neva susitaikyti.

Politiko kelionę į Palangą užfiksavo TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrybinė grupė.

Pranešime spaudai rašoma, kad P.Gražulis dukrai, kurios iki šiol nelankė, nupirko žaislą, taip pat išrinko gėlių puokštę Birutei.

„Noriu atsiprašyti, susitaikyti dėl vaiko interesų, kad jis galėtų oriai augti“, – savo sprendimą antradienį parodytoje laidoje komentavo vyras.

„Apie Birutę daugiau nepasakysiu nė vieno blogo žodžio. Įvyko taip, kaip įvyko, dabar ji yra mano vaiko motina“, – pridūrė jis.

Tądien, kai P.Gražulis nuvyko į Palangą, kurorte buvo dar gausu poilsiautojų. Skandalingasis politikas, nešinas gėlių puokšte ir dovanų maišeliu, filmuojant TV kameroms, mielai bendravo su jį užkalbinusiais praeiviais, neslėpė atvykęs pas dukros motiną.

15min antradienį Birutės Navickaitės paklausė, ar ši patikėjo politiko atsiprašymu, kurį filmavo ir televizija. Moteris ėmė juoktis: „Nejuokaukite... Aš tiesą sakant net negirdėjau atsiprašymo. Situacija atrodė maždaug taip: „Tu mano vaiko mama, imk gėles.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką