Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 5d. 18:27

Pakelių maniakas Jonaitis ir Virbalyje 7 žmones pražudęs vairuotojas Muraškovas – giminės

R.Muraškovo motina Stasė.
TV3 nuotr. / R.Muraškovo motina Stasė

Ryšius tarp dviejų sunkius nusikaltimus padariusių asmenų atskleidė tragiškos Virbalio avarijos kaltininko močiutė.

65 metų Kazys Jonaitis, pramintas pakelių maniaku, siautėjo 2001 metais greitkelyje Vilnius–Kaunas. Grigiškių gyventojas siūlydavosi pavėžėti merginas, stabdančias pakeleivingas mašinas. Tris aukas jis išprievartavo ir nužudė, todėl dabar yra įkalintas iki gyvos galvos.K.Jonaitis yra R.Muraškovo močiutės brolio žmonos brolis.

23 metų Rimas Muraškovas – akimirksniu liūdnai išgarsėjęs Kauno rajono bedarbis, kurio vairuojamas automobilis Renault  Clio Virbalio miestelio (Vilkaviškio r.)  rėžėsi į visureigį. Šios avarijos metu žuvo 7 Jeep Grand Cherokee, išstumto į kaktomušą su vilkiku, keleiviai, tarp jų – 3 vaikai.

Netikėtumas: K.Jonaitis yra R.Muraškovo močiutės brolio žmonos brolis. Kitaip tariant, močiutės dėdinos brolis. Apie šį giminystės ryšį R.Muraškovo močiutė Regina Vizgirdienė prasitarė duodama interviu TV3 laidai „Čia ir dabar“, kuri rodoma ketvirtadienį 19.15 val.

Anot R.Vizgirdienės, jų giminėje jau yra pavyzdys, kada žmogus nusipelno griežčiausios bausmės. Tačiau K.Jonaičio su R.Muraškovu, jos teigimu, lyginti negalima, nes dėl jos anūko išdaigų kaltę turėtų prisiimti teisėsauga, praleidusi jau kelias progas griežčiau paauklėti vairuotoją už šiurkščius KET pažeidimus: „O kur ji buvo, kai Rimą girtą prie vairo sugavo antrą, trečią kartą? Kur tada buvo teisėsauga? Reikėjo tada jį pasodinti bent pusei metų, kad išsipagiriotų.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką