Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 17d. 21:01

Pakrikštyta prieš mėnesį gimusi menininkės Agnės Kišonaitės dukra: abi puošėsi vienodomis suknelėmis

Agnės Kišonaitės ir Manto Kubiliaus dukros Lilijos krikštynų akimirka
Justinos Butkutės nuotr. / Agnės Kišonaitės ir Manto Kubiliaus dukros Lilijos krikštynų akimirka

Rugpjūčio 15-oji buvo įsimintina menininkei Agnei Kišonaitei, jos vyrui, informacinių technologijų specialistui, „Choco agency“ verslo plėtros vadovui Mantui Kubiliui ir judviejų mažametei Lilijai. Liepos pabaigoje gimusiai mergaitei per Žolinę Klaipėdoje buvo suteiktas krikšto sakramentas.

15min Agnė pasakojo, kad ši data pasirinkta neatsitiktinai. Per Žolinę prieš 10 metų susipažinę, o prieš 6 metus tą pačią dieną susituokę, jie ilgai negalvoję nusprendė, kad rugpjūčio 15-ąją turi būti pakrikštyta ir judviejų mažametė Lilija.

„Mums ši data labai patinka, tuo labiau, kad vasara, todėl nereikėjo daug galvoti, nusprendėme tą pačią dieną pakrikštyti ir savo dukrą“, – pasakojo A.Kišonaitė.

Justinos Butkutės nuotr./Agnės Kišonaitės ir Manto Kubiliaus dukters Lilijos krikštynų akimirka
Justinos Butkutės nuotr./Agnės Kišonaitės ir Manto Kubiliaus dukters Lilijos krikštynų akimirka

Tačiau simbolinė buvo ne tik Lilijos krikšto diena, bet ir vieta. Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje sakramentą priėmusios mergaitės tėvams nereikėjo ilgai galvoti, kur vyks šeimai svarbi šventė. Šioje vietoje taip pat buvo pakrikštyti iš Klaipėdos kilę Agnė, Mantas, jų sūnus Henris ir kiti artimiausi žmonės.

„Net ir vaiko krikšto tėvai ten krikštyti, taip pat ir anyta. Vasaras visada leidžiame Klaipėdoje, mums brangi ši vieta, todėl, kai gimė mergaitė, jau buvo viskas aišku, kur vyks šventė“, – sakė Agnė.

Moteris pasakojo, kad judviejų šeimai svarbi religija, jie tikintys, todėl kartu su Mantu nusprendė nieko nelaukti ir šį sakramentą Lilijai suteikti sulaukus vos vieno mėnesio. Tiesa, anot Agnės, net pats kunigas buvo šiek tiek nustebęs, nes labai mažai porų ryžtasi krikštyti tokias mažas atžalas.

Krikštynų akimirkos – galerijoje:

Tačiau, kad ir kaip būtų keista, Lilija ceremonijos metu buvo kaip niekada rami: „Nei Henris neverkė, kai jį krikštijo, nei Lilija. Aš pati, pastebėjau, kad vaikai krikštijami dažniausiai verkia, o mūsų vaikai, priešingai, pramiega. Nebuvo jokių ašarų, todėl ceremonija praėjo tikrai labai gražiai, be jokių riksmų, ašarų.“

Mažylei buvo suteiktas Agnės močiutės garbei skirtas Onos vardas. Tiesa, ir pati menininkė sakė buvusi pakrikštyta šiuo vardu, todėl tai buvo dar vienas gražus mažosios Lilijos krikštynų simbolis.

Justinos Butkutės nuotr./Agnės Kišonaitės ir Manto Kubiliaus dukters Lilijos krikštynų akimirka
Justinos Butkutės nuotr./Agnės Kišonaitės ir Manto Kubiliaus dukters Lilijos krikštynų akimirka

Tiesa, apie šią dukros šventę Agnė 15min prisipažino pradėjusi galvoti dar tada, kai laukėsi. Ji turėjo daug laiko apgalvoti visas smulkmenas, o viską suplanuoti padėjo Lilijos krikšto tėvais tapę Manto sesuo Vaiva ir jos vyras Domas bei Agnės draugė, drabužių dizainerė Viktorija Dargužė.

„Mums pagelbėjo krikštatėviai, bet, kadangi organizuojame parodas, įvairius meno objektų, instaliacijų pristatymas, tai organizavimas mums yra labai pažįstamas. Dažniausiai su vyru sugalvojame, paskambiname, susitariame, mums tai nekelia didelių sunkumų“, – su šypsena pasakojo Agnė.

15min primena, kad Agnė ir Mantas po 4-erių metų draugystės susituokė 2013-ųjų rugpjūtį, o 2017-ųjų birželį susilaukė pirmagimio Henrio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką