Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 15d. 22:01

Paksienė Grybauskaitei: „Drabstymasis purvais prie gero nepriveda“

L.Paksienė (kairėje) džiaugiasi J.Paulauskienės pasiryžimu ir drąsa.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / L.Paksienė įvardijo, kaip apie jos interjerą turėtų kalbėti D.Grybauskaitė.

„Ant Grybauskaitės nepykstu, tačiau manau, kad drabstymasis purvais prie gero nepriveda“, – tokiais žodžiais interviu žurnale „Klubas“ prakalbo europarlamentaru išrinkto nušalintojo prezidento Rolando Pakso žmona Laima.

„Pastatas visiškai nepritaikytas gyventi... Rezidencijoje – kolekcija nesuderintų baldų, kuriuos reikės išvežti. Sienos neblogos, dažyti daug nereikės, tačiau kolonas išvešime – vaikščioti trukdo“, – kalbėjo išrinktoji prezidentė, vos apžiūrėjusi namą, į kurio interjerą L.Paksienė įdėjo daug širdies.

Leidinys priminė istoriją, kaip pagal L.Paksienės skonį buvo suremontuota prezidentūra. Darbininkai pakeitė beveik viską, o darbai valstybei kainavo daugiau nei pusę milijono litų. Buvusių šeimininkų Valdo ir Almos Adamkų stiliaus neliko nė kvapo. Į pagal L.Paksienės skonį suremontuotą rezidenciją naujieji šeimininkai kojos neįkėlė, todėl namas penkerius metus stovėjo tuščias.

„Klubo“ žurnalistų paklausta, ar neįsižeidė dėl Dalios Grybauskaitės nuomonės apie jos kurtą rezidencijos interjerą, L.Paksienė tikino prezidentei linkinti tik laimės. „Tegul susikuria interjerą pagal savo skonį“, – kalbėjo L.Paksienė ir patikino per pastaruosius penkerius metus įgavusi proto, supratimo ir subordinacijos, todėl D.Grybauskaitės vietoje apie rezidencijos interjerą būtų pasakiusi: „Manau, kad buvusiems šeimininkams čia buvo šilta, gera ir jauku, tačiau aš norėčiau kitokių namų.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką