Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangoje plėšomi Martyno Levickio koncertų plakatai: „Turbūt man sekasi, jei kyla toks pavydas“

Martynas Levickis
Martynas Levickis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Akordeonistas Martynas Levickis (24), šiuo metu viešintis ir koncertuojantis Lietuvoje, sulaukė nemalonios žinios – muzikanto koncertus Palangoje reklamuojantys plakatai plėšomi ir naikinami. Tokį elgesį sėkmingai koncertuojantis Martynas vertina kaip konkurentų pavydą. „Negaliu skųstis, kad sulaukiu daug pavydo ar kažkokios nesveikos konkurencijos, bet čia buvo viena iš retų to apraiškų“, – Žmonės.lt sakė muzikantas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Man skambina žmonės ir sako, kad plakatai yra plėšomi. Tai žino ir koncertų organizatoriai. Turiu įtarimų, kas gali taip elgtis, bet jų viešinti nenorėčiau“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Levickis, užsiminęs apie galimą pavydą žmonių, rengiančių koncertus, kuriuose taip pat galima klausytis akordeono muzikos.

„Manau, kad taip elgiamasi iš pavydo, nors tiems žmonėms nieko blogo nedarau. Galbūt mano veikla juos erzina ir nervina, nes ji pakankamai sėkminga ir mėgiama žmonių. Gal dėl to jiems kyla blogų emocijų.  Iš tiesų, dėl tokio elgesio tik jiems patiems ir blogiau, nes jie plėšo plakatus į koncertą, į kurį šiaip ar taip nebėra bilietų – jie visi jau išpirkti“, – sakė pašnekovas.

Niekada konkuruodamas pats nepulčiau plėšyti plakatų, kad ir kaip jau man bebūtų blogai.

Martynas patikino, kad pats taip niekada nekonkuruotų, o jeigu matytų, kad kokiam nors muzikantui puikiai sekasi – kaip tik stengtųsi iš jo pasimokyti.

„Jeigu į mano koncertus nepirktų bilietų, o būtų kažkoks mano kolega, į kurio koncertus bilietai būtų išperkami, aš ir pats nusipirkčiau bilietą ir nueičiau pasiklausyti jo ir pasimokyti. Niekada konkuruodamas pats nepulčiau plėšyti plakatų, kad ir kaip jau man bebūtų blogai“, – patikino muzikantas.

Pasiteiravus, ar žinia apie plėšomus plakatus jį supykdė, M.Levickis teigė, kad tokie dalykai gerų emocijų tikrai nesukelia, nors jis stengiasi į tai žvelgti optimistiškai.

„Plakatų plėšymas, viena vertus, man kelia šypseną, nes tada susivoki, kad tikriausiai visai neblogai sekasi, jeigu jau žmonės imasi tokių drastiškų priemonių. Kita vertus – nesmagu, nors tai šioje situacijoje beveik nieko nekeičia, nes bilietai, kaip jau minėjau, išpirkti“, – sakė M.Levickis.

Nors bilietai į ketvirtadienį Palangos kurhauze 20 val. vyksiantį pirmąjį Martyno koncertą jau išpirkti, muzikantas gerbėjus kviečia atvykti į antrąjį koncertą, kuris vyks tą patį vakarą, ten pat – 21.30 val. Kaip sako Martynas, bilietų į jį dar yra.

„Tikiuosi, kad į antrąjį koncertą susirinks žmonių, jei ir nebeliks reklaminių plakatų“, – šyptelėjo M.Levickis.

VIDEO: Martynas Levickis „Hungarian Dance No.5 in G Minor“
Juozo Siruso nuotr./Martyno Levickio koncerto akimirka
Juozo Siruso nuotr./Martyno Levickio koncerto akimirka
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką