Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 12d. 18:31

Paleckio rankos trauma – auka už pergalę „Nerealiuosiuose“

A.Paleckis
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / A.Paleckio trauma

Į kovą dėl „Nerealiausios” šeimos vardo stojęs politikas Algirdas Paleckis dalyvavimą TV3 šeimų žaidime prisimena su šypsena, nors jo metu patyrė nedidelę traumą. Koją kovoje politikui pakišo „išdaigų” raundas, kuris šį kartą pasirodė labai sportiškas – kaip tik toks, kokius mėgsta A.Paleckis, nuo vaikystės susidomėjęs sportu.

„Užduotis iš tiesų buvo labai smagi: su konkurentu turėjome surinkti studijoje pabertus kamuoliukus. Tačiau turėjom šiokį tokį trukdį – tai specialios gumos, kurios buvo pritvirtintos diržais prie liemens. Mėginant pasiekti kamuoliuką, gumos įsitempdavo ir sudarydavo pasipriešinimą, todėl tai nebuvo lengva. Pamaniau, kad norėdamas kuo greičiau surinkti kamuoliukus, turiu prasiveržti. Tačiau padariau tai per stipriai, gumos jėga buvo žymiai didesnė nei tikėjausi – mane truktelėjo atgal. Aišku, nukritau ir nevalingai pakišau ranką, kurią užguliau visu svoriu. Iš karto jokio skausmo nepajutau, atsistojau ir skubėdamas veržiausi į priekį paimti kito kamuoliuko, tiesa, kritimas atėmė iš manęs reikalingo laiko. O kaip vėliau pajutau, dar ir pakenkė mano rankai“, – pasakojo politikas.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./A.Paleckio sugipsuota ranka
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./A.Paleckio sugipsuota ranka

Pajutęs, kad ranka tinsta ir skauda, Algirdas netrukus suprato, kad tęsti kovą jam bus sudėtingiau, negu tikėjosi. Vis dėlto politikas nusprendė nenutraukti filmavimo ir nenuvilti savo šeimos.

„Tikiu, kad žiūrint viskas atrodys efektingiau ir šiek tiek baisiau nei buvo. Vis dėlto kritau ant minkšto kilimo, tad užduoties kūrėjai viską apgalvojo, realiai susižeisti neturėjau. Matyt, susižeidžiau todėl, kad esu viską pripratęs daryti maksimaliai. Ne tik šiame žaidime, bet ir apskritai sporto rungtyse stengiuosi kuo daugiau išsikrauti, viską darau su dideliu įkarščiu. O ši trauma iš tiesų labai lengva ir net šiek tiek maloni, nes yra sportinė“, – tikino laidos metu apdraustas politikas.

Nepaisant traumos, A. Paleckis puikiai susidorojo su vėliau vykusia „didžiąja estafete“. O laidos gerbėjai galės išvysti ne tik tai, bet ir išgirsti, kokios tradicijos ir pomėgiai vyrauja Paleckių šeimoje, kokiame romantiškame mieste politikas susipažino su žmona bei kokia užsienio kalba bendrauja namuose, kai nori, kad vaikai jo nesuprastų. Ne iš kelmo spirti pasirodys ir Paleckių konkurentai, daugiavaikė šeima iš Kauno – Šedžiai, pademonstruosianti įspūdingus namų darbus ir azartą atliekant užduotis.

„Nerealieji“ žiūrovų laukia nauju laiku – penktadieniais 19.15 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką