Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 21d. 20:00

Palikusi merginų grupę D.Meškaitė-Kisielienė pradeda nauja etapą: „Supratau, kad turiu priimti sprendimą“

Dileta Meškaitė-Kisielienė, Leonas Somovas
Asmeninio albumo, Monikos Penkutės nuotr. / Dileta Meškaitė-Kisielienė, Leonas Somovas

Prieš kurį laiką atlikėjai Diletai Meškaitei-Kisielienei pristačius bendrą kūrinį su vienu garsiausių prodiuserių Leonu Somovu, buvo galvojančių, kad sulig tuo jų bendradarbiavimas ir pasibaigs. Tačiau, pasirodo, tai tebuvo pradžia – Dileta su Leonu šiuo metu įrašinėja visą albumą ir planuoja bendrus koncertus. Ne vienerius metus grupėje „Queens of Roses“ dainavusi atlikėja atsisveikino su šiuo gražiu etapu, bet žengė į dar gražesnį – pagaliau gali realizuoti savo kūrybą. „Tikslo nusprendžiau siekti kryptingai“, – sako ji.

Pokalbį su 15min pradėjusi atlikėja Dileta Meškaitė-Kisielienė pasakoja, kad karantinas neišvengiamai pakeitė ir jos gyvenimą. Tiesa, svarbiausi dienos ritualai, pradedant puodeliu kavos ryte ir pasivaikščiojimu su augintiniu besiklausant muzikos naujienų, išliko – moteris sako, kad jų negali įveikti jokios pandemijos.

„Susidėlioju dienos planus ir pirmyn. Be abejo, kasdienybė pasikeitė, bet kiek galiu, bandau prie jos prisitaikyti, – apie dabartinį savo gyvenimą pasakoja Dileta. – Žinau, kad su šiandieniniais apribojimais gyvenu ne viena. Šioje pasaulinėje situacijoje esame visi, visi kartu ją ir įveiksime.“

Leono Somovo nuotr./Dileta Meškaitė-Kisielienė
Leono Somovo nuotr./Dileta Meškaitė-Kisielienė

Atrado naują scenos partnerį – Leoną Somovą

Dėl pandemijos toli gražu nesustojo ir D.Meškaitės-Kisielienės karjera – ji muzikinius planus tik pristabdė, bet ne visiškai sustabdė. Būtent pandemijos metu, visai neseniai, Dileta savo karjeroje žengė į naują etapą – suvienijo jėgas su garsiu prodiuseriu Leonu Somovu.

„Ilgą laiką kūriau savo dainas, bet niekam jų nerodžiau. Įrašydavau idėjas dainuodama į telefoną, jos ten ir likdavo. Koncertų turėjau tiek daug, kad, tiesą sakant, ir laiko užsiimti savęs ieškojimu neturėjau.

Bet vieną dieną pajutau, kad viduje slegia nepakeliama tuštuma, nebegalėjau toliau perdainuoti kitų atlikėjų dainų. Susikaupiau ir parašiau Leonui“, – tokio bendradarbiavimo priežastis 15min pasakoja atlikėja.

Dileta sako parašiusi būtent Leonui, o ne kokiam nors kitam prodiuseriui, nes jai imponavo jo darbo rezultatai. Moteris ilgai stebėjo jo bendradarbiavimą su kitais atlikėjais, be to, su L.Somovu turi ir bendrų draugų.

Asmeninio albumo nuotr./Leono Somovo ir Diletos Meškaitės-Kisielienės klipo filmavimas
Asmeninio albumo nuotr./Leono Somovo ir Diletos Meškaitės-Kisielienės klipo filmavimas

Galiausiai rugsėjį klausytojų teismui buvo pateiktas pirmasis jų darbo vaisius – kūrinys „Find You“. Pirmasis ir tikrai ne paskutinis – Dileta teigia, kad ši daina tikrai nebuvo vienkartinis projektas, o tik didelio jos ir L.Somovo bendradarbiavimo pradžia.

VIDEO: Leon Somov - Find You (feat. Dileta)

„Pradžioje susitarėme tik dėl vienos dainos, bet šiuo metu dirbame prie bendro albumo. Man su Leonu labai lengva, muzika liejasi taip greitai, kad vos spėjame įrašinėti“, – džiaugiasi naują scenos partnerį atradusi D.Meškaitė-Kisielienė.

Nutarė palikti grupę

Tiesa, anksčiau Dileta buvo žinoma kaip merginų grupės „Queens of Roses“ narė, vis dėlto kurį laiką jos čia nebesimato. Paklausta apie tai, atlikėja neslepia, kad pradėjusi bendradarbiauti su L.Somovu nutarė atsisveikinti su šiuo etapu – grupę palikti.

„Kai pradėjome dirbti su Leonu, supratau, kad turiu priimti sprendimą – arba koncentruotis į savo kūrybą, arba toliau gyventi kaip gyvenusi. Todėl užvertusi seną gyvenimo lapą, atverčiau naują – visiškai tuščią, baltą, kurį turėsiu pildyti nuo pradžių“, – atskleidžia pašnekovė.

Dariaus Beinoravičiaus, Karolio Jautaki nuotr. /„Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Monika Mėčiūtė
Dariaus Beinoravičiaus, Karolio Jautaki nuotr. /„Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Monika Mėčiūtė

Dileta grupėje koncertavo ne vienerius metus, tačiau minėtas gyvenimo permainas priima natūraliai – supranta, kad kartais, nenorint stovėti vietoje, privalu priimti ir tokius sprendimus.

„Su merginų grupe atsisveikinti buvo labai liūdna, bet keičiuosi aš, keičiasi ir mano aplinka. Man greitai sukaks 30-imt, tad gal supratimas, kaip greitai bėga laikas ir kiek dar noriu nuveikti, paskatino imtis drastiškesnių veiksmų“, – šypsosi D.Meškaitė-Kisielienė.

Planuose – albumas ir koncertai

Atvertus naują puslapį, pradėjus dirbti drauge su Leonu, atlikėjai atsivėrė ir daug galimybių – ji pagaliau gali realizuoti savo kūrybą.

„Dabar kūrybai ir jos realizacijai skiriu visą savo laiką. Kai su Leonu išleidome pirmąjį singlą apėmė neapsakomai geras jausmas. Supratau, kad kryptingas ėjimas viena linkme labai įkvepia, inspiruoja kurti vis daugiau“, – sako ne tik dainuojanti, bet ir dainas kurianti Dileta.

Leono Somovo nuotr./Dileta Meškaitė-Kisielienė
Leono Somovo nuotr./Dileta Meškaitė-Kisielienė

D.Meškaitė-Kisielienė intriguoja, kad su L.Somovu turi nemažai naujų idėjų, svarsto, kaip jas įgyvendinti net dabar, kai atlikėjų sceninė veikla suvaržyta. Pavyzdžiui, visai neseniai „Loftas TV“ feisbuko puslapyje buvo tiesiogiai transliuojamas jųdviejų koncertas.

Dileta ir Leonas šiuo metu ruošia bendrą albumą ir pilną koncertinę programą. Planuojama, kad lapkričio pabaigoje pasirodys naujas jų kūrinys „Ledas“, prie kurios vaizdo klipo prisidės filmų prodiuseris Aleksandras Brokas ir grafikos kūrėjas Pijus Čeikauskas (Pijinas).

„Taigi, nors gyvenimo tempas nurimo, mes nesnaudžiame, ir tikimės, kad ateityje laukia puikus laikas ir jums, ir mums“, – žada D.Meškaitė-Kisielienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką