Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 3d. 13:18

Paramos koncertas kvies susivienyti dėl Lietuvos senolių

Senolė ir Stano
TV3 nuotr. / Senolė ir Stano

Jau šį penktadienį, sausio 6-ąją, Trijų karalių dieną, 19.10 val., visas Lietuvos muzikos žvaigždynas tiesioginiame paramos koncerte „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ dedikuos savo gražiausias dainas ir artistiškiausius pasirodymus skurdžiai mūsų šalyje gyvenantiems senoliams ir taip visus TV3 žiūrovus kvies solidariai palaikyti tuos, kam šiandien mūsų palaikymo reikia labiausiai.

Išplatintame panešime spaudai teigiama, kad į labdaros projekto sceną vėl sugrįžtanti Lietuvos estrados primadona Nijolė Tallat-Kelpšaitė duetu su TV3 laidos „Ką manai?“ vedėja Agne Armoškaite atliks ypatingą muzikinį kūrinį.

Paramos koncerto scenoje savo pagarbą ir šilumą senoliams demonstruos žymiausi Lietuvos artistai – koncertui specialius muzikinius pasirodymus ruošia Jazzu, Evelina Anusauskaitė, Linas Adomaitis, Sasha Song ir Nora, Donatas Montvydas ir Petras Geniušas, vaikinų trijulė „Pikaso“, jaunieji Lietuvos artistai ir dar kitų žvaigždžių. Senoliams ir visiems TV3 žiūrovams šoks populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“ poros.

Aukoti oriai senatvei kvies ne tik koncerto vedėjai – aktorė Gabija Ryškuvienė ir TV3 laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, bet ir iškiliausios Lietuvos asmenybės, tarp kurių – prezidentas Valdas Adamkus, kuris šiemet vargingai gyvenantiems senoliams sostinėje dalino nemokamą paramos projekto sriubą.

Koncerte bus pristatytos akimirkos iš gruodį vykusios socialinės iniciatyvos „Maistas ant ratų“, kurios pagrindinis tikslas – parodyti dėmesį skurdžiai gyvenantiems Lietuvos senoliams ir pasirūpinti jais, pavaišinti karštu valgiu.

Pernykštės akcijos metu surinktos lėšos buvo panaudotos įgyvendinant socialinius senelių globos projektus „Maistas ant ratų“ ir „Socialinė savanoriška pagyvenusių žmonių slauga namie“ – 24-iuose Lietuvos miestuose gyvenantiems senoliams į namus atvežta per 108 000 porcijų karšto valgio, juos lankė socialinės slaugės.

„Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ labdaros koncertas sausio 6 d., Trijų Karalių dieną, 19.10 val. tiesiogiai per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką