Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 13d. 16:26

Paramos koncerte „Degu kaip žvakė“ muzikos žvaigždės kvietė aukoti vaikams

Deivis Norvilas ir Renata Voitechovskaja
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Deivis Norvilas ir Renata Voitechovskaja

Lapkričio 12 dieną, Šv.Kotrynos bažnyčioje įvyko jau tradicinis paramos koncertas „Degu kaip žvakė“. Jo metu pavyko surinkti beveik 33 tūkst. eurų.

Koncertas organizuojamas Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ drauge su Lietuvos radiju ir televizija bei Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, meno vadovu Donatu Katkumi, dirigentu Modestu Barkausku.

Šiemet surinktos lėšos bus skirtos pagalbai Vilniaus arkivyskupijos regionuose esantiems parapijų „Carito“ vaikų dienos centrams ir jų globojamiems vaikams. Kaip savo sveikinime sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Dienos centrai – tai vieta, suteikianti jaukumo ir šilumos, ugdanti ir mylinti. Kukliais ištekliais daranti nepaprastai gerą darbą, kurio nepajėgia ar nespėja šeima, ko neaprėpia valstybė.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Gerūta Griniūtė ir Marijus Žiedas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Gerūta Griniūtė ir Marijus Žiedas

Šiai iniciatyvai geros valios žmonės paaukojo 32 946 eurus! Gautos lėšos bus skirtos dešimčiai vaikų dienos centrų regionuose, pagalbą gaus daugiau kaip 300 vaikų iš daugiau kaip 200 šeimų.

Šiemet paramos koncerte savo muziką dovanojo išskirtinio muzikinio talento atlikėjai: Asmik Grigorian, Merūnas Vitulskis, Liudas Mikalauskas, Evelina Sašenko, Deivis ir Renata Norvilai, Viktorija Miškūnaitė, Martynas Kuliavas su grupe, Kristina Žaldokaitė bei jaunieji Lietuvos talentai, broliai ir sesuo Justas, Julius ir Greta Maknickai. Taip pat LRT gyvo garso grupė, vadovaujama Dainiaus Pulausko.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Evelina Sašenko
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Evelina Sašenko

Renginio globėjas Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sveikindamas susirinkusius salėje ir prie televizijos ekranų priminė visiems Popiežiaus Pranciškaus artėjantį sekmadienį paskelbtą „Pasaulinę vargšų dieną“ ir kvietė atsigręžti į silpniausius visuomenės narius – į vaikus bei vaikų dienos centrus. Metropolitas kalbėjo, kad tai nėra tik krikščioniškos rankos ištiesimas, tai – atsižvelgus į šimtmetį – Lietuvos statymas ant tvirtų pamatų: „jei tie vaikai, kuriems šiandien yra sunku, gaus atitinkamą maitinimą, ugdymą, auklėjimą ir taps stiprūs mūsų bendruomenių piliečiai, mums visiems bus geriau. Mūsų Lietuvai bus šviesesnė ateitis“ – sakė Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ pirmininkas.

„Šis, jau ketvirtasis koncertas – „Mylinčios širdys. Degu kaip žvakė“ yra neabejotinas įrodymas, jog žmonės jau ne vienerius metus ištikimai jungiasi prie „Carito“ bei prisideda prie mūsų pagalbos. Ypatingai dėkojame kiekvienam asmeniškai prisidėjusiam prie šio koncerto, o patys, savo ruožtu, sieksime, kad vaikai iš dienos centrų gautų kuo geresnę bei kokybiškesnę pagalbą bei ugdymą tam, kad užaugtų laimingais ir pilnaverčiais visuomenės nariais“ – sakė Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ atstovė Žavinta Pašiulevičė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Paramos koncerto „Degu kaip žvakė“ akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Paramos koncerto „Degu kaip žvakė“ akimirka

Trumpuoju numeriu, kuriuo geradariai aukojo viso renginio metu, galima skirti lėšas paramai iki gruodžio pirmos dienos (per koncertą sakė, kad iki pat Kalėdų). Tereikia skambinti arba siųsti trumpąją žinutę numeriu 1454 ir jūs pagalbai skirsite 2 eurus.

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ šiuo metu padeda ir palydi dešimt dienos centrų Vilniaus arkivyskupijos regionuose. Tai Druskininkuose, Eišiškėse, Ignalinoje, Karvyje, Lentvaryje, Šalčininkėliuose, Švenčionėliuose, Švenčionyse, Vaidotuose, Varėnoje esantys vaikų dienos centrai, kuriuose šiuo metu lankosi 321 vaikas iš 213 šeimų. Vaikams ir jų šeimoms padeda 29 darbuotojai, talkina 59 savanoriai. Daugiau apie Vilniaus arkivyskupijos „Caritą“ galite sužinoti apsilankę svetainėje www.vilnius.caritas.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką