Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 29d. 14:03

Paramos koncerte – iššūkiai žvaigždėms: valgys kirmėles, šoks lambadą, maudysis lediniame vandenyje

Marius Jampolskis, Rūta Mikelkevičiūtė, Nerijus Juška
15min ir LNK nuotr. / Marius Jampolskis, Rūta Mikelkevičiūtė, Nerijus Juška

Kare dėl vaikų gerovės – pateisinamos visos priemonės. Ką galima padaryti dėl kilnaus tikslo? Kviesdami aukoti per karantiną ant išlikimo ribos atsidūrusiai „Gelbėkit vaikus“ organizacijai, žinomi šalies žmonės ryžosi netikėtiems iššūkiams.

Žinomiems žmonėms teko peržengti savo baimes ir kompleksus. Tarp iššūkiams pasiryžusių žmonių buvo ir Marius Jampolskis, ir Nerijus Juška, ir Paulius Bagdanavičius, ir Sergėjus Maslobojevas, ir Rūta Mikelkevičiūtė.

Projekto kūrėjai atskleidžia, kad koncerto vedėja Daiva Tamošiūnaitė kviesdama aukoti net metė sau iššūkį suvalgyti nemaloniai atrodančias gyvas kirmėles. Žiūrovams už aukas Nerijus Juška šoko lambadą… su aukštakulniais. Sergėjus Maslobajevas pasiryžo suvalgyti visą citriną. Marius Jampolskis – išsimaudyti lediniame vandenyje.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Marius Jampolskis
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Marius Jampolskis

Šį vakarą 19.30 val. LNK eteryje nuskambės jau dešimtas, jubiliejinis „Gelbėkit vaikus“ paramos koncertas. Ryškiausios Lietuvos žvaigždės susivienys dėl vaikų ateities ir kvies nepamiršti tų, kuriems pagalba šiuo sudėtingu laikotarpiu be galo reikalinga.

Žinomiausi Lietuvos žmonės dalysis nuoširdžiomis istorijomis ir gražiausiomis savo dainomis, kviesdami drauge praleisti jaukų ir prasmingą vakarą. Primindami, kad kiekvienas galima žengti nedidelį žingsnį dėl vaikų ateities, jie pasiryš netikėtiems iššūkiams.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Sergejus Maslobojevas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Sergejus Maslobojevas

Nors nuspalvintas smagiomis ir netikėtomis užduotimis, šis vakaras bus ypatingai svarbus organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Šviesaus ir jaukaus koncerto metu aukojami pinigai – gyvybiškai svarbūs organizacijai, besirūpinančiai vaikų ateitimi. Vaikų gynimo dienos išvakarėse vyksiantis koncertas dėl karantino buvo perkeltas iš pavasario pradžios ir dabar, aiškėjant krizės pasekmėms, tapo dar svarbesnis sunkiai gyvenančioms šeimoms.

„Labai skatinu Lietuvos žmones nelikti abejingais ir prisidėti savo auka, kad galėtume drauge pakelti tuos, kuriems šiuo metu sunkiausia“, – kviečia „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė.

Penktadienį LNK eteryje nuskambėsiančiame koncerte šviesiai vakarą praleisti kvies žinomiausios Lietuvos scenos ir visuomenės žvaigždės. Savo muziką dovanos Justinas Jarutis, Ieva Zasimauskaitė, Merūnas Vitulskis, Monika Linkytė, Gabrielius Vagelis, Dainotas Varnas, Vaidas Vyšniauskas, Vaida Genytė, Katažina Zvonkuvienė ir kitos ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
01:50
09:16

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką