Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 14d. 10:08 , Atnaujinta: 2019 gegužės 14d. 10:10

Šedžių skyrybų byla užstrigo prieš finišą: apie ryšius su Monika teisme privalės pasakoti T.Juodsnukis

Monika Šedžiuvienė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Monika Šedžiuvienė su advokatu

Antradienio rytą Monika Šedžiuvienė su savuoju sutuoktiniu Andriumi Šedžiumi akis į akį vėl susitiko teisme. Kvepėjo pažanga poros teisiniame bendravime: jų skyrybų byla, kaip tikėtasi, jau priartėjo prie finišo tiesiosios. Tačiau netikėtai paaiškėjo, jog procesas negali būti užbaigtas be vieno itin svarbaus liudytojo – apie intriguojančius santykius su Monika teisme teks papasakoti ir dainininkui Tadui Juodsnukiui.

Kol laukė keletą minučių į posėdį vėluojančio vis dar oficialaus savo vyro, Monika išsitraukė lapelį su užrašais.

„Vakar pikta buvau, dėl to ir toks raštas“, – savajam advokatui paaiškino 27 metų M.Šedžiuvienė.

Ieškovei atstovaujantis teisininkas 15min prasitarė, kad šiandieną tikimasi procesą pagaliau užbaigti: šalys atėjo pasirengusios sakyti baigiamąsias kalbas.

„Čia tik juodraštis, aš vis tiek savais žodžiais sakysiu“, – M.Šedžiuvienė tarsi nuramino savąjį advokatą dėl išvakarėse „su pykčiu“ suraityto paruoštuko.

Netrukus salėje pasirodė ir atsakovas A.Šedžius su jo interesams atstovaujančia teisininke. Verslininkas su žmona lyg ir pasisveikino, tačiau pora vienas kito atžvilgiu, kaip įprasta, laikėsi itin santūriai.

Bylą nagrinėjanti teisėja 9.36 val. paskelbė uždaro posėdžio pradžią, buvo numatoma, kad iki pietų svarstymas turėtų baigtis. Tačiau posėdis netikėtai baigėsi per pusvalandį, 10.07 val.

Tai reiškia tik vieną: byla dar nebaigta.

Grupės „Naujosios pupytės“ narė M.Šedžiuvienė po posėdžio skubiai paliko teismo rūmus ir su žiniasklaida nebendravo, o A.Šedžius palydėjo advokatę ir dar grįžo prie salės, kad pakomentuotų situaciją žurnalistams. Verslininkas paaiškino, kad prieš baigiamąsias kalbas teismas dar žūtbūt nori apklausti itin svarbų liudytoją – intriguojančiais santykiais su ištekėjusia M.Šedžiuviene pagarsėjusį Tadą Juodsnukį. Tačiau šis dainininkas į posėdį neatvyko, tad visą procesą teko atidėti.

„Kitą kartą už tai, kad neatvyko – jis bus atvesdintas“, – tikisi atsakovas A.Šedžius, kuriam liudytojo T.Juodsnukio apklausa teisme gali būti naudinga.

Neįvykus nei liudytojo apklausai, nei baigiamosioms kalboms, teisme pusvalandį buvo svarstomas klausimas, susijęs su vienu A.Šedžiaus prašymu dėl vaiko. Prašymo esmė: tėvas savo sūnui siekia ekspertizės.

Duodamas interviu, A.Šedžius atrodė susijaudinęs, kalbėdamas apie savo ryšį su sūnumi vyras 43 metų vyras susigraudino. „Vaikas yra traumuojamas. Kiekvieną kartą, kai aš pasiimu vaiką, man širdis plyšta, kai vaikas apsikabina ir nenori manęs paleisti“, – kalbėjo verslininkas.

Apie tai, kad 4 metus santuokoje gyvenę Andrius ir Monika Šedžiai šeimos ateities kartu nebekuria, 15min pranešė dar 2017 m. spalį. Poros santykiai galutinai pašlijo ir 2018 m. pradžioje prasidėjo oficialus skyrybų teismo procesas sostinėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką