TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pasimatymas, kurio niekada nepamiršiu!“ (papildyta balandžio 9 d.)

Edmundas Štenger-Mundis
G. Skaraitienės nuotr. / Edmundas Štenger-Mundis.
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Dažniausiai žmonės linkę prisiminti tai, kas bloga, bet šįkart paprašėme mūsų šalies pramogų pasaulio atstovų mintimis sugrįžti į praeitį ir papasakoti apie pačius įspūdingiausius pasimatymus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Edmundas Štenger-Mundis (37): „Ledai atrodė patys skaniausi pasaulyje!“

„Ryškiausiai prisimenu vienintelį pasimatymą... Turbūt todėl, kad jis buvo pats geriausias! – prisimena verslininkas. – Tai pirmasis pasimatymas su dabartine žmona. Mes susitikome Kalnų parke, pasivaikščiojom, nusipirkome ledų, atsisėdome ant suoliuko Gedimino kalno papėdėje ir žiūrėjome į Vilnelę. Vaizdą, kurį mačiau, pamenu iki šiol. O ledai atrodė patys skaniausi pasaulyje! Paskui pradėjo lyti, todėl pabėgome į „Literatų svetainę“ – taip vadinosi kavinė ties Gedimino prospekto kampu. Gėrėm karštą šokoladą ir žiūrėjom vienas kitam į akis. Už lango lijo taip, kad visas prospektas plaukė, o mums buvo šilta ir gera. Dabar jau nebėra nei tos kavinės, nei tokio skanaus šokolado... Bet tas brangus jausmas man išliko iki šiol.“

Asm. albumo nuotr./Giedrė Balutytė
Asm. albumo nuotr./Giedrė Balutytė

Giedrė Balutytė (29): „Jis manęs laukdavo prie Katedros varpinės“

Dainininkei labiausiai įsiminė jos pirmasis pasimatymas. „Jis buvo mano bendraamžis, beje, dabar žinomas operos dainininkas. Tuo metu mums abiems buvo po 13 metų. Vaikščiojome po Sereikiškių parką, lipome į Trijų Kryžių kalną, landžiojome po senamiesčio kiemus. Viskas buvo taip tyra ir gražu, tarsi istorija iš knygos. Aš važiuodavau 3 troleibusu, o jis manęs laukdavo prie Katedros varpinės. Vakarais kalbėdavome laidiniu telefonu. Pamenu, kai jis paskambindavo, o atsiliepdavo mano mama, nurausdavau ir lįsdavau kalbėti į patį tolimiausią kampą, kiek tik leisdavo laidas. Tai buvo vaikiškai romantiška draugystė“, – šypsosi Giedrė.

Romo Šarakausko nuotr./Evelina Bakanovienė
Romo Šarakausko nuotr./Evelina Bakanovienė

Evelina Bakanovienė (23): Naktis po žvaigždėtu dangumi

„Kauno marios. Vasara. Naktis. Dangus buvo be debesų, todėl matėsi daugybė žvaigždžių. Buvo galima jas mėginti suskaičiuoti. Vanduo, kuriame atsispindėjo mėnulis. Beprotiškai gražus romantiškas vaizdas“, – prieš ketverius metus pasimatymą su būsimu vyru prisimena Evelina.
Moteris sako, kad su savo vyru iki šiol mėgaujasi pasimatymais, nors paprastai vedusių žmonių gyvenimą užgožia rutina. „Būna net ir tokių atvejų, kad pasiimame palapinę ir lekiame prie ežero, kur dviese geriame vyną, kepame šašlykus. O kartą per mėnesį pasigaminame namie skanią vakarienę, užsidegame žvakių ir susėdame pasišnekėti apie ateitį“, – sako Evelina.

Asm. albumo nuotr./Silvija Kairienė
Asm. albumo nuotr./Silvija Kairienė

Silvija Kairienė (47): Netikėta gimtadienio dovana

„Nors į pasimatymus vaikščioti nustojau seniai, vieno susitikimo su gerbėju niekuomet nepamiršiu, – sako grupės „Broliai Aliukai ir sesutė Silvija“ narė. – Vienas žmogus pakvietė mane susitikti, neva norėdamas užsakyti mūsų grupės koncertą. Į mūsų susitikimą jis atėjo nešinas gyvu ryšulėliu – čiau čiau ir niufaundlendo veislių mišrūnu. „Čia tau dovana gimtadienio proga“, – pasakė jis. Likau ir apgauta, ir be galo nustebinta.“ Šuniukui, gavusiam Barto vardą, dabar jau ketveri metai. „Užaugo fantastiškas šuo, jis dabar yra visos mūsų grupės draugas. Tiesa, pati jo neauginu, nes iš anksto matėme, kad šuo užaugs didelis, todėl jį perleidome kolegai, kuris turi didelį kiemą. Tą akimirką, kai gavau dovaną, pagalvojau: koks drąsus turėtų būti žmogus dovanodamas man šunį, bet net nežinodamas, ar man apskritai patinka gyvūnai“, – juokiasi Silvija. Tiesa, gyvūnus moteris dievina: jos namuose jau šešioliktus metus gyvena katė, o neseniai dainininkė įsigijo ir šuniuką.

V. Ovadnevo nuotr./Maksas Tarelkinas
V. Ovadnevo nuotr./Maksas Tarelkinas

Maksas Tarelkinas (29): „Visą tą laiką man nebuvo leista atsidengti akių“

„Su tuometine mergina buvome sutarę susitikti restorane. Maniau, ramiai pavakarieniausime. Kai atsisėdau prie staliuko, man kaipmat buvo užrištos kaspinu akys. Tuomet buvau palydėtas iki automobilio ir prasidėjo kelionė. Visą tą laiką man nebuvo leista atsidengti akių. Atsidūrėme Palangoje, kur labai romantiškai praleidome savaitgalį. Draugė užsakė liukso kambarį viešbutyje, kuriame lova buvo nubarstyta žiedlapiais, uždegta daug žvakių, ant padėklo patiekta vaisių, man buvo paruošta karšta vonia su daug putų. Po aistringos nakties abu nuėjome prie jūros pasitikti saulės. Niekada nepamiršiu šios staigmenos“, – šypsosi stilistas.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką