Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 12, 12:59

Pasirodė ilgai lauktas filmo „Hobitas: Smogo dykynė“ anonsas

Kino kompanija „Warner Bros“ paviešino pirmąjį filmo „Hobitas: Smogo dykynė“ (org. „The Hobbit: The Desolation of Smaug“) anonsą, kurio ilgai laukė „Hobito“ trilogijos gerbėjai.
Orlando Bloomas filme „Hobitas: Smogo dykynė“
Orlando Bloomas filme „Hobitas: Smogo dykynė“ / Kadras iš „YouTube“

Antroji „Hobito“ trilogijos dalis „Hobitas: Smogo dykynė“ (org. „The Hobbit: The Desolation of Smaug“) kino teatruose pasirodys gruodžio 13-ąją. Filmas, kaip ir pirmoji dalis bei garsioji „Žiedų valdovo“ trilogija, pastatytas pagal rašytojo J.R.R.Tolkieno romanus. „Hobitas“ pasakoja „Žiedų valdovo“ priešistorę. Šioje juostoje hobitas Bilbas Beginsas drauge su burtininku Gendalfu ir nykštukais tęs nelengvą kelionę į slibino Smogo rūmus, kur jie mėgins atkovoti atimtus namus ir pavogtas brangenybes.

Kadras iš „YouTube“/Filmas „The Hobbit: The Desolation of Smaug“
Kadras iš „YouTube“/Kadras iš filmo „Hobitas: Smogo dykynė“

Antroje trilogijos dalyje vaidina iš ankstesnių filmų pažįstami aktoriai: Martinas Freemanas, Ianas McKellenas, Elijah Woodas, Orlando Bloomas, Cate Blanchett, Benedictas Cumberbatchas, Richardas Armitage'as bei naujokai Evangeline Lilly,  Luke'as Evansas ir kt.

Gerbėjų džiaugsmui anonse pagaliau pristatytas ir grėsmingasis Smogas – gigantiškas slibinas, saugantis aukso kalnus. Pirmoji hobito nuotykių dalis, filmas „Hobitas: nelaukta kelionė“ baigėsi kadru, kuriame iš arti parodoma baisūno akis, tad smalsuoliai itin nekantravo pamatyti, kaip atrodys galingas drakonas. Tiesa, kol kas dar negalima išgirsti jo balso – smogą įkūnija Anglijos aktorius Benedictas Cumberbatchas.

Ypač nauju anonsu patenkinti aktoriaus Orlando Bloomo gerbėjai – būtent nemirtingo elfo Legolaso vaidmuo 2001-aisiais išgarsino aktorių. Filmo kūrėjai šiek tiek pakoregavo originalią istoriją, mat J.R.R.Tolkieno „Hobite“ Legolaso nebuvo – jis atsirado tik „Žiedų valdovo“ knygose. „Jis yra elfų karaliaus Thranduilo sūnus, o Thranduilas yra vienas „Hobito“ personažų. Kadangi elfai yra nemirtingi, visai logiška, kad filme pasirodytų ir Legolasas“, – „Entertainment Weekly“ sakė režisierius Peteris Jacksonas. Taip pat kino kūrėjai išgalvojo ir aktorės Evangeline Lilly (ji daugeliui bus matyta iš mistinio televizijos serialo „Dingę“ (org. „Lost“)) personažą Tauriel – knygoje šios elfės nebuvo.

Filmą kuria režisierius Peteris Jacksonas, režisavęs ir visas ankstesnes „Žiedų valdovo“ bei „Hobito“ dalis.
VIDEO: Filmo „Hobitas: Smogo dykynė“ anonsas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką