Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 31d. 13:11

Paskutinėje „Lietuvos balso“ aklųjų perklausų laidoje – netikra dalyvė

KaYra, Donatas Montvydas, Monika Liu
LNK stopkadrai / KaYra, Donatas Montvydas, Monika Liu
Televizijos žiūrovų laukia jau paskutinė šio sezono „Lietuvos balso“ aklųjų perklausų etapo laida. Mokytojų komandose – vos kelios likusios vietos, tačiau scenoje nustebins neįtikėtinas skaičius jas užimti vertų dalyvių, kurie mokytojams galvas apsuks savo balsais, o žiūrovus privers stebėtis jų gyvenimo istorijomis.

Tiesa, užimti vietą mokytojų komandoje norėjo ne visi scenoje pasirodę atlikėjai. Paskutinėje šio sekmadienio vakarą pasirodysiančioje laidoje įvyks ir jau tradicija projekte tapęs pasirodymas, kuomet į sceną lipa mokytojams jau gerai pažįstamas atlikėjas. Šį kartą juo tapo naujoji projekto reporterė KaYra, rašoma pranešime spaudai.

Kiekvienas metais šiems dalyviams staigmenoms tenka tikras išbandymas. Jie jau užsitarnavę vietą muzikos scenoje ir turi tūkstančius gerbėjų Lietuvoje, tad jaudulys, ar ir šį kartą jiems pavyks atsukti mokytojų kėdes – ypatingai didelis.

Tačiau šioje laidoje, kurią žiūrovai išvys sekmadienį 19:30 val. per LNK, jaudintis teko ir patiems mokytojams. Jie visais būdais stengėsi gauti stipriausius dalyvius ir užkirsti kelią tai padaryti savo kolegoms.

Visą sezoną ypatingai laukę stiprių vyrų vokalų, dėl vieno iš paskutinės „aklųjų perklausų“ laidos dalyvio mokytojai stojo į ypatingą kovą. Šį balsą jau po pirmojo pasirodymo mokytojai išdrįso pavadinti ir būsimu nugalėtoju.

„Šio bloko paspaudimas nėra toks įvertinimas man, kaip mokytojui, koks yra tau, kaip dalyviui. Vadinasi, kad kažkuris mokytojas labai baiminasi, kad tu potencialiai ateisi į mano komandą ir joje laimėsi šitą projektą.

Man labai apmaudu dėl to, nes mes visi šį sezoną laukėm bičų, o po to, ką išgirdome, atsisukome visi keturi. Neabejoju, kad būsi finale“, – iš mokytojo gavęs „bloko“ mygtuką laidoje nuoskaudos dėl to neslėpė Donatas Montvydas, prieš kurį stovėjo talentingas, sceną jau puikiai pažįstantis atlikėjas.

Visų nuostabai vaikinas pripažino, jog jau daug metų pats kuria savo dainas ir mokytojų įkalbėtas, užėmęs vietą prie vieno iš projekto muzikantų klavišų, atliko jautrią savo kūrybos dainą.

„Kai tu atlieki savo kūrybos dainas, tu skambi dar kitaip, dar geriau. Ne kiekvienas gauna proga vienoje laidoje turėti du pasirodymus. Ir šis antras tikrai pralenkė pirmąjį. Galiu pasakyti tik vau“, – susižavėjimo jauno dalyvio talentu neslėpė Donatas Montvydas. Jam antrino ir kiti projekto mokytojai, kurie pripažino, kad scenoje nuskambėjęs kūrinys tiesiog privalo būti išleistas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką