Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 29d. 15:59

„Paslapčių namų“ dalyvis Andrius praeityje buvo susižadėjęs su striptizo šokėja

„Paslapčių namų“ dalyvis Andrius
TV3 nuotr. / „Paslapčių namų“ dalyvis Andrius

„Andrius buvo susižadėjęs su striptizo šokėja“, – slepiamas TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvio kortas ant stalo išklojo akyloji jo konkurentė psichologė Viktorija. Taip vakar ji ne tik tapo pirmąja paslapties įminėja realybės šou, bet ir susišlavė visą Andriaus lagaminėlio turinį. Nuo šiol merginos sąskaitoje – 14 500 litų.

Dabar Viktorija – turtingiausia paslaptingojo namo gyventoja. Jos atskleista Andriaus paslaptis buvo staigmena ne tik „Paslapčių namų“ gyventojams, bet ir mylimojo namuose laukiančiai širdies draugei.

„Apie sužadėtuves nežinojau...“ – prisipažįsta 26-erių šokių studijos vadovė, Andriaus mylimoji Viktorija. – Mes susipažinome vasario 1-ąją, iškart kartu apsigyvenome, todėl nenuostabu, kad kai kurie jo gyvenimo įvykiai man tebėra nepažinta teritorija.“

„Aš gimęs būti tobulas – moteriai“, – tuo tarpu sako 30-metis Andrius, neslepiantis žavėjimosi dailiąja lytimi ir nesiskundžiantis moterų dėmesiu. „Paslapčių namuose“ jam neabejinga atrodė Indrė.

Intriguojančios paslaptys, melas ir išsisukinėjimai, apgaulingi meilikavimai ir klastingi pataikavimai, nuoširdūs pokalbiai, slaptos užduotys ir kasdienis gyvenimas rytoj negrįžtamai pasuks kita linkme.

Šeštadienį 19.00 val. tiesioginiame TV3 ir tiesioginiame TV3 Play eteryje vienas iš dviejų stipriausiais tituluojamų dalyvių – Viktorija arba Gintautas – paliks „Paslapčių namus“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką