Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 7d. 15:26

„Paslapčių namų“ porelės Gintauto ir Lauros paslaptis jau šįvakar gali būti atskleista

„Paslapčių namų“ porelės Gintauto ir Lauros paslaptis jau šįvakar gali būti atskleista“
TV3 televizija / „Paslapčių namų“ porelės Gintauto ir Lauros paslaptis jau šįvakar gali būti atskleista“

Realybės šou „Paslapčių namai“ apsigyvenusiems dalyviams ši, penktoji, diena gali tapti lemtinga. Išsaugoti savo paslaptį ir atspėti kito – kiekvieno dalyvio tikslas. Tiesa, manekenė, teisės studentė Laura ir masažistas bei mėgėjų teatro įkūrėjas Gintautas šiame šou yra kiek kitokioje padėtyje nei visi kiti – jie turi ne savo asmeninę, o bendrą paslaptį. Ar ji bus atskleista jau šįvakar 19.50 val. per TV3?

Gintauto ir Lauros paslaptis – didžiausiame pavojuje. Apie šią menamą porelę sukasi kalbos, o žvilgsniais varsto visi namo gyventojai. „Trylika žmonių – ir nė vienas netiki, kad jiedu pora“, – atvirai prie kitų dalyvių, savo konkurentų, sako teisininkė Jolita. Tiesa, nė vienas dalyvis nesuvokia, jog tai ir yra Gintauto ir Lauros paslaptis. Visi kapsto giliau ir taip kasasi duobę. Dalyvis, išaiškinęs jų paslaptį, iš karto ištuštintų ne vieno, o dviejų dalyvių pinigines!

Pasak „Paslapčių namų“ dalyvių, šiame šou visi patvirtina seną tiesą: akivaizdūs dalykai – sunkiausiai matomi. „Brolis ir sesuo? – spėlioja vienas aktyviausių, jau du kartus bandęs atspėti Viktorijos paslaptį, Tomas. – Tokias draugystes aš mačiau šeštoje ir septintoje klasėse“. Kiti spėlioja: gal Gintautas ir Laura – gėjus ir lesbietė, savo orientaciją slepiantys vaidindami porą...

Yra daugybė dalyvių, kurie dar nesiprašė į išpažinčių kambarį, tačiau azartiškasis Tomas šį vakarą 19.50 val. jau antrą kartą spaus paslapties spėjimo sireną.

„Jeigu jie lošia tokia korta, kad jie yra pora, manau, jų paslaptis taip pat yra bendra“, – samprotaus per žingsnį nuo tiesos atsidurdamas Tomas. Tik ar potraukis kapstytis po detales, žiūrėti ne esminių dalykų, ir vėl nepakiš vaikinui kojos? O gal šįvakar bus įvardinta visiems dalyviams jau, rodos, akivaizdi bendra paslaptis?

Tiesioginę projekto transliaciją galima stebėti 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę televizijoje internete – TV3 Play.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką